Jest to dodatek do wcześniej opublikowanej na tej stronie „KONSPIRACJI RAKA”. Podobnie jak moja oryginalna praca – nie jest to artykuł na temat zdrowia. Piszę o dezinformacji, propagandzie, manipulacji mediów, intymidacji (i czasami likwidacji) świadków, sztuce ukrywania dowodów, których nie można kompletnie zlikwidować, i innych działaniach powszechnie uznawanych za domenę agencji wywiadowczych. Fakt, że używam przykład ze świata medycyny? Tym gorzej dla świata medycyny. 

Celem poniższego jest zaprezentowanie kilku przykładów haniebnych akcji blokowania dopływu informacji do nas – tego „bydła z ludzką twarzą”, za które nas (słusznie!) mają.

Oczywiście, proszę wpierw przeczytać oryginalną „KONSPIRACJĘ RAKA”  https://niezaleznemediapodlasia.pl/konspiracja_raka/     aby w pełni zrozumieć o czym mówię.

Jeśli zakładamy, że ta konspiracja istnieje, wtedy mamy prawo podejrzewać, że ci na szczycie (czytaj: właściciele „bydła z ludzką twarzą”) nie muszą się obawiać zachorowania na Raka, przynajmniej od czasu odkrycia dokonanego przez Dr.Bearda. Logiczne, nieprawdaż? Sprawa w tym jak być pewnym w 100% kim oni są……. Z logicznego punktu widzenia, przynajmniej przywódcy dwóch największych supermocarstw powinni do nich należeć. Jeśli nie, to przynajmniej są bardzo wysokimi funkcjonariuszami systemu „hodowli bydła z ludzka twarzą”, co upoważnia ich do bycia „odpornymi na Raka”. Oto cała logiczna baza dla mojego eksperymentu. Wspierając się WIKIPEDIĄ utworzyłem listę wszystkich głów państwa ze Związku Radzieckiego/Rosji (od Lenina do Putina) i Stanów Zjednoczonych (od Teddy Roosevelta do Trumpa) wzbogaconą o przyczynę śmierci i poważne choroby. Na liście znaleźli się wszyscy, którzy mogli za życia skorzystać z odkrycia Dr.Bearda.

 

Związek Radziecki/Rosja

Vladimir Ilyich Ulyanov (Lenin)  — Neurosyphilis (Kiła mózgowo-rdzeniowa)

Alexei Rykov  — rozstrzelany

Vyacheslav Mikhailovich Molotov — z powodów naturalnych w wieku 96 lat

Joseph Stalin — udar mózgu (raczej otrucie)

Nikita Sergeyevich Khrushchev — atak serca

Leonid Ilyich Brezhnev — atak serca

Yuri Vladimirovich Andropov — niewydolność nerek i cukrzyca

Konstantin Ustinovich Chernenko — niewydolność serca i marskość wątroby

Mikhail Sergeyevich Gorbachev — wciąż żyje, zdrowy w wieku 86 lat

Boris Nikolayevich Yeltsin — atak serca

Vladimir Putin — żyje, w bardzo dobrym stanie zdrowia w wieku 65 lat

TOTAL: 11 MĘŻCZYZN

 

 

Stany Zjednoczone

Theodore „Teddy” Roosevelt — skrzep krwi utkwiony w płucach

William Howard Taft — niewydolność serca

Thomas Woodrow Wilson — udar mózgu

Warren Gamaliel Harding — wylew krwi do mózgu

John Calvin Coolidge Jr. — Coronary Thrombosis (skrzep zablokował dokrwienie serca)

Herbert Clark Hoover — wewnętrzne krwawienie w wieku 90 lat

Franklin Delano Roosevelt — udar mózgu

Harry S. Truman — komplikacje po zapaleniu płuc

Dwight David „Ike” Eisenhower — atak serca (palił 2-3 paczki papierosów dziennie!)

John Fitzgerald „Jack” Kennedy — zamordowany

Lyndon Baines Johnson — atak serca

Richard Milhous Nixon — udar mózgu

Gerald Rudolph Ford Jr. — udar mózgu w wieku 93 lat

James Earl „Jimmy” Carter, Jr. — żyje, ma 93 lata – stan zdrowia omówiony poniżej pod tabelą

Ronald Wilson Reagan — tkanki nowotworowe wycinane 9 lat przed śmiercią, zmarł w wieku 93 lat na zapalenie płuc

George Herbert Walker Bush — żyje, ma 93 lata

William Jefferson „Bill” Clinton — żyje, ma problemy z sercem w wieku 61 lat

George Walker Bush — żyje, zdrowy, 61 lat

Barack Hussein Obama II — żyje, zdrowy…..fizycznie…..

