Sonda uliczna, czyli jak białostoczanie są doinformowani politycznie.

Zrobiliśmy dziś sondę uliczną na temat przyszłych wyborów, w większości białostoczanie odpowiadali wymijająco
– śpieszę się, nie ma czasu itp, ale w większości padło nazwisko Komorowski. Można to tłumaczyć na wiele sposobów, niewiedza, brak czasu na poznanie obecnego prezydenta, albo po prostu lenistwo polityczne.
Pod filmem przypomnimy listę „osiągnięć” prezydenta Bronka Komorowskiego.
Zachęcam do obejrzenia sondy z ulic Białegostoku.

„…Zdaniem tych wyższych oficerów WP – Bronisław Komorowski – ponosi absolutnie największą winę w procesie zniszczenia Wojsk Lądowych, Marynarki Wojennej i Lotnictwa. To właśnie on zniszczył ich siłę działania a także morale Polskiej Armii. Problem jest taki nikt o tym nie wie!!! A teraz on – jako Prezydent RP – jest naczelnym dowódcą Polskich Sił Zbrojnych. Cóż za paradoks w historii Polski….”

**************************************************************************************

„B.Komorowski w lipcu 2001r. jako minister obrony usunął mnie z MON zapewniając opinię publiczną że ma ku temu b. poważne powody. Powiedział także ,że nie ma dowodów moich win, ale dysponuje wystarczającą- „wiedzą”. Był tak bardzo pewien swego postępowania, iż zadeklarował dziennikarzom, że zrezygnuje z kariery politycznej, gdyby okazało się, że oskarżył mnie niesłusznie. Po 9-ciu latach śledztw i procesów zostałem oczyszczony z wszystkich zarzutów. „Wiedza” Komorowskiego okazała się zbiorem bezwartościowych plotek. Cena jaką ja zapłaciłem – za to co ON zrobił, była straszliwa. Przekreślono cały mój życiowy dorobek, cierpiałem ja, moi bliscy, złamano kariery współpracowników w MON. Tymczasem Komorowski zapomniał i piął się po szczeblach kariery, jako marszałek sejmu, teraz Prezydent. Dla mnie Komorowski jest człowiekiem pozbawionym całkowicie honoru!!!.
Jego prezydentura jest jednym z dowodów zapaści w jakiej znalazło się państwo polskie”.

Romuald Szeremietiew

***********************************************************************************

Bardzo ważnym, często ignorowanym (celowo) faktem jest to, że Prezydent Komorowski uzyskał swój urząd łamiąc konstytucję. Wstąpił w obowiązki Głowy Państwa (jako Marszałek Sejmu) – 4godz. po Smoleńskiej Tragedii. Nie było jeszcze formalnego potwierdzenia śmierci Prezydenta Kaczyńskiego (aktu zgonu), – jedynie stwierdzenie (notka) Prezydenta Rosji Miedwiediewa – co w Polsce nie jest i nie może być aktem prawnym. Lekarze rosyjscy wystawili świadectwo śmierci wiele godzin po objęciu urzędu przez B. Komorowskiego. Jedynym potwierdzeniem śmierci w Polsce (poza Sądowym) jest  „akt zgonu” zgodnie z ustawą o „Aktach Stanu Cywilnego”. Bez niego Komorowski nie miał prawa zastosować art. 131 pkt 2 ust. 1 o śmierci Prezydenta. Zamiast tego powinien zgodnie z art 131 pkt 1 Konstytucji RP wystąpić do Trybunału Konstytucyjnego o uznanie niemożności sprawowania urzędu przez Prezydenta. To jednak nie nastąpiło. Można i trzeba zatem uznać, że B. Komorowski wstąpił w urząd Prezydenta, w drodze konstytucyjnego zamachu stanu i jako uzurpator nie miał prawa do ogłoszenia wyborów na Prezydenta RP i rozpisania kalendarza wyborczego.
Już samo to go dyskwalifikuje jako Prezydenta RP – jako osobę zajmującą urząd zgodnie z prawem polskim i jako strażnika Konstytucji RP. O czym więc mówimy?
Obecnie realia są takie – Bronisław Komorowski jest Prezydentem Polski. I z pewnością szykuje się na następną kadencję. Cóż za ironia losu i historii. Czy my Polacy możemy do tego dopuścić???

