OSZUŚCI, ZŁODZIEJE!!! Na obchodach
34.Rocznicy podpisania porozumień
Sierpnia’80

Oszuści i złodziejeOkrzyki „oszuści, złodzieje” i „Niech żyje dąb zdrady” towarzyszyły niedzielnej uroczystości zasadzenia dębu wolności w Gdańsku przez prezydenta Bronisława Komorowskiego i b. prezydenta Lecha Wałęsę, w 34. rocznicę podpisania Porozumień Sierpniowych w Gdańsku.
Widać i słychać, że wolność nie jest rzeczą łatwą, ale jest naprawdę rzeczą piękną i niesłychanie ważną – mówił prezydent Bronisław Komorowski po uroczystości posadzenia dębu wolności w Gdańsku, w 34. rocznicę powstania Solidarności. Towarzyszyły mu okrzyki: „oszuści, złodzieje”.

Ps, Skreślam te parę słów krytyki pod adresem ludzi, którzy na obitych plecach robotników przejęli władzę w Polsce po 1989 posługując się wyświechtanymi sloganami rodem z PRL. Jestem z pokolenia wyrosłego w PRL, jako młody człowiek dałem się ponieść patriotycznemu uniesieniu, z tego powodu znalazłem się w tzw. Komitecie Strajkowym, bądź co bądź wielotysięcznego Zakładu „N”, by nie przeciągać i nie nudzić, znalazłem się też TKS (Tajny Komitet Solidarności Zakładu „N” po ogłoszeniu stanu wojennego przez Jaruzelskiego w Polsce). Zostałem z tego powodu aresztowany, pobity przez SB i wyrzucony z pracy. Po 1989 starałem się o moje dokumenty z miejsca pracy, po likwidacji ” mojego” Zakładu ” N”, do dzisiaj przepadło moje 10 lat pracy, w 2009 zgłosiłem się do IPN w celu odnalezienia dokumentów mojej działalności w NSZZ”Solidarność”, jak też działalności związkowej w stanie wojennym, moje dokumenty jak mi oznajmiono zostały zniszczone, rzecz oczywista, że oryginały dokumentów skrzętnie przechowywałem (pieczątki, oryginalne pisma itd), wszystkie te rzeczy przedstawiłem w IPN, w ten sposób moja działalność została potwierdzona i uznana przez IPN.

Po co wywlekam ktoś spyta, wyjaśniam – nie po to, by nad sobą wypłakiwać, ale po to, by moi młodzi Rodacy zechcieli skierować uwagę na działaczy związkowych którzy zostali zepchnięci na margines przez takich ludzi jak: Wałęsa, Michnik, Bujak, Frasyniuk, Wujec, Lityński, Tusk , Komorowski, Janas i całą resztę oranżerii okrągłostołowej na czele Jaruzelskim i Kiszczakiem. Dzisiaj w sposób bezczelny Polakom zafundowali ci ludzie ponoć za pieniądze UE Muzeum Solidarności wcześniej likwidując Stocznię Gdańską, „mój Zakład „N” też uległ likwidacji (pracowało ponad 7.000 tyś. osób) na jego miejscu obecnie znajduje się Bank, zlikwidowano ZM. „URSUS”, by było śmiesznie, jedną z hal tej fabryki wydzierżawili Świadkowie Jechowi.

W całej Polsce można w tysiącach liczyć zniszczone fabryki, zakłady, w milionach, ludzi zwolnionych z pracy, którzy zmuszeni sytuacją postanowili opuszczać Polskę bezpowrotnie, na ich miejsce zarządzający Polską sprowadzają Chińczyków, dla nich pożyczki, ulgi. Yelita tymczasem oburzona zachowaniem kilku osób, którzy widzą widowisko, ba ! CYRK, a nie doniosłość chwili, widzą ludzi, którzy przekładają swoją karierę nad dobro społeczne, odznaczenia, Orły Białe, tytuły, profity to cel tych ludzi. Ktoś mnie zapytał dzisiaj, tj 31 sierpnia 2014 – panie Wojtku pan nie na uroczystościach ? Wiecie co odpowiedziałem ? Nic ! Opisałem słowami użalunek komunisty, który z przejęciem opowiadał młodzieży swój pobyt w więzieniu na Pawiaku za swoją działalność, opisując metody jakimi posługiwali się oprawcy, po zakończeniu opowiadania oznajmił słuchającym „… wiecie co ? dobrze robili, że mnie bili !”.
Wcale nie dziwię się tym okrzykom. Ludzie mają rację, bo ekipa styropianowych łajdaków wprowadziła naród w maliny. Zaś gajowy Bul nie jest naszym prezydentem, jest prezydentem sitwy z PO, z której się wywodzi.
Był gorącym zwolennikiem WSI i głosował on przeciwko ich likwidacji. Należałoby czym prędzej ujawnić jego związki z tą przestępczą organizacją oraz wyjaśnić jakie są jego prawdziwe korzenie i jego przodków. Nie reprezentuje on interesu Polaków, a bliżsi jego sercu są bracia starsi w wierze.
Podobno w ostatnim okresie czasu w tajemnicy przed społeczeństwem podpisał ustawę przyznającą wszystkim Żydom, którzy przeżyli Holokaust, po 100 Euro dodatku do emerytur i rent. Pytam więc jakim prawem?

Do tej pory byłem przekonany, że Żydów mordowali Niemcy, bo tak uczono mnie w szkole. Skoro tak, to z jakiej racji mamy im wypłacać jakieś odszkodowania, rekompensaty czy dodatki kosztem polskiego podatnika. To jawne okradanie Polaków, którym ZUS wypłaca głodowe emerytury czy renty, tłumacząc się brakiem pieniędzy. Czy w takim razie rządzący zamienili się z czymś na głowy?

Źródło: https://www.youtube.com/watch?v=JTnAXhdmsf4

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

*

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.