PIS podnosi swoją brudną rękę na polskie dzieci, chce wywołać w ich niewinnych organizmach procesy chorobowe, by cierpiały, by bolało, by krócej żyły. Ministrowie PIS szykują polskim rodzinom gehennę, niezliczone dramaty.

To co robi PIS, ta próba uchwalenia ustawy gwarantującej bezkarność za walkę z COVID, procedowanie konfiskaty prewencyjnej, zapowiedź drakońskich kar, prześladowania Polaków na ulicach, w sklepach, na podwórkach, wysłania tysięcy patroli sanepidu, wojska, WOT, zapowiedź lockdownu niszczącego Polskę i polską gospodarkę, patologie w służbie zdrowia, to zemsta za walkę Polaków z psychopandemią, za opór wobec bandyckich roszczeń Holocaust Industry, za obronę polskich surowców na Suwalszczyźnie , kopalń, za sprzeciw wobec szczepionek, chipowania i technologii 5G.

W tę zemstę wpisany jest projekt upośledzenia zdrowia polskich dzieci, zmuszenia zdrowych, polskich dzieciaków do noszenia maseczek niewiadomego pochodzenia, prawdopodobnie rakotwórczych jak granulat z jakiego wybudowano liczne Orliki, do dezynfekcji ciała toksyczną chemią.

Rujnowanie zdrowia polskim dzieciom nie zaczęło się dziś , w latach 2009/2010 ostro protestowałem w mediach, przedstawiłem dowody, że granulat sprowadzono z Chin jest śmiertelnie niebezpieczny, bo każdy w Chinach mógł kupić, za niewielką sumę, certyfikat jego jakości. Niestety polska masa jest przerażająco głupia i prymitywna i jest coraz gorzej , co widzimy na ulicach. U dzieci rak nie rozwinie się od razu , choroba przyjdzie po latach i nikt nie powiąże jej z rekreacją na sztucznej murawie. Nie myliłem się . Dowody poniżej.
https://www.tvp.info/46800852/rakotworcze-substancje-na-przyszkolnych-boiskach-problem-moze-dotyczyc-calej-polski
http://dakowski.pl/index.php?option=com_content&task=view&id=27249&Itemid=80

Jeszcze bardziej przeraża mnie ta obojętność rodziców wobec planów rujnowania zdrowia ich dzieciom pod pretekstem ochrony tego zdrowia od początku roku szkolnego. Szumowski – lekarz wiedział jakie będą tego skutki i nie chciał tego firmować, wystawili więc żydowskiego technokratę i liczykrupę. Co gorsza ten ZBRODNIARZ Kaczyński jest świadomy skutków, i cała ta banda ZBRODNIARZY z PIS . Robią to z rozmysłem, z premedytacją !!

Jeszcze niedawno dzieci były bezpieczne i niezagrożone, skąd nagle ta zmiana ? Nie ma żadnej pandemii wirusa, pojawiają się, jak co roku, ogniska zwykłej, sezonowej grypy. Te maseczki, nawet gdyby był wirus, przed nim nie chronią, przed kropelkami, ślina, drobinami, co wykazały trzy duże międzynarodowe zespoły naukowców prowadząc badania i eksperymenty w latach 2008. 2016, 2019 na ogromna skalę z każdym typem maseczek, przede wszystkim z tymi najlepszymi dostępnymi na rynkach. Średnica wirusa jest 1000 razy mniejsza od najmniejszej średnicy otworu w najlepszej maseczce !!

Tu najdziecie raporty z tych badań :
1.Lee, S. A., Grinshpun, S. A., Reponen, T. (2008). Respiratory Performance Offered by N95 Respirators and Surgical Masks: Human Subject Evaluation with NaCl Aerosol Representing Bacterial and Viral Particle Size Range. Annals of Occupational Hygiene, 52, 177-185.
2. Smith, J. D., MacDougall, C. C., Johnstone, J., Copes, R. A., Schwartz, B., & Garber, G. E. (2016). Effectiveness of N95 respirators versus surgical masks in protecting health care workers from acute respiratory infection: a systematic review and meta-analysis. Canadian Medical Association Journal, 188(8), 567–574. doi:10.1503/cmaj.150835
3. Radonovich, L.J., Simberkoff, M.S., Bessesen, M.T., et al. (2019). N95 Respirators vs Medical Masks for Preventing Influenza Among Health Care Personnel: A Randomized Clinical Trial. JAMA. 2019;322(9):824–833. doi:10.1001/jama.2019.11645

Skoro maseczki nie chronią przed wirusem to w jakim celu chcą je założyć kochanym dzieciakom ? ZBRODNICZYM, W ZBRODNICZYM CELU ! To są młode organizmy, przemiana materii, biochemia jest w ich młodych ciałach bardzo szybka, potrzebują dużo tlenu , by produkować dużo energii. Dzieci z tego powodu wchłaniają wielokrotnie więcej drobnoustrojów. Niedotlenienie dzieci będzie miało katastrofalne skutki dla ich zdrowia. Dojdzie do masowych infekcji, chorób płuc, oskrzeli, astmy, alergii, chorób autoimmunologicznych, oraz raka. Nie od razu, te skutki ujawnią się po jakimś czasie ! To szykuje waszym dzieciom parszywy rząd PIS.

Czy wyście zwariowali rodzice ? Czy jesteście aż tak głupi i nieodpowiedzialni ? To są WASZE DZIECI , miłość Waszego życia !! Ja mam już dorosłe dziecko , ale wydaje mi się że kocham te polskie dzieciaki bardziej niż ich rodzice. One nikomu nie wyrządziły krzywdy, niczemu nie zawiniły !! za co je karać ? Więc KURWA RUSZCIE Wasze dupy sprzed telewizora , z foteli i zainteresujcie co szykuje Wam rząd tego nieszczęśliwego kraju ! Nie obchodzi mnie Wasze zdrowie, jak chcecie możecie sobie szkodzić ale przyzwolenie na wyrządzenie krzywdy swojemu dziecku to NAJWIĘKSZA ZBRODNIA.

Dariusz Nejman