6 Replies to “Sonda uliczna, czyli jak białostoczanie są doinformowani politycznie.”

 1. Z całym szacunkiem dla wypowiadających się :

  Poziom wiedzy lub indolencji odpytywanych rzuca na kolana rozpaczy.
  Człowiek który nałożył na siebie m.in. ekskomunikę jest „godny zaufania” ?!..Do konfesjonału w te pędy i spowiadać się z grzechu bluznienia w twarz Panu Bogu, zaniechania wobec Ojczyzny umiłowanej , opluwania tych którzy krew wytoczyli za jej wolność…

  Wstyd i żenada…

  ERROR 404 NSZ.

 2. Prezydentem ma zaszczyt zostać

  po pierwsze , człowiek o nieskazitelnej moralności
  po drugie , sercem oddany patriota do pięciu pokoleń wstecz Polak
  po trzecie , reprezentant większości czyli przed Bogiem chrześcijanin
  po czwarte , ma to być „Lew Lechistanu” , nie najmita…amen.

 3. Po pierwsze to prezydent nie posiada w Polsce praktycznie żadnej władzy, ale mniejsza o to. Zastanówmy się nad kilkoma kwestiami dotyczącymi wyborów. Udział w wyborach ma wówczas sens i tylko wtedy gdy istnieje szansa że naród polski wybierze swojego kandydata czy też partie do parlamentu, obecnie taka szansa nie istnieje, poza tym czy posiadamy swoje media oraz szeroki dostęp z informacjami do polskiego społeczeństwa? Czy w Polsce mamy polskie media? NiE! Więc nasz udział w czymś takim co nazywa się wybory czyli żydowska hucpa dla ogłupionych Polaków powoduje że jesteśmy dla nich tylko statystyką. Idźmy dalej, po ostatniej „wpadce” państwowej komisji wyborczej gdzie przez tydzień nikt nie wiedział kto wygrał wybory a PSL zdobył 26% poparcia, kto jest w stanie zapewnić nam Polakom że wybory kolejny raz nie będą sfauszowane?? Kto jest w stanie sprawdzić czy w 25 tysiącach komisji obwodowych głosy nieważne nie stały się nagle ważne?? Istnieje taka instytucja? Kto to sprawdzi? Kto za to zapłaci? Widać jak na dłoni że wybory to kolejna hucpa organizowana od 25 lat dla narodu polskiego który nie rozumie o co chodzi w tej hucpie tak jak nie rozumie np że gra w toto-lotka to identyczna hucpa porównywalna do wyborów.
  Idźmy dalej, mamy wybory prezydenckie, znaleźliśmy swojego oddanego krajowi kandydata, z krwi i kości Polaka, bez mediów nie da się go wypromować czy też przedstawić społeczeństwu ponieważ wybory to ich gra, ale idźmy dalej, powiedzmy że nasz niezależny polski narodowy kandydat mógłby uzyskać ileś tam procent głosów Polaków niezadowolonych z sytuacji, niestety w „ICH” grze zwanej wyborami podsyłają nam dziesięciu innych rzekomo takich samych niezależnych kandydatów udających mężów opatrznościowych Polski czytaj KLAKIERÓW których przedstawiają w swoich mediach jako opozycjonistów do obecnego układu, takimi KLAKIERAMI są np Kukiz, Braun, Korwin, Korab, Wilk, Słomka, Morawiecki i kilku im podobnym, każdy z nich z tych dziesięciu kandydatów niech zdobędzie w wyborach po 2% głosów czyli 10 razy 2% to mamy 20% i tyle właśnie procent czyli około 20% odebrali naszemu kandydatowi ci rzekomi niezależni kandydaci, dlatego powtarzam jeszcze raz: WYBORY TO HUCPA czyli ich gra, przy tak niskim poziomie wiedzy Polaków nie da się wygrać naszemu polskiemu kandydatowi, już z góry cała nasza energia, praca i wysiłek włożony w pracę na rzecz naszego patriotycznego kandydata jest z góry skazany na porażkę!!!!!!!!
