Twierdzą nam będzie każdy próg

Twierdzą nam będzie każdy próg

Marian Kowalski  z RN wysuną pomysł zmilitaryzowania społeczeństwa i chwała mu za to. 6 marca, przed lubelskim ratuszem oświadczył : Ruch Narodowy deklaruje pełne wsparcie dla upowszechniania i posiadania broni przez obywateli polskich niekaranych i zdrowych psychicznie. (…) Wspieramy akcję dostępu do strzelnic, do posiadania broni, liberalizację dostępu do broni.Zdaniem działacza, mimo działających w Polsce stowarzyszeń strzeleckich, stan wiedzy o samoobronie indywidualnej, jak i zbiorowej, jest krytyczny.

Już dawno Maria Konopnicka pisząc słowa Roty – „Twierdzą nam będzie każdy próg. Tak nam dopomóż Bóg!”, wspominała o obronie każdego domostwa. Nie miała wtedy na myśli kałacha w każdym oknie, ale i nie przyszło jej też do głowy, że naród będzie całkowicie ROZBROJONY!
Dlaczego jesteśmy w chwili obecnej bezbronni, nie wyszkoleni i całkowicie nieprzygotowani do konfliktów zbrojnych? Bo okupantowi nie zależy na szkoleniu i zbrojeniu wroga (narodu Polskiego) gdyż przebudzenie z politycznego Matrixa spowodowałoby przewrót zbrojny przeciwko własnemu (zdrajcy) rządowi. I tego boją się od kilkudziesięciu lat, a w tym czasie piorą nam mózgi medialnym zafałszowaniem rzeczywistości.
Rozbrojenie nastąpiło przez okupanta komunistycznego, który nigdy nie opuścił ziem Polskich, a tylko zmienił mundur na garnitur, w międzyczasie zmienił też kierunek otrzymywanych rozkazów z Moskwy na Brukselę, a właściwie Berlin.
Danie broni w ręce obywateli Polskich może skutkować w inny sposób i tego boją się zdrajcy którzy w tej chwili kupczą naszym losem, a zasłaniają się parlamentarnym immunitetem. Zaczęlibyśmy się bronić przed własnym rządem umoczonym po uszy w układach i skorumpowanym do granic możliwości. Teraz wciągają naród w kolejną wyniszczającą wojnę w cudzym interesie – w interesie bankierów światowych dążących do panowania nad całym światem.
Thomas Jefferson powiedział święte słowa – „Najmocniejszym powodem, by utrzymać prawo do posiadania i noszenia broni przez ludzi jest to, że stanowi ono dla nich ostateczny środek do obrony przed tyranią rządu.”
Zdradzacie nas warchoły, więc zapamiętajcie że tego wam nie zapomnimy i nie będzie drugi raz grubej kreski Mazowieckiego. Będzie co się należy – gruba lina – za zdradę jest tylko jedna kara!

JP

Rota

Muzyka Feliksa Nowowejskiego
Słowa Marii Konopnickiej

Nie rzucim ziemi skąd nasz ród,
Nie damy pogrześć mowy,
Polski my naród, polski lud,
Królewski szczep Piastowy.
Nie damy, by nas gnębił wróg.

Tak nam dopomóż Bóg! (bis)

Do krwi ostatniej kropli z żył
Bronić będziemy ducha,
Aż się rozpadnie w proch i w руł
Krzyżacka zawierucha.
Twierdzą nam będzie każdy próg.

Tak nam dopomóż Bóg! (bis)

Nie będzie Niemiec pluł nam w twarz,
Ni dzieci nam germanił,
Orężny stanie hufiec nasz,
Duch będzie nam hetmanił.
Pójdziem, gdy zabrzmi złoty róg.

Tak nam dopomóż Bóg! (bis)

Nie damy miana Polski zgnieść.
Nie pójdziem żywo w trumnę.
W Ojczyzny imię i w jej cześć
Podnosim czoła dumnie.
Odzyska ziemię dziadów wnuk.

Tak nam dopomóż Bóg! (bis)