USA  Izrael NATOW TelAwizji coraz częściej słychać słowa: wojna, wojsko, pobory, uzbrojenie,  a myślałem że tylko środowiska PIS-u będą nas pchać na wschód jako mięso armatnie za Smoleńsk. Myliłem się, bo teraz wszystkie opcje pookrągłostołowej zdradzieckiej swołoczy, wszystkie sprzedawczyki wyją jednym głosem – Putin, Rosja to nasz wróg i musimy z nimi walczyć w obronie Ukrainy. Musimy być kolejny raz pozbawieni elit, bo za dużo się odrodziło, bo za dużo jest młodych myślących widzących to zdradzieckie działanie pseudo polaków przywiezionych tu na sowieckich czołgach, działania ich dzieci i wnuków wychowanych wrogo do wszystkiego co polskie, ale jednocześnie noszących polskie nazwiska.
Przywożonych tu jako matrioszki po zamordowaniu w NKWD-owskich katowniach właściciela przejmowanego nazwiska i rodowodu. Taką najsłynniejszą matrioszką był tow. Jaruzelski do którego rodzona matka nigdy się nie przyznała, bo nie mogła w nim rozpoznać syna!

Moraine Społeczność pisze na Facebooku:
„Dziwnie to wszystko zaczyna wyglądać. Kilka dni temu amerykański ambasador w Polsce oświadczył, że USA są gotowe przysłać poważną ilość Patriotów z Niemiec gdyby Polska była zagrożona. Następnie jakiś polski generał zapowiadał buńczucznie, że nie ma możliwości aby Polska nie zauważyła wielkich ruchów rosyjskich wojsk… Tymczasem wczoraj Rosjanie oświadczyli triumfalnie, że przeprowadzają wielkie ćwiczenia w Kaliningradzie i NATO nawet tego nie zauważyło. Do tego dochodzi też rzekome rozmieszczenie Iskanderów. Rzekome ponieważ polski rząd mówi, że to tylko informacja medialna. Dzisiaj natomiast na A2 ludzie zrobili zdjęcie konwojowi US Army z Patriotami. Czyżby to pomoc o której wspominał ambasador? Tak szybko to oni nie działają. Wszystko wygląda więc już jak z góry zaplanowane ruchy. Polska powinna natychmiast przestać angażować się na Ukrainie. Ten rząd tylko pogarsza sytuację i prowadzi nas w kierunku konfrontacji. Niech USA i Rosja, skoro tak bardzo chcą sobie postrzelać urządzają sobie wojenki np. na Alasce, a nie w Polsce.’

a Andrzej Mileszko dodaje:
Kiedy Polacy otworzą oczy i zobaczą ze szokują nam akcje wymordowania Słowian ich własnymi rekami ? Zbudowano nienawiść każdego do każdego bez refleksji nad tym kto stoi za krzywdami jakich wszyscy doznaliśmy!
My mamy pretensje do Ukraińców za Wołyń ,oni do nas za ucisk jakiego doznali od nas jako przedstawicieli mocniejszej w tamtych czasach nacji!
My mamy żale do Rosjan za morderstwa NKWD ,a oni za napaść na ich kraj krotko przed tym !
Noworosja ma żal do Ukrainy za wymordowane rodziny i spalone przez Ukraińskie wojsko domy ,a Ukraińcy stracili bliskich w efekcie walk wyzwoleńczych Noworosji!
Buntuje się Litwinów przeciw Polakom zamieszkałym na Litwie ,i przekupuje Polaków by okazywali wrogość wobec Litwinów!
To samo robi się na Białorusi i w Estonii! Czy nie widzimy ze za wszystkimi zbrodniami stoi jedna nacja i ta nacja jako jedyna zyskuje na destabilizacji Europy? Na terenie Ukrainy już żydowscy dygnitarze podpisali umowy z korporacjami MONSANTO by uruchomić potężne uprawy GMO!
Po to by wprowadzić plany w życie trzeba pozbyć się ludności i to właśnie teraz się odbywa i odbywać się będzie na jeszcze większa skale ! Wobec Polski plany są podobne i trwają cały czas na naszych oczach prace nad wyludnianiem Naszego Państwa! Kiedy się obudzimy aby zrozumieć niezbyt przecież skomplikowany plan naszego okupanta?
Oni nie zastopują tej akcji z dobrego serca i bez wahania nadal będą pchać nas w wojnę w której będziemy ginąc stajać się coraz słabsi i mniej liczni! Poprzestaną dopiero gdy zostanie potrzebna liczba niewolników bez sil do przeciwstawienia się temu zdradzieckiemu narodowi!