obama-bombingJak każdy uczeń szkoły w PRLu na lekcjach historii musieliśmy się uczyć o starożytnym Rzymie. Skąpo było o zagonach Tatarskich, sam poszukałem trochę wiedzy. Zaimponował mi Czyngis-chan, Dżyngis-chan, zbudował potężne imperium opierając się na polityce nie ingerowania w sprawy wewnętrzne podbitego kraju, religię, szkolnictwo, handel itd.

Jednym wymogiem było dostarczenie żołnierza i nazwijmy to podatki, pamiętajmy że daniny nigdy nie były tak wysokie żeby zniszczyć dany kraj. Tak, z mapy świata znikło mocarstwo Rzymu jak i Czyngis-chan, a pro po Rzymu, często słyszymy Niemieckie roszczenia terytorialne, czyżby ich historycy, a może histerycy mają zamulone mózgowie, plemiona Słowiańskie zajmowały tereny europy po brzeg Renu. Rzymianie bali się jak ognia przekroczenia tej rzeki, wdanie się w wojnę z Słowianami. Na cmentarzysku wymordowanych 99% Indian powstało następne tzw. Imperium.

Ściąga: Historia Stanów Zjednoczonych Ameryki jako państwa rozpoczęła się z końcem XVIII wieku.Kraj rolniczy, żydzi dostarczali czarnych niewolników, za ten proceder Hiszpanie i Francuzi ich wygnali. Dzięki emigracji nauczyli się farmerzy kultury, także po latach powstał przemysł, jak w całym świecie. Przypomina mi się wierszyk uczony przez matkę „ Stefek Burczymucha” ja nikogo się nie boję. Taką postawę przedstawiają amerykanie. I ciekawostka TV6 przedstawia film „ Tajny dostęp” , nazwę to ściśle jawny strach. Obserwując przyrodę widzimy zwierzęta zmieniające kolor skóry, postawę celem odstraszenia.

Ludzie naprężają mięśnia, drą morę, machają kijem żeby odstraszyć przeciwnika. USA przedstawiła tajny odstraszający filmik przedstawiając swój arsenał, nawet żekomo nowoczesny. Długi nudny reportaż, nawet bardzo śmieszny, przedstawiając kupę złomu wraz z cennikiem. Wychodząc z sklepu, oglądając film mamy bez przerwy wciskane reklamy. Cel przestraszenia świata swoją potęgą, wyszło jak wyszło, śmiesznie, w googlach tego mnóstwo. Lecz nie mogą odpuścić, prężą zwiotczałe mięśnia, cytat: USA przygotowują się do wojny z Rosją

USA przygotowują się do wojny z Rosją. Armia USA otrzymała oficjalne prawo do wejścia na Ukrainę. Według mediów, amerykańscy politycy wzywają szefa USA do wykorzystania broni jądrowej przeciwko Rosji, W jakim stanie jest ta ich broni, i kto ma ją w rękach, cytat: Amerykański arsenał nuklearny bardzo potrzebuje reform – ocenił sekretarz obrony USA Chuck Hagel, którego cytuje na swojej stronie internetowej magazyn „Time”. To reakcja na ostatnie raporty z przeglądu sił nuklearnych, które ujawniły poważne problemy od zarządzania i morale po infrastrukturę.

Nie trzeba być analitykiem żeby po takiej informacji dojść do wniosku że jakiś cymbał może te zabawki wypuścić z silosów, okrętów itd. Ich armia jest zgorzkniała, nie oprę się twierdzeniu że morale armii USA (jankesów) są gorzej jak przeciętne, gdzie się władują tam dostają łupnia.

Ten zlepek wielonarodowy uwarz się dziś za Żandarma Świata, morduje narody dla tzw. dobra kraju ( czytaj. Korporacji) wszystkich poucza, morduje własnych obywateli wysyłając na okupacyjne wojny.

Krzyczą Jankesi o prawach człowieka cytat: 90-letni mieszkaniec Florydy został aresztowany za karmienie na ulicy bezdomnych. Grozi mu więzienie i pół tysiąca dolarów grzywny.

Fakt to dziesiątki milionów bezdomnych, Jaruzelski z litości wysłał im koce. Setki tysięcy wyrzuconych na bruk, ich prawa człowieka to także w Polsce – Tajne więzienia CIA w Polsce Czy w Polsce istniały tajne więzienia CIA, w których przetrzymywano podejrzanych o terroryzm Afgańczyków? To nie więzienia, zwykłe obozy koncentracyjne. Coraz więcej w sieci informacji że, cytat:

World Trade Cen­ter z 11 wrze­śnia 2001 r. tę zbrodnie zafundowali CIA z Mosadem. Czym jest ten żandarm świata, z całą odpowiedzialnością powiem że to państwo kolonialne.

