Wczoraj mieliśmy ucztę dla oczu i uszu. Grzegorz Braun przyjechał do Białegostoku z premierą swojego najnowszego filmu „Transformacja”. Zaprosili go twórcy naszego patriotycznego dyskusyjnego klubu – DKF „W dobrym TONie”. 

Film, odkrywa przed widzem istotę zła systemu rewolucyjno-komunistycznego. Ukazuje zepsucie narodów przez garstkę szalonych ludzi-potworów, którzy zniszczyli istniejący porządek świata. Polecam film w całości i czekam na jego dalsze części.
Braun w TONieW trakcie projekcji filmu, można było porozmawiać z reżyserem w kuluarach kina, o jego pracy, twórczości i życiu prywatnym. Rozmowa zeszła na politykę i zagrożenia płynące od naszych sąsiadów z każdej strony, ale i tych odległych, z Tel-Awiwu. W dyskusji z posłem Krzysztofem Tołwińskim, Pan Grzegorz ostrzegał o trwającej już trzeciej wojnie światowej, której nie widać, bo okupant zamiast munduru nosi dobrze skrojony garnitur, a bronią w tej walce jest neseser pełen tajemnic państwowych.
Mówił o zdrajcach na najwyższych urzędowych stanowiskach, których ręce ociekają krwią ofiar zamachu Smoleńskiego, przez co mają patową sytuacje, bo gdy oddadzą władzę, na pewno zostaną z tej zbrodni rozliczeni, więc możemy się spodziewać ogromnego oporu i wszelkich posunięć z ich strony, włącznie z rozpętaniem wojny polsko-polskiej, bo tylko wtedy będą w stanie uniknąć odpowiedzialności i zakopać na wiele lat dowody zbrodni.

Dziękuję organizatorom za wspaniały pomysł zaproszenia Pana Grzegorza na Podlasie, a szczególne podziękowania kierujemy do proboszcza Henryka Żukowskiego, który udostępnił salę kina Ton, na projekcje filmu.

Zapraszam do oglądania spotkania z Panem Grzegorzem Braunem

Transformacja – spotkanie autorskie z reż. Grzegorzem Braunem w Białymstoku 1/2

Transformacja – spotkanie autorskie z reż. Grzegorzem Braunem w Białymstoku 2/2