Relacja ze spotkania z
Leszkiem Żebrowskim
Jedwabne – Pytania i wątpliwości

Leszek Żebrowski (fot. J. Porosa)
Leszek Żebrowski
(fot. J. Porosa)

Mięliśmy ogromny zaszczyt gościć w Białymstoku Pana Leszka Żebrowskiego. Tym razem poruszany był bolesny temat dla ludności z Podlasia, a mianowicie tzw. pogrom w Jedwabnem, którego to rzekomo dopuścili się Polacy paląc w stodole 1600 osób narodowości żydowskiej. Liczba ta nigdy nie była zweryfikowana, bo jedyną przeprowadzaną ekshumację przerwał ówczesny minister sprawiedliwości – Lech Kaczyński, co jest niespotykanym ewenementem w skali światowej, bo wygrały żądania mniejszości żydowskiej, a stracił na tym cały naród Polski. Dokończenie ekshumacji ofiar pozamykałoby buzie pseudonaukowcom pokroju Grossa i pokazało kto tak naprawdę stoi za mordem w Jedwabnem.

Pan Leszek Żebrowski miał odwagę poruszyć ten temat publicznie, chociaż za słowa „Nie przepraszam za Jedwabne”, kilku ludzi zostało w Białymstoku osądzonych. Otrzymali wyroki skazujące!
Tu przypomnę, że za Jedwabne przepraszał w 2001 roku Żyd o polskim nazwisku Kwaśniewski z domu Stolzman (link do strony o Izaaku Stolzmanie)  – Czyli Żyd przepraszał Żydów w imieniu Polaków, gdy w tym czasie polska milicja aresztowała protestujących mieszkańców Jedwabnego. Polecam krótki film z tego haniebnego czynu.
Kwaśniewski na znak przynależności religijnej założył tam jarmułkę wyjęta z kieszeni . Wszak był wśród swoich, więc czego miał się obawiać.

http://www.youtube.com/watch?v=GcP4tmZTl-E

Nie wiem ile jest w tym prawdy, ale są opinie, iż Żydzi amerykańscy żądają 65 mld dolarów „odszkodowań” za cisze w świecie na temat Polski i rzekomych Polskich pogromów. Temat Jedwabnego jest kartą przetargową, bo jest punktem zaczepnym do szkalowania Polaków na arenie międzynarodowej.
Czas sprzyja społeczności żydowskiej, bo umierają świadkowie tamtych zdarzeń, więc powinniśmy dokumentować wszystkie wypowiedzi świadków tamtych czasów.
Żydzi, wstydźcie się i przestańcie kłamać, bo prawda sam się obroni.

Poniżej zamieszczam relację filmową ze spotkania z Leszkiem Żebrowskim. Spotkanie  miało miejsce 30 listopada 2013 w Białostockim kinie Ton. Zachęcam więc do odwiedzania naszego kanału na YouTube i stron NMP.
JP

Jedwabne. Pytania i wątpliwości – Leszek Żebrowski 1/4

Jedwabne. Pytania i wątpliwości – Leszek Żebrowski 2/4

Jedwabne. Pytania i wątpliwości – Leszek Żebrowski 3/4


Jedwabne. Pytania i wątpliwości – Leszek Żebrowski 4/4

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

*

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.