Z powątpieniem, niektórzy z ironią brali pod uwagę słowa pisarza Davida Bloomberga, cytuję: Otwarcie i po cichu, przez wpływy polityczne Ameryka została sprowadzona pod żydowską kontrolę. Na nasz rozkaz Ameryka posłusznie maszeruje ku III wojnie światowej, Parę cytatów na potwierdzenie: artykuły: Związek specjalnej troski-Republikanie zawarli sojusz z premierem Izraela przeciwko własnemu prezydentowi Najnowszy żart na Kapitolu? Amerykański Senat – wbrew konstytucji – liczy jednak nie 100, a 101 członków. Ten ponadprogramowy to republikanin ze stanu Izrael Beniamin Netanjahu, który nieco przy okazji jest też premierem Izraela. Już 3 marca zamierza wystąpić przed połączonymi izbami Kongresu i przekonywać braci Amerykanów, że wszystko to, co jest dobre dla Izraela, jest też dobre dla pozostałych 50 stanów USA.

Wizyta premiera Izraela w Waszyngtonie powodem kontrowersji „FT”: premier Izraela w Kongresie bezczelnie ingerował w politykę USA

Występując w Kongresie USA bez zaproszenia Białego Domu, premier Izraela Benjamin Netanjahu chciał zniszczyć negocjowane z Iranem porozumienie atomowe; nigdy wcześniej obcy przywódca nie ingerował tak bezczelnie w politykę USA – pisze „Financial Times”.

Dalej, – pisze brytyjski dziennik w środowym komentarzu redakcyjnym „Netanjahu rzucił Obamie bezczelne wyzwanie”.

Cytat: W erze Clintona praktycznie wszyscy pracownicy Białego Domu byli Żydami, z wyjątkiem kilku Murzynów wpuszczonych przez Żydów dla poprawienia koloru.

Obama to właśnie ta zmiana kolorystyki w tzw. Białym domu, Benjamin Netanjahu sprowadził go do parteru, pokazał czym no jest, potocznie pucybutem. Obecnie samozwańczy żandarm świata USA szykują się do wojny z Chinami. „Najwyższy czas zacząć uczyć się od mądrzejszych” opublikowano: 20 stycznia 2012

Stratedzy amerykańscy przewidują, że nadchodzące lata będą okresem próby sił pomiędzy Chinami i Stanami Zjednoczonymi, która zdecyduje kto będzie hegemonem światowym w najbliższych dekadach, oczywiście uspakaja mięso armatnie, cytat: Chińska armia nie tak mocna, jak się wszystkim wydaje. Amerykański raport obnaża jej słabości itd., stek bzdur, jak chcą podbudować własną strach. USA jak pisałem zatrudnia wielu zagranicznych naukowców, także historyków którzy niewątpliwie poinformowali administrację o królu Fran­cji Filip IV Pięk­ny który zadłużył się ( Francję)u templariuszy.

Kazał ich pozabijać, przejął cały ich skarbiec i zapisał się w historii jak załatwia się sprawy finansowe. USA jest wielkim dłużnikiem, siedzi w kieszeni Chin, wojna z nimi to dla bankruta jest najlepszym rozwiązaniem Zbrodnia na tzw. Ukrainie jest szeroko opisana w sieci, szerzej z podaniem strony finansującej te morderstwo. Ci sami co finansowali Faszystowskie Niemcy, banki USA.

Czy są na tym świecie jeszcze kraje posiadające suwerenność, niepodległość gdzie by nie było ingerencji. Wszędzie starają się o intrygi, proponuję zapoznać się na https://www.youtube.com/watch?v=WP2GQjNuvp0 lewa kasa rewolta załatwiona. Czy nie czas wesprzecie np. przeciwników UE, agresji IV Rzeszy.

Rosja, Chiny, Indie i parę, dosłownie parę państw suwerennych jest zagrożone, czy na wzór USA, Anglii nie powinni wesprzeć opozycję w okupowanej europie środkowej. Rosji przypominam, dziś środkowa Europa, jutro Euro-Azja, Rosjanie jak w dzisiejszej Polsce będą niewolnikami za parę euro, zrujnowana gospodarka ( przejęta za grosze), totalny importer, dziesiątki milionów bezrobotnych.

 

Bogusław Maśliński

2015-03-05