worship2_dees-jpg-300x262Złe znaki, ostrzeżenie J.B. Campbella

Mam trochę złych wieści. Nasz miejscowy lekarz poinformował, że kierowca, którego zna osobiście, otrzymał zlecenie od rządu na przewiezienie przesyłki znad granicy z Meksykiem do punktu docelowego gdzieś w Arizonie lub Nevadzie. Policjant, który zatrzymał go w Nevadzie, zapytał: „Co jest na pace samochodu?” Kierowca nie wiedział, powiedział że to przesyłka rządowa, więc nie zadał sobie trudu, aby ją sprawdzić.

Inspektor powiedział: „Dobra, rzućmy na to okiem”.

Otworzyli tylne drzwi i kontener i okazało się, że jest pełny nowych tablic, na jakich jest napisane: „Obszar stanu wojennego„.

Na kontenerze nie było nazwy agencji rządowej. Kierowca jechał na północno-wschodni obszar kraju. Znaki zostały najwyraźniej wykonane w Meksyku.

Problemy się zbliżają…

źródło: http://www.darkmoon.me/2013/bad-signs-by-jb-campbell/

Przygotowania na wielką skalę CDC w sprawie sytuacji nadzwyczajnej w obszarze Basenu Pacyficznego

CDC (Centers for Disease Control) – Centrum Zwalczania i Zapobiegania Chorobom

Ta historia i film dotyczą niezwykłych i nagłych działań rozgrywających się na wybrzeżu Pacyfiku, jak gdyby CDC przygotowywało się do czegoś wielkiego i to od razu w wielu miejscach. Czy to ma coś wspólnego z pandemią H7N9, czy może są to większe przygotowania na wybuch masowych problemów zdrowotnych z powodu Fukushimy? Coś dziwnego dzieje się z umową, jaka ma być zrealizowana 21 października 2013 roku.

Placówki Centers for Disease Control przygotowują się do zorganizowania wielu federalnych stacji medycznych i ratunkowych dostaw z zapasów strategicznych kraju dla amerykańskich wysp pacyficznych oraz państw Basenu Pacyfiku.

W skrócie mówiąc jest to coś, co absolutnie wykracza ponad normalne planowanie; CDC ustaliło w umowie, że dostawy mają za zadanie przewidywać „wzrost tempa„, co oznacza wysyłkę do wielu rozproszonych lokalizacji.

http://www.liveleak.com/view?i=719_1379046161

źródło: http://beforeitsnews.com/health/2013/09/whats-this-all-about-cdc-preps-for-wide-scale-pacific-rim-emergency-2504700.html

Śledzie pacyficzne krwawią z oczodołów. Masowy pomór ryb.

img_334-Aug.-19-12.34-300x225

http://enenews.com/biologist-pacific-herring-in-canada-bleeding-from-eyeballs-faces-fins-tails-ive-never-seen-fish-looking-this-bad-all-100-caught-were-bleeding-hemorrhaging-first-noticed-in-summer-of-201

sick seal

Foki alaskańskie chore na skutek promieniowania

http://birthofanewearth.blogspot.com/2013/08/sick-alaskan-seals-suffering-from.html

Narastanie skali przygotowań do „final solution” widoczne jest gołym okiem na podstawie faktów:

Masowe przygotowania do „cyber-ataku”

Ostrzeżenie przed katastrofą

Do czego szykuje się FEMA?

Za: WOLNA POLSKA – WIADOMOŚCI