Wojciech NIedzielko22 listopada przed Urzędem Miejskim w Białymstoku zebrało się około dwustu osób, by zaprotestować przeciw oszustwom wyborczym. Państwowa Komisja Wyborcza przeprowadziła niedawno farsę którą nazwała wyborami, a „elity” rządzące próbują przyklepać ten szwindel. Kompromitacja PKW i rządu który odpowiada pośrednio za zaistniałą sytuację sięga zenitu, podobnie jak wytrzymałość młodzieży Polskiej.
Przybyli pod UM głośno wyrazili swoją dezaprobatę na obecny stan powyborczy.
Poleciały tez ostre słowa w kierunku prezydenta, i słusznie, bo jego postawa bynajmniej dziwi. Podobnie z zakłamaną premier Kopacz która majaczy coś o niepodważalności polskiego prawa, a zapomina że prawo to naród i wola narodu.
Brawo Ruch Narodowy. Czas rozpędzić to towarzystwo od koryta, a leśnych dziadów posadzić wraz z całym „NIErządem”, a nie tylko zdymisjonować. Dymisja pozwala na spoczęcie na sutych emeryturkach i rentach, a przecież nie na to zasłużyli. Już utrzymujemy na młodych grzbietach zdrajców z komunistycznego systemu. Ci bandyci, kaci żołnierzy AK, NSZ, WIN żyją na koszt narodu który mordowali, dobrym przykładem jest Zygmunt Bauman przyjmowany na salonach jak bohater, a przecież był niezwykle gorliwym UB-ekiem czego sam nie ukrywa. Tu możesz poczytać więcej o tej kreaturze http://natemat.pl/65719,profesor-z-przeszloscia-czyli-klopoty-z-biografia-zygmunta-baumana
Precz z komuną
JP

Wideo z protestu 1/2

Wideo z protestu 2/2

Marek Czarniawski i Andrzej Pochylski dyskutują o nieprawidłowościach przy wyborach.