Pachnie wojną!

USA Izrael NATOW TelAwizji coraz częściej słychać słowa: wojna, wojsko, pobory, uzbrojenie,  a myślałem że tylko środowiska PIS-u będą nas pchać na wschód jako mięso armatnie za Smoleńsk. Myliłem się, bo teraz wszystkie opcje pookrągłostołowej zdradzieckiej swołoczy, wszystkie sprzedawczyki wyją jednym głosem – Putin, Rosja to nasz wróg i musimy z nimi walczyć w obronie Ukrainy. Musimy być kolejny raz pozbawieni elit, bo za dużo się odrodziło, bo za dużo jest młodych myślących widzących to zdradzieckie działanie pseudo polaków przywiezionych tu na sowieckich czołgach, działania ich dzieci i wnuków wychowanych wrogo do wszystkiego co polskie, ale jednocześnie noszących polskie nazwiska.
Przywożonych tu jako matrioszki po zamordowaniu w NKWD-owskich katowniach właściciela przejmowanego nazwiska i rodowodu. Taką najsłynniejszą matrioszką był tow. Jaruzelski do którego rodzona matka nigdy się nie przyznała, bo nie mogła w nim rozpoznać syna!

Moraine Społeczność pisze na Facebooku:
„Dziwnie to wszystko zaczyna wyglądać. Kilka dni temu amerykański ambasador w Polsce oświadczył, że USA są gotowe przysłać poważną ilość Patriotów z Niemiec gdyby Polska była zagrożona. Następnie jakiś polski generał zapowiadał buńczucznie, że nie ma możliwości aby Polska nie zauważyła wielkich ruchów rosyjskich wojsk… Tymczasem wczoraj Rosjanie oświadczyli triumfalnie, że przeprowadzają wielkie ćwiczenia w Kaliningradzie i NATO nawet tego nie zauważyło. Do tego dochodzi też rzekome rozmieszczenie Iskanderów. Rzekome ponieważ polski rząd mówi, że to tylko informacja medialna. Dzisiaj natomiast na A2 ludzie zrobili zdjęcie konwojowi US Army z Patriotami. Czyżby to pomoc o której wspominał ambasador? Tak szybko to oni nie działają. Wszystko wygląda więc już jak z góry zaplanowane ruchy. Polska powinna natychmiast przestać angażować się na Ukrainie. Ten rząd tylko pogarsza sytuację i prowadzi nas w kierunku konfrontacji. Niech USA i Rosja, skoro tak bardzo chcą sobie postrzelać urządzają sobie wojenki np. na Alasce, a nie w Polsce.’

a Andrzej Mileszko dodaje:
Kiedy Polacy otworzą oczy i zobaczą ze szokują nam akcje wymordowania Słowian ich własnymi rekami ? Zbudowano nienawiść każdego do każdego bez refleksji nad tym kto stoi za krzywdami jakich wszyscy doznaliśmy!
My mamy pretensje do Ukraińców za Wołyń ,oni do nas za ucisk jakiego doznali od nas jako przedstawicieli mocniejszej w tamtych czasach nacji!
My mamy żale do Rosjan za morderstwa NKWD ,a oni za napaść na ich kraj krotko przed tym !
Noworosja ma żal do Ukrainy za wymordowane rodziny i spalone przez Ukraińskie wojsko domy ,a Ukraińcy stracili bliskich w efekcie walk wyzwoleńczych Noworosji!
Buntuje się Litwinów przeciw Polakom zamieszkałym na Litwie ,i przekupuje Polaków by okazywali wrogość wobec Litwinów!
To samo robi się na Białorusi i w Estonii! Czy nie widzimy ze za wszystkimi zbrodniami stoi jedna nacja i ta nacja jako jedyna zyskuje na destabilizacji Europy? Na terenie Ukrainy już żydowscy dygnitarze podpisali umowy z korporacjami MONSANTO by uruchomić potężne uprawy GMO!
Po to by wprowadzić plany w życie trzeba pozbyć się ludności i to właśnie teraz się odbywa i odbywać się będzie na jeszcze większa skale ! Wobec Polski plany są podobne i trwają cały czas na naszych oczach prace nad wyludnianiem Naszego Państwa! Kiedy się obudzimy aby zrozumieć niezbyt przecież skomplikowany plan naszego okupanta?
Oni nie zastopują tej akcji z dobrego serca i bez wahania nadal będą pchać nas w wojnę w której będziemy ginąc stajać się coraz słabsi i mniej liczni! Poprzestaną dopiero gdy zostanie potrzebna liczba niewolników bez sil do przeciwstawienia się temu zdradzieckiemu narodowi!

