Stankiewicz

Do niedawna miałem ogromny szacunek dla  Ewy za jej odwagę i poświecenie dla sprawy polskiej, myślałem o niej jak o naszej Joannie d’Arc która naraża się potężnemu przeciwnikowi i stawia czoło reżimowej władzy, lecz wypowiedziami i działaniem w sprawie Ukraińskiego Majdanu całkowicie się odsłoniła. Wyszło szydło z syjonistycznego wora i bekło jak jej kazali, bo przestaną finansować TV Republika i działalność w Solidarnych2010, tyle w temacie!
Każdy kto umie czytać i szukać informacji na własną rękę,  a nie spijać tylko bzdety z TV Republika (nadawana na transponderach POLSAT należących do agenta SB Solorza-Żaka )  wie że majdan nie był żadnym spontanicznym, pospolitym ruszeniem, a dobrze przygotowanym zamachem stanu finansowanym przez żyda Sorosa – Ukraiński Majdan finansuje George Soros. Ten sam, który razem z Kuroniem, Geremkiem i Michnikiem „wykombinowali” transformację Polski, no i… Balcerowicza!”

Ewa Stankiewicz uważa że: „Według dziennikarki Polacy powinni wiedzieć, że kult Bandery na Ukrainie nie jest antypolski, UPA Ukraińcom nie kojarzy się z antypolonizmem, tylko z walką z sowiecką okupacją. Współczesny kult UPA i Bandery jest antysowiecki, antyrosyjski. Skrajni ukraińscy nacjonaliści demonstrują ogromną sympatię dla Polaków. Dlatego pamiętając o historii, należy wspierać Ukraińców.”

Dalej czytamy:  ” W opinii dziennikarki protestujący na Majdanie mogliby uczyć Polaków organizacji protestów. Rewolucja na Majdanie nie niszczy, lecz chroni majątek publiczny. Jest połączeniem pospolitego ruszenia, militarnej karności, i wsparcia finansowego z zewnątrz.
Zdaniem Stankiewicz na Majdanie Ukraińcy z ogromną sympatią reagują na Polaków, są wdzięczni Polakom za ich pomoc dla Ukrainy. Szczególną sympatią cieszą się reporterzy telewizji Republika.”

Podsumowując banderowski bełkot – Tej Pani już dziękujemy

Wypowiedzi Pani Ewy można przeczytać tu: http://prawy.pl/z-kraju/5033-ewa-stankiewicz-kult-bandery-nie-jest-antypolski-lecz-antyrosyjski