PrzedwyPOrcze bajki i kłamstwa Tadeusza Truskolaskiego czyli najlepsze „truskawki”

PO4
Czy prezydent Białegostoku Tadeusz Truskolaski chce nabić mieszkańców Białegostoku w butelkę? Do tej POry wygrywał wybory dzięki POparciu PO, ale w tych wyborach wyPOrł się PO i startuje z „własnym komitetem” nawet bardziej konserwatywnym i przykościelnym niż PIS, czy to nie przerazi i nie odstraszy dotychczasowych wyborców? Zaskakująca odpowiedź prezydenta – „Tak zgadzam się z Panem”

Im bardziej Truskolaski odcina się od PO, tym bardziej PO go „POpiera” jako swojego kandydata co daje komiczne efekty: oto główne zdjęcie na profilu Platforma Obywatelska Region Podlaski (https://www.facebook.com/pages/Platforma-Obywatelska-Region-Podlaski/181495788566504?fref=ts): od lewej POdlaski wojewoda Maciej Żywno, szef POdlaskiej PO Robert Tyszkiewicz, prezydent Białegostoku od 8 lat dzięki POparciu PO Tadeusz Truskolaski, marszałek województwa POdlaskiego Jarosław Dworzański z hasłem” zmieniamy Białystok Razem! Od 8 lat” (zdjęcie powyżej)
Wcześniej Truskolaski POpierał PO i namawiał do głosowania na PO np.

Tymczasem teraz POdczas konwencji wyPOrczej PO (…) „wśród zgromadzonych nie było kandydata popieranego przez PO na prezydenta Białegostoku – Tadeusza Truskolaskiego (…) dało się zauważyć nie tylko rozczarowanie, co bardziej zniesmaczenie postawą prezydenta. W końcu to ostatnie osiem lat dzięki PO sprawował swój urząd i mógł korzystać z pełni POparcia dla swoich POmysłów. (…) Nieobecność była dość skrzętnie przykrywana mowami o sukcesach i zmianach jakie dokonały się dzięki rządzącej od ośmiu lat PO (…) Na sali dało się też zauważyć urzędników i prezesów podległych mu spółek miejskich, którzy wpłacali znaczne kwoty na Komitet Truskolaskiego. Zajmowali raczej środkowe i końcowe rzędy.
Czyżby Truskolaski jak bajkowy Twardowski zaprzedał duszę diabłu i chce teraz uniknąć kary? http://pl.wikipedia.org/wiki/Pan_Twardowski_(posta%C4%87) POdobno marszałkowi Dworzańskiemu „POmysł lotniska POdsunął szatan” i dlatego nie POwstało od wielu lat? Co na to katoliccy kandydaci z jego komitetu? PO co słuchać takich POdszeptów?
Program wyborczy Tadeusza Truskolaskiego http://www.tadeusztruskolaski.pl/program i http://serwer1384457.home.pl/truskolaski/data/documents/program_komitet_truskolaskiego.pdf jest zadziwiający: Czego Truskolaski nie zrobił przez 8 lat lub co zrobił obiecuje zrobić…. całkiem inaczej, przykładowo choć sam zbudował tzw. „obwodnice śródmiejskie” przez… miasto (przez co tiry je dewastują), ale chce zabiegać o budowę (prawdziwych) obwodnic Białegostoku. Choć sam likwidował bazary i zwalczał handel uliczny chce tworzyć osiedlowe bazarki. Kto teraz uwierzy w te bajki? Przykładowo Tadeusz Truskolaski obiecuje „7 wiaduktów przez tory” chociaż wciąż nie ma na to pieniędzy z Unii Europejskiej. Czy to kolejna pusta obietnica? POdobnie jak lotnisko, które nie POwstało od wielu lat, w tym przez 8 lat rządów Tadeusza Truskolaskiego? „Negocjacje na pewno w tym roku się nie zakończą” http://www.strategia.wrotapodlasia.pl/pl/Aktulanosci/nego_rpo__komi_euro_sie.htm
Cóż, demaskujemy proPOgandę Tur=Tusk=olaskiego: ”SŁOWA, nie czyny, o przepraszam, czyny, nie SŁOWA”