  Myślicie że taki inteligent jak Braun tego nie wie??? Przestańmy być dziećmi, przestańmy być naiwni bo ich ta gra czyli wybory będzie trwać sto lat a Polska ZNIKNIE!!! Czy Marian Kowalski z Ruchu Narodowego i jego poplecznicy tego nie rozumieją??? To jaki z niego narodowiec?? Oni rozumieją znakomicie, grają świetnie w tę grę ogłupiając Polaków a Polacy jako tolerancyjny łatwowierny naród daje się nabierać na tę ich gre!
  I teraz najważniejsza sprawa, ERROR 404 NSZ napisał piękną litanie na temat kandydata na prezydenta Polski, ja mogę się pod tym podpisać, ale nasuwa się pytanie: czy my patrioci kochający nasz kraj i naród ponad wszystko powinniśmy grać w ich grę zwaną wyborami które z góry są ukartowane i przegrane i będzie to trwać w nieskończoność aż okradną nas ze wszystkiego, a oni właśnie chcą abyśmy grali w ich wybory bo po to nam je stworzyli czy też zaczniemy korzystać z myśli narodowej Dmowskiego i zostawimy te cholerne wybory i ZACZNIEMY EDUKOWAĆ SWÓJ NARÓD???? Gdzie musimy położyć fundamenty i zacząć pracę? Pod ich wybory czy pod świadomość Polaków? Przecież świadomego dobrze zorganizowanego narodu nie jest w stanie nic pokonać, nie ma takiej siły na świecie która powstrzyma taki naród, przy obecnej głupocie Polaków nie jesteśmy w stanie NIC zrobić, kompletnie nic, zero, lecz gdy tylko uda nam się wyedukować chociaż kilkanaście procent Polaków to pokonamy naszych wszystkich wrogów i każde przeciwności! Na obecną chwile przy aktualnej świadomości Polaków możemy tylko ponarzekać, powyzywać Polaków od idiotów i poszczekać przed monitorem. Czy tego chcemy??? Nie. Więc musimy dziś zapomnieć o ich grze czyli o wyborach i jak jeden mąż pracować nad świadomością i myśleniem Polaków, jeżeli tego nie zrobimy to my zawsze przegramy ponieważ Polakom media mogą w każdej chwili wmówić to co chcą i nawet najlepszego kandydata oczernić. WYBORY TO ZGRANA KARTA, TAK SIĘ POLSKI NIE ODZYSKA, tu potrzeba olbrzymiego wysiłku i pracy nad nami samymi, wiem że ja sam tego kraju nie zbawię ale mogę to zrobić we własnym zakresie czyli na moim „podwórku” zwanym rodziną, znajomymi, kolegami, w pracy i gdziekolwiek się da, i wiem że to może potrwać 20 lat ale tak właśnie trzeba ODZYSKAĆ KRAJ. I na co czekają ci rzekomi niezależni kandydaci na prezydenta, tzw patrioci? Przecież to od nich powinna wyjść taka inicjatywa bo to ludzie inteligentni a nie ode mnie zwykłego szaraczka. Ale oni tego nie zrobią bo to KLAKIERZY z wyznaczonymi rolami na widok których otwiera mi się nóż w kieszeni. Taki Marian Kowalski, jak go słucham to mam wrażenie że za mało tatuaży sobie zrobił, on zwie się narodowcem a kompletnie nic nie rozumie z tego co mówił i pisał twórca Obozu Wielkiej Polski Roman Dmowski, prowadzi tę biedną młodzież na manowce zamiast wraz z nimi edukować naród, robić to tak długo aż dziennikarz NMP wychodząc na ulice i zadając pytanie na kogo pan zagłosuje to nigdy nie padnie nazwisko Komorowski czy Duda. Przecież Komorowski ożeniony z żydówką, podobnie jak Duda, to człowiek koszernych, wykonuje każde ich polecenie, jak oglądałem gdy dekorował najwyższym odznaczeniem państwowym Orderem Orła Białego takich żydów jak Michnik, Soros, Bielecki czy Poroszenko-Walcman to skończyłem definitywnie oglądać jakiekolwiek media aby nie podnosić sobie więcej ciśnienia. I to jest zadanie dla narodowców, wyjść do ludzi, edukować i naprowadzać na patriotyczny tok rozumowania dzień i noc, a nie zabawa w przegrane wybory z góry skazane na porażkę.
  Pozdrawiam wszystkich ludzi myślących.