 

2 Replies to “Pachnie wojną!”

 1. NATO – zbrojne ramie USA do podboju i kolonizowania swiata w imię zachodnich koncernów i lobby finansowego które znajduje się w rękach narodu koszernego. Najlepiej przekonały się o tym głównie kraje arabskie i afrykańskie gdzie USA wprowadziło swoją demokracje. Putin i obecna Rosja to jedyny kraj na świecie który się temu może przeciwstawić i przeciwstawił się, stąd ta nagonka na Rosje i samą osobę Putina, wszystko co związane z Rosją jest złe, wszystko, stąd te miliardy dolarów które USA zainwestowało na Ukrainie by wywołać konflikt i wciągnąć Rosje do wojny. NATO nigdy nie było żadnym paktem ani sojuszem obronnym, bo przed kim mają się bronić??? Przed głodującymi murzynami w Afryce czy wykorzystywanymi Indonezyjczykami którzy pracują po 16 godzin dziennie za miske ryżu w fabrykach produkujących odzież dla zachodnich konsumpcjonistów??? I jeszcze nas wciągnęli jerozoolimpijczycy do tego zbrodniczego paktu i zniszczyli nam armie i nasz rodzimy przemysł zbrojeniowy. Tu jest interesujący filmik o zbrodniczym NATO: https://www.youtube.com/watch?v=G7mFCTN-t_U

  Rosja posiada dwie bazy wojskowe poza swoimi granicami, NATO czyli generalnie USA ma ich setki na całym świecie. Zamieszczam część corocznego wystąpienia prezydenta Rosji i znakomitą jego wypowiedź na temat tzw obecnej zimnej wojny:
  https://www.youtube.com/watch?v=3eIU_3or-Ss&feature=youtu.be

 2. Należy zastanowić się nad naszym polskim miejscem w NATO. NATO jest nazywane w propagandzie polskich władz i polskich mediów paktem obronnym. Nasuwa się w związku z tym pytanie, kogo kiedykolwiek i czymkolwiek NATO obroniło?
  NATO jest to pakt ewidentnie agresywny, którego celem jest
  rozprzestrzenianie imperialnych interesów Stanów Zjednoczonych. Mieliśmy tego przykłady, choćby w byłej Jugosławii. Polska powinna odpowiedzieć sobie na pytanie, czy chce uczestniczyć w pakcie ofensywnym, a jeśli tak, to kogo i dlaczego i w jaki sposób mamy zamiar napadać.
  Ważną kwestią jest też żyd Jan Vincent czyli Jacek Rostowski, obywatel nie tylko Rzeczpospolitej lecz też brytyjski, jak jeszcze do niedawna minister Sikorski. Pan Rostowski całe swoje życie zawodowe i całą swoją karierę zawdzięcza międzynarodowym instytucjom finansjery. To te kręgi, które obok kompleksu wojenno-przemysłowego są najbardziej
  zainteresowane „gorącym konfliktem”. Dlaczego? O tym mówił otwartym tekstem Rostowski, będąc kilka lat temu ministrem finansów. To wojna, pełnowymiarowa wojna pozwoli ukryć, w jakiś sposób osłonić finansjerę przed skutkami krachu finansów zachodnich, krachu systemu gospodarczego, opartego na gigantycznych spekulacjach i dolarze.
  Nie dajmy się pod żadnym pozorem wciągnąć w jakąkolwiek wojne, oni do tego dążą, chcą kolejny raz utopić nas we krwi.
  Warto także obejrzeć film z malezyjskim imamem:
  https://www.youtube.com/watch?v=sGAjOzjgaDQ

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

*

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.