Donald Trump — jak powyżej

TOTAL: 20 MĘŻCZYZN

 

Co do zdrowia Prezydenta Cartera. Oto co napisała angielskojęzyczna WIKIPEDIA: https://en.wikipedia.org/wiki/Jimmy_Carter

„Trzeciego sierpnia 2015 roku, Carter przeszedł zaplanowaną operację wycięcia z jego wątroby małego guza, i prognozy początkowe były „świetne”. Dwunastego sierpnia wszakże, Carter oznajmił, że otrzymał diagnozę o przerzutach do innych części ciała, bez wchodzenia w szczegóły gdzie ten Rak miał swój początek. Dwudziestego sierpnia przyznał, że MELANOMA została odkryta w jego mózgu i wątrobie, i że zaczął kurację immunologiczna preparatem PEMBROLIZUMAB a także wkrótce Radiację. Jest pod opieką EMORY HEALTHCARE w Atlancie. Historia rodziny byłego prezydenta jest pełna przypadków Raka, u obojga rodziców i u całej trójki rodzeństwa. Szóstego grudnia 2015 roku Carter oznajmił, że Rak został pokonany.”

Hmmm, to istny cud! Facet jest po 90-ce, cała rodzina ma wyraźnie genetyczne predyspozycje do Raka, całe życie miał problemy z wątrobą, wreszcie dostał Raka Wątroby z przerzutami (sprawdźcie statystyki – to 100% wyrok śmierci) i……wyzdrowiał! Oczywiście trzeba „maluczkim” wytłumaczyć jakoś ten „cud” więc wspomina się nazwę jakiegoś leku, który (aaah, taki ze mnie pesymista!) nigdy nikomu innemu z takim samym przypadkiem nie pomoże. Boże, jakie to wielkie „szczęście” miał Carter!….…

Wróćmy do statystyki. Więc, cały obraz sytuacji jest następujący: z 31 mężczyzn na naszej liście nikt nie zmarł na Raka, dwóch zachorowało (w tym jeden beznadziejnie) ale obaj zostali jakimś cudem wyleczeni.

Pragnę się odwołać do oficjalnych statystyk Raka opublikowanych przez American Cancer Society, http://www.cancer.org/acs/groups/content/@editorial/documents/document/acspc-044512.pdf największy autorytet na świecie:

43.3% mężczyzn zachoruje w ciągu swego życia na raka i 22.8% umrze na raka.”

Gdy to odnieść do wspomnianej grupy – 13 z nich musiałoby zachorować na raka i przynajmniej 6 (a może 7) z nich na Raka umrzeć. Sprawdźmy prawdziwość statystyki. Mamy 31 mężczyzn, zero śmierci z powodu raka i dwa przypadki raka – oba wyleczone. Znaczy to 0% śmiertelności i 6.45% zachorowań. Tak to statystyka największego w świecie autorytetu do spraw Raka wzięła w łeb! Czy naprawdę wzięła czy to tylko ja umyślnie popełniłem błąd robiąc badanie statystyczne właścicieli bydła zamiast samego bydła (mnie i Ciebie, i nam podobnych)…?…

 

Pamiętacie ten cytat z poprzedniego artykułu? Jego autorem jest Dr. James Watson, jeden z największych mózgów wszech czasów, odkrywca DNA, często i głośno wypowiadający się po stronie prawdy. Z tego też powodu „podpadł”. W 2014, bez pracy i źródła utrzymania, był zmuszony, jako pierwszy w historii, wystawić na sprzedaż swoją Nagrodę Nobla. W grudniu 2014 na aukcji w CHRISTIE’S jego medal został za 4,1 miliona Dolarów zakupiony przez rosyjskiego oligarchę Alishera Burkhanovicha Usmanova. Usmanow jest jednym z najbogatszych (i skorumpowanych) Rosjan, oczywiście posiadającym kontakty mafijne (kto z nich ich nie ma?…). Zwrócił on Watsonowi jego medal mówiąc, że jest nie do przyjęcia aby taki człowiek był zmuszony sprzedawać dla chleba swoją Nagrodę Nobla. Pomyśl nad tym – rosyjski mafioso okazuje więcej poczucia sprawiedliwości niż wszyscy (i każdy z osobna) ludzie pracujący w naukach medycznych!……..I Ty ufasz im, że oni chcą Twojego dobra?…….Przerażające!

Źródło: https://en.wikipedia.org/wiki/James_Watson (angielska wersja – polska bardzo ograniczona)

 

I dalej na ten sam temat od innego autora : http://www.fronda.pl/a/czy-wiesz-ze-zydzi-nie-choruja-na-raka,69081.html

UWAGA

Autor nie jest lekarzem i nie udziela żadnych medycznych porad. Celem mojego artykułu jest tylko i wyłącznie zdemaskowanie kryminalnego aktu blokowania dopływu informacji do społeczeństwa, kłamstw i manipulacji. To tylko przypadek, że użyty przykład jest z pola medycyny.