2Znalezione na facebooku:

Co jest grane? O co tu chodzi?

Przez cztery lata PIS – owcy obciążają Tuska i całe PO o dokonanie wespół z Putinem zamachu na samolot prezydenta RP. Nazywają Tuska i lemingów poplecznikami „ruskich” ale jak chodzi o popieranie „banderowców” i Syjonu na Ukrainie to pełna zgodność, zapominają o tym, że Tusk wraz z Putinem mają mieć krew na rękach. Tusk nagle już nie jest „ruskim” agentem. Nie ma też klepania, niema uścisków, nie ma szyderczych uśmieszków, obu panów, za to Tusk – jak to było dziś w polskim Sejmie – „wypowiedział” Putinowi wojnę.
Pytam – co jest grane?
Jak można zadawać się z „mordercą” brata? Nie pamiętać do tego, że
Tusk to putinowski agent? Może jest jednak tak, że to nie Tusk jest
winny tej katastrofy? A Tusk to nie agent Rosji a Syjonu.

Dalej, Kaczyński i spółka domagają się uczciwego śledztwa smoleńskiego ale jakoś zwolennicy majdanu nie domagają się od banderowców mających dziś pełnie władzy na Ukrainie wskazania, kto z berkut-owców fizycznie otworzył ogień do manifestantów? Czyżby to było takie ciężkie wskazać spośród paru tysięcy milicjantów, kto oddał strzały i zabił demonstrantów? Nie, to nie jest takie ciężkie! Ja śledzę doniesienia z Kijowa po 12 godzin na dobę i jakoś do mnie nie dotarło ażeby w tym kierunku coś robiono. Rozkaz prezydenta to nie to samo co sprawstwo pociągnięcia za cyngiel!

Pytam, czy ktoś wie coś o jakimś śledztwie w sprawie tych co faktycznie otworzyli ogień? Może jakieś nazwiska, wizerunki tych bandytów?
Ja na razie z oglądu filmów i dostępnych informacji dot. tej zbrodni wygląda mi to na operacje pod „fałszywa flagą”. Kto przy zdrowych zmysłach morduje demonstrantów ogniem snajperskim???

Każdy wie, że za to grozi trybunał w Hadze i dożywocie.

Skoro PIS może posądzać Tuska o zamach na Kaczyńskiego, ja mogę twierdzić, że strzelali przebierańcy tacy jak na Krymie… że strzelali najemnicy z poza Europy, którzy przybyli z „bratnią pomocą”.

Gdyby nie te trupy, majdan- owcy mogli by tam stać jeszcze rok? Ktoś pociągnął za spust i prezydent upadł! Jak w 1970 roku w Gdańsku!

I na koniec! Zwracam się do „wielbicieli” Majdanu – zadajcie sobie proszę pytanie, dlaczego polscy politycy są tak zgodni w nienazywaniu Zbrodni Katyńskiej i Rzezi Wołyńskiej po imieniu.. zbrodnią ludobójstwa???

http://manager.money.pl/strategie/grupy/pl-soc-polityka/msz-estonii-to-nie-snajperzy-janukowcza-zabijali-na-majdanie-1524709.html

https://www.youtube.com/watch?v=ZEgJ0oo3OA8

Nagranie:
http://www.youtube.com/watch?v=ZEgJ0oo3OA8

„Jak wiadomo podczas niedawno zakończonej Olimpiady w rosyjskim Soczi doszło do poważnego rozlewu krwi na Ukrainie. Snajperzy zastrzelili wtedy ponad 80 osób. Wszyscy uznali, że strzelały służby Janukowycza, ale wyciekła ciekawa rozmowa, która wskazuje na to, że mogło być inaczej.

Przypomnijmy, że 20 lutego snajperzy otworzyli ogień do bojowników na kijowskim Majdanie. Wczoraj prezydent Putin powiedział, że Wiktor Janukowycz twierdzi, że nie dał zgody na użycie snajperów przeciwko protestującym i nie wie kto wtedy strzelał. Dzisiaj wypływa nagranie, z którego wynika, że nie wiadomo kto strzelał.

Jest to rozmowa ministra spraw zagranicznych Estonii, Urmasa Paeta z Wysokim Przedstawicielem UE ds. spraw zagranicznych, Catherine Ashton. Nagranie dotyczy sytuacji na Ukrainie i jego autentyczność została potwierdzona przez Ministerstwo Spraw Zagranicznych Estonii. Nie wiadomo kto nagrał tą rozmowę, podaje się, że ukraińskie służby, ale pewnie raczej rosyjskie.

Z rozmowy wynika, że snajperzy strzelający do ludzi zostali zatrudnieni przez liderów Majdanu. Od ich kul zginęli nie tylko protestujący, ale i milicjanci. Paet uznał, że to jest bardzo niepokojące, że nowa koalicja nie chce zbadania tych wydarzeń i staje się jasne, że snajperzy nie byli od Janukowycza.

Paet dodaje, że obawia się, że ta wiedza wcześniej czy później dotrze do ludzi i to zdyskredytuje obecną władzę. Przedstawiciele Unii Europejskiej nie komentują tej rozmowy, ale niewątpliwie stała się ona już publiczna. Istnieje niestety duże prawdopodobieństwo, że Putin ma jeszcze inne rewelacje w gotowości. Oby nie dotyczyły one jakiegoś uwikłania naszego kraju w te wydarzenia na Ukrainie.” skomentuj