Zgodnie z nowym programem Tur=Tusk=olaskiego: „rodzina jest najważniejsza”? A szczególnie „szwagier” (stadion, przekazanie ziemi przy ul. Jurowieckiej, dotacje dla Jagielloni? Zaskakująca odpowiedź Tadeusza Truskolaskiego na pytanie: – gdyby został pan ponownie prezydentem, a pana córka zostałaby radną? – „moja córka przejdzie do opozycji” odpowiedział prezydent. A ja myślałem że zostanie wiceprezydentem:)

 

Tylko dlaczego Tadeusz Truskolaski doPrOwadza swoją córkę do płaczu? „Jak moja córka zobaczyła w gazecie swoje imię i nazwisko na liście kandydatów do Rady Miejskiej Białegostoku to się rozpłakała”

Czy ostatecznie prezydent Truskolaski przegra wybory przez gender? Wbrew POzorom to POważny temat dla jego komPOpromitetu:

Na koniec kilka POważnych pytań:
Dlaczego Tadeusz Truskolaski oszukuje wyborców, przypisując sobie projekty rozPOczęte przez jego POprzednika Ryszarda Tura (jak się PÓźniej okazało także „POpieranego” przez… PO) – zabetonowanie okolic ratusza, drogi, a jego „osiągnięcia” to splagiatowane gejhomologo, likwidacja bazarów i absurdalny POmysł na rakotwórcza spalarnię śmieci która wytruje całe miasto zamiast wymaganego przez UE recyklingu?
Dlaczego Tadeusz Truskolaski na spotkaniach z wyborcami mówi, że stworzył „nowe miejsca pracy” POdczas gdy faktycznie bezrobocie POdczas jego rządów wzrosło z 8% w 2007 r. do prawie 14%, czyli prawie 2 krotnie , o 175%, (nie wliczając ukrytego bezrobocia i emigracji)? Dla Porównania: bezrobocie w Poznaniu=4%, Warszawie=5%, czy miastach POrównywalnych do Białegostoku jak np. Rzeszów, Olsztyn=7%, nawet prowincjonalne Suwałki, Wysokie Mazowieckie czy Bielsk Podlaski to 9%. POnadto Rzeszów, Lublin, Olsztyn mają lotniska, a Olsztyn zrezygnował z budowy szkodliwej i absurdalnej spalarni śmieci, buduje za to linie tramwajowe.
Ile lat gwarancji mają wybudowane w Białymstoku drogi? Czy jedynie 3 lata, podczas gdy prywatne autostrady w Polsce mają 20 lub nawet 50 lat gwarancji? Niekończące się remonty takich dróg (podobnie jak np. wiaduktu na ul. Dąbrowskiego) wybudowanych najtańszym kosztem i rozjeżdżanych przez tiry z powodu braku prawdziwych obwodnic poza miastem doprowadzi do ruiny budżet miasta i rekordowych korków. Jeżeli kryterium na przetargu jest tylko cena a nie np. jakość i długość gwarancji to drogi specjalnie robi się najtaniej i byle jak, by potem zarabiać na niekończących się remontach. Jest nawet POlska specjalność: sposób kładzenia asfaltu przy wilgoci/przymrozkach by szybko POwstawały dziury:
Dlaczego Tadeusz Truskolaski na spotkaniach z wyborcami wprowadza ich w błąd pytając „PO co było niepotrzebne referendum w sprawie MPEC”? Czemu nie zapyta o to kandydata swojego komitetu Rafała Rudnickiego, „twarz referendum” w tej sprawie, wtedy z PIS, który dalej mówi że: ” jest przeciwny sprzedaży MPEC”?
Chociaż cenzura w Polsce jest zakazana, Komitet Truskolaskiego (https://www.facebook.com/komitettruskolaskiego) usuwa krytyczne wpisy wyborców niezadowolonych z prezydenta Truskolaskiego. Zapraszam do swobodniej oceny 8 lat jego działalności na konkurencyjnym profilu
Warto przeczytać listę 73 osób „Komitetu POparcia prezydenta Tadeusza Truskolaskiego” by zrozumieć jakie mają wsPOlne interesy i Powiązania
Zobacz także:
 Rafał Kosno