Policja pojawia się na zamkniętym spotkaniu zbanowanych youtuberów i zatrzymuje Mareckiego Majchera.

Link do filmu z aresztowania niezależnego youtubera

Jak w powieści Orwela, cenzura, podsłuchy, aresztowania bez powodu. W tych działaniach widać zapędy reżimowe obecnej władzy. PIS używając tuby propagandowej TVP, oszukuje społeczeństwo wmawiając Wam że idą w dobrym kierunku, że są dobrą zmianą, a jednocześnie niszczą wszelki ruch oporu. Niszczą opornych personalnie. Zamykają niezależne media działające na youtube, wpływają na kasowanie profili facebook. Wprowadzają cenzurę na każdym poziomie!
Z ministra Jakiego zrobiono pajaca który szarpie się w TV odzyskując kamienice w żółwim tempie, ale przedstawienie dla nieświadomych trwa! Ludzie myślą że oni coś robią, ale to tylko zapudrowana rzeczywistość!
Prawda jest straszna, prawda jest ukrywana.
Film poniżej pokazuje do jakich metod posuwa się reżim. Na filmie widać demonstrację władzy i możliwości okupanta który myśli że złamie naród Polski.
Nie damy się złamać.

One Reply to “Policja pojawia się na zamkniętym spotkaniu zbanowanych youtuberów i zatrzymuje Mareckiego Majchera.”

  1. Katyn ,smolensk.Leeper itp.itd= niczego prostakow polakow nie uczy jak dzieci -nie rozumieja ze -skomlenie i jeczenie i biadolenie tylko osmiesza prostakow staja sie latwym celem -prosta zasada kto mieczem wojuje to wiekszym mieczem trza go -pokonac i przebiegloscia i sprytem ,,klamstwo-klamstwem ,oszukac udawac kogos innego ,dostosowac sie do przeciwnika kamuflarzem ;proste ??nie miec przy sobie wybuchajacych telefonow z podsluchem ??? bo w samolocie lub aucie moze byc bumm??????

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

*

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.