ZSRR znikło z mapy, zostało wymazane z Europy. Czy aby na pewno? Czy komuniści odeszli w niepamięć, wyjechali na Kubę, dali się tak odsunąć od władzy i pieniędzy bez walki, bez wojny. Czy wierzycie że pokojowo oddali władzę w Europie Wschodniej?
Wszystko na to wskazuje, że wykonali dobry plan. Plan przejęcia całej Europy! Nastąpiło tzw przesunięcie „Centralnego Ośrodka Władzy”. Mają teraz Europę przekazaną we władanie europejskich komunistów. Kawałek po kawałku, miasto po mieście, kraj po kraju, przekonywali luksusami, wolnością, zarobkami itd. Propaganda zrobiła swoje. Ten rzekomy dobrobyt płynący wraz z kapitalizmem, te kolorowe zapchane towarami półki sklepowe, swoboda przekraczania granic wielu skusiło i oszukało na tyle, że stracili czujność i dali się wciągnąć w nowoczesne niewolnictwo. Nowoczesny socjalizm. NOWOCZESNĄ KOMUNĘ.
Dużo memów obrazkowych wrzucanych do sieci, porównuje powierzchnię UE z III Rzeszą, ale nikt nie porównuje jej do ZSRR, a przecież i tam rządzili nie wybierani przez nikogo – KOMISARZE, przecież tam głównym symbolem była PIĘCIORAMIENNA GWIAZDA i tam panowała RADA (stąd nazwa ZSRR – Kraj Rad), odpowiednik Parlamentu Europejskiego, który teraz ma tyle samo możliwości decydowania co RADA – czyli NIC.

Socjal (Socjalizm) – to „podział łupów” zabranych tym zaradny, mądrzejszym, pracowitym, a oddany słabszym. Nie mówię że jest to złe, że słabym nie należy pomagać, oczywiście że należy, natomiast na 100% wspólne dobro (podatki) jest źle dystrybuowane, bo w wielu przypadkach „pasie” się na tym patologia, tzw margines społeczny, ale i zagraniczni „nachodźcy” którzy wyspecjalizowali się w pobieraniu wszelkich zasiłków i dodatków do zarobków.
Przy okazji ci co odpowiadają za dzielenie tego dobra, urzędnicy państwowi, muszą w pierwszej kolejności obdarzyć siebie i swoich najbliższych tymi dobrami, bo siedzą blisko „koryta” i wiedzą kiedy z czego można czerpać całymi garściami praktycznie bezkarnie, gdyż tzw programów socjalnych we wszystkich krajach Europy jest mnóstwo.

Żyjemy w unowocześnionej komunie, tylko łagrów w niej nie ma, a kajdany są wirtualne. Taki Kurski (TVP), Rydzyk (TRWAM), Wildstein (REPUBLIKA) pilnują by panowała „poprawność polityczna” i żeby Polakom się w dupach nie poprzewracało z tego „dobrobytu” jaki przyniosła im okrągłostołowa ZDRADA. Pilnują żeby te kajdany ciągle były dobrze zapięte!

Z kolei Rucha Narodowy zadba, by raz do roku zadziałał „wentyl bezpieczeństwa”. 11 Listopada, młodzież pokrzyczy, pośpiewa, rzuci petardy, zmęczy się na Marszu w Warszawie, a już 12 wszyscy wracają do swoich wirtualnych łagrów, na powrót zakładają elektroniczne kajdany. Smutne to, jak mamy głupie i zmanipulowane społeczeństwo, jak dajemy się wciągać w awantury, bo wszyscy znamy zasadę „Dziel i rządź”, natomiast nikt nie potrafi tego porównać ze swoją codziennością. Nikt tego nie zauważa, że zasada ta jest na nim ciągle stosowana.
Dajemy się wciągać w małe wojenki, a prawdziwi przestępcy których powinniśmy bez obaw wskazać palcem, (bo wszyscy wiemy co ONI robią i kim są) z którymi powinniśmy stoczyć wojnę, wyłapać i zamknąć w więzieniach, ONI sprawują rządy. Tworzą ustawy pod obce kapitały. Kolejny raz robią rozbiór Polski.

Ale nie przejmujcie się, już znaleziono wyjście z tej paskudnej sytuacji, już są pierwsze przymiarki do tworzenia kibuców na terenie Polski, a armia najemników z USA zadba byśmy posłusznie wykonywali nowe plany tworzenia POLIN, bo jak nie to zaprzańcy parlamentarni uruchomią ustawę 1066 „o bratniej pomocy”. Wiadomo że jak BRATNIĄ, to zrobią nam ją „Starsi Bracia w Wierze”, bo mają taką „pomoc” doskonale przećwiczoną na Palestyńczykach, wszak szkolą się tam od 1948 roku.

Jacek P.