 4. Panie Franz , bardzo dobry tekst.Praca od podstaw to w obecnych uwarunkowaniach syzyfowa lecz nieunikniona misja tych którzy tego chcą…..

  Pozdrawiam ERROR 404 NSZ.

 5. do ubola franza, ktory to niby wyrywa chwasty, dodam,ze polskie chwasty bo Polak twoj wrog, trzeba to tylko przetlumaczyc dobrze na bialoruski, a na pewno na ruski. Dogmat wyssany z mlekiem matiuszki.To sa ich tereny, tzw. Piatej kolumny. A na zadane przez autora artykulu pytanie-czemu bialostoczanie wymijaja sie od wyborow i najczesciej pada otpowiedz-Bronek, odpowiem tak z wieloletniego mieszkania w tym miescie-95 % mieszkancow ma pochodzenie lub koligacje bialoruskie, a temu plemieniowi bo nigdy swojej panstwowosci nie stworzyli, zawsze bylo na reke trzymanie za morde. Patrz na niezachwiana pozycje satrapy Lukaszenki, ktorego mozna obalic jednym kopem, nawet tego nie zrobia. Nigdy nic nie robic, nigdy nawet na milimetr sie nie wychylic. Wszyscy tak samo sie zachowujemy, to samo uwazamy, to samo myslimy co obecny nasz wlasciciel. Mozemy byc Ruskimi, Litwinami., Polakami, a nawet stworzymy republike bialoruska pod panowaniem hitlerowcow- patrz wydarzenia z II wojny swiatowej. Nawet nie wiemy jak sie nazywamy bo przeciez Rusini to pruskie plemie, ktore podbilo te tereny-cyt. za Konecznym, oczywiscie dla wielu tu zadnym historykiem bo przedwojennym. Jednym slowem zyjemy jak zwierzeta, ze zwierzetami bo tu zadnej cywilizacji przez wieki nie bylo tylko lasy, a do miast nas zawieziono i pokazano jak sie zachowywac. W 1905 roku 150 tys.podlasian przeszlo z prawoslawia na katolicyzm stajac sie w ten sposob Polakami to na dzien dzisiejszy ok.900 tys osob dodac najwiekszy procent prawoslawnych w Polsce w naszym wojewodztwie daje jasny obraz polskosci i podejscia do zycia w naszym kochanym miescie, gdzie karykatura zerznietej jak zwykle wielokulturowosci Wilna oznacza wszystkie plemiona:bialoruskie, ukrainskie, ruskie,litewski, tatarskie, a nawet przez wyborcza probuja wcielic Czeczencow do walki z najwiekszym zlem, ktore sie tu pojawilo czyli z polskoscia. Dodajmy do tego eksterminacje narodu polskiego w czasie II wojny swiatowej- pogromy w miastach calej Rzeczpospolitej, Katyn,Wolyn, Ponary i po wojnie+ zolnierze wykleci. Dodajmy akcje Wisla i Bug, gdzie wiekszosc naszego panstwa obdzielono zwiewajacymi od Sowietow Upowcami i nietykalna nacja- cerkwie stoja praktycznie na terytorium calego naszego kraju i bedziemy mieli jasny oglad polskosci naszego kraju, a co za tym idzie wiernopoddanstwa czy to ruskiego czy szwabskiego. Jest to bezproblemowo rozgrywane przez naszych super sasiadow. Ciekawe ile osob bedzie jutro w Tonie na Szeremietiewie, ktory bedac ruskim z pochodzenia jest prawdziwym polskim patriota czyli nie bruzdzi we wlasne gniazdo. Gdyby wiecej juz nawet nie ruskich bylo takich , a Polakow to Polska bylaby dawno mocarstwem nie do ruszenia. to tyle wielka Polska sie skonczyla na naszym najwiekszym rodaku, tym ktory te IIwojne przezyl, jakze oni inni od nas, JAKBY INNA NACJA

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

*

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.