temidaW związku z otrzymaniem powiadomienie z Konsulatu Rzeczypospolitej czuje sie zobligowany na odpowiedz, pomimo że powinienem je zignorować, ponieważ rozkazujący ton narusza moje prawo suwerennego obywatela, jego honor, godność i brak szacunku dla czasu obywatela.
Ja nie jestem parobkiem na folwarku jakim jest dzisiejsza Polska, aby wykonywać czyjeś polecenia i rozkazy. Kierują mną jednak aspiracje polityczne i chęć powrotu do Polski aby stworzyć naprawdę wolne społeczeństwo, pozbawione skorumpowanych urzędasów i prokuratorów, czy też policji tworzącej państwo policyjne a nie służącej obywatelom.

Ja jestem wolnym i suwerennym obywatelem Stanów Zjednoczonych od 1985 roku. Gdzie już w roku 1980 wystąpiłem o azyl polityczny, aby nie żyć w państwie morderców, czekistów, NKWD-zistów, czerwono gwardzistów i innych pospolitych bandytów związanych z władzą ludową, która to w imieniu jakieś mitycznej i mistycznej siły uzurpowała sobie prawo do decydowania za obywateli , myślała za nich i dzieliła wypracowane poprzez nich dobra. Niby w rzekomej trosce o tych obywateli.

Ta władza rekwirowała, okradała i prała mózgi przy tym często mordując, w latach 45 do 89 ubiegłego stulecia 1 850 000 Polaków straciło życie, czy też zostało wywiezionych na Syberię a dzisiaj ci bandyci żyją na lukratywnych emeryturach, a ich dzieci przy korytach poselskich po rozprzedaniu zakładów dalej chcą myśleć i decydować za innych. Pod pozorami troski o tych obywateli, którzy tylko w teorii mają demokratyczne prawa a tak naprawdę to nic do powiedzenia, poza ślepym posłuszeństwem wobec teokratycznych uzurpatorów władzy i wodzostwa. 

Dla odmiany w wolnym kraju jakim jeszcze są Stany Zjednoczone, we wszystkich ustawach prawnych w mojej nowej ojczyźnie konsultuje mojego senatora i kongresmena jak mają głosować i wyrażać wole wyborców. Czy zostawię im wiadomość telefoniczna, czy emaliową zawsze otrzymam oficjalny list z podziękowaniem za wyrażenie swojej opinii. (To kontrast gdzie bandyci pod pozorem prawa zniewalają naturalnych liderów i przedsiębiorczych ludzi pracujących według ustalonych reguł gry i cywilnego współżycia, które narusza kielecka grupa przestępcza zorganizowana wokół prokuratury i kieleckiej izby celnej. Gdzie obywatelskie zainteresowanie sprawa wzbudza wściekłość prokuratora. Mam kontakty z wojskowymi aż do Departamentu Stanu USA. W czasie składania wniosku o azyl jednym z warunków było, ze jeżeli będę potrzebny, będę pracował na rzecz wprowadzenia demokracji w Polsce. Ponieważ przechrzty komusze i ubeckie tylko zmieniły koszulki z czerwonych na brunatne, więc Polsce daleko do demokracji.
Chyba ten czas nadszedł właśnie teraz.

W Polsce jest tylko demokracja pozorna, a bezczelność rządzących jest przeogromna nawet utrzymują swoje partie z pieniędzy podatnika, co w demokratycznym państwie jest nielegalne.
Ale zryć za coś trzeba uczciwie pracować, a to już trochę trudniej. Ideologii politycznej nie wolno narzucać za pieniądze podatnika który ma wypływać z dobrowolnego finansowania suwerennych obywateli którzy są przekonani ze ich ideały wolności są lepsze, dają możliwość rozwoju i postępu wszystkim członkom społeczeństwa, jeżeli tylko mają chęci, wiedzę i silną wolę w dążeniu do celu. Nie oczekuje jednak od społeczeństwa które miało wpajana słuszność czekistowskich i komunistycznych ideałów aby wiedziało co to jest suwerenność i wolność obywatelska. Tam przebrani z czekistów w faszystów pod pozorami władzy też mitycznej i absolutnej uzurpują sobie prawo do zastraszania obywateli. Czego przykładem jest układ kryminalnej organizacji w Kielcach zorganizowanej wokół prokuratury, oraz izby celnej i być może policji czego nie jestem pewny, bo być może tylko skorumpowany prokurator wydaje nielegalne polecenia a oni posłusznie je wykonują zamiast kwestionować ich legalność.
Tak zachowują się barany doktryną i ideologią czekistowsko-michnikowską. Tradycje chyba ich zobowiązują. Powiadamiam skorumpowanych urzędników Kieleckiej Izby Celnej oraz Kieleckiej Prokuratury Wschód, że to ja prowadzę śledztwo ze działają jako kryminalna grupa przestępcza maskując się w instytucjach które powinny służyć obywatelom.

Pouczenie:
W demokracji władza to obywatele a wybrani na pozycje społeczne od prezydenta począwszy, premiera, sędziów do komendantów policji kończąc, to są tylko cywilni serwanci obywateli czyli prawdziwej władzy czyli nas obywateli równych wobec prawa a nie mitycznej i wszystko mogącej mitycznej i skorumpowanej władzy.
Aby unikać korupcji na wszystkich stanowiskach muszą obowiązywać limity kandydowania np. 2-wie tury 4-ro letnie maksymalnie. Obywatele mają prawo patrzeć na ręce cywilnych serwantów, kwestionować ich czyny i słuszność. Domagać się  wyczerpujących odpowiedzi i faktów, weryfikować i sprawdzać, wyciągać konsekwencje wobec kanalii i kryminalistów, którzy nadużywają swoich pozycji do kręcenia lodów, i organizują układy przestępcze naruszając społeczne zaufanie.

Działalność powyżej wymienionych instytucji, których powinna być troska o dobro obywateli a nie uzurpowanie sobie prawa do zastraszania obywateli i okradania ich w imię prawa, szczególnie tych obywateli którzy pracowitością osiągają sukcesy ekonomiczne i są naturalnymi liderami, aby utrzymywać pasożytów, kanalie i pospolitych złodziejaszków.

Co skłoniło mnie do takiej konkluzji?
Po 33 latach życia na emigracji zapomniałem komusze kołtuńskie zasady myślenia, pozbawione etyki, moralności, uczciwości a przede wszystkim braku szacunku dla obywateli. Wiec przeglądając polska TV podczas mojego pobytu w Polsce natknąłem sie na program „Interwencja”. W programie jest poruszona sprawa wycieku i naprawy zbutwiałych zbiorników oleju opalowego w jakimś pensjonaciku w kieleckim. Komuszy hotelik i spartolona robota poprzez komuszych niewolników po latach przyniosła efekty i straty właścicielowi pensjonatu. Jako dobry i zaradny gospodarz usunął problem instalując nowe zbiorniki wewnątrz budynku, aby nie wyrządzać szkód naturze i swojemu budżetowi.

Z związku ze w kontrolującej i zniewalającej umysły TV w dzisiejszej Polsce nie zauważyłem żadnego interesującego programu, gdzie głównie idioci z TVN serwują dozy prania mózgów obywatelom Polski, jak za czasów komuny ten program Polsatu wyglądał na względnie obywatelski. Od razu rzuciła się w oczy niepoprawność prowadzonego dochodzenia, brak kwalifikacji prowadzących dochodzenie z kieleckiej izby celnej. Co ciekawe ci cywilni serwanci nie poczuwali żadnej odpowiedzialności odpowiadania na pytania reportera, który w imieniu nas obywateli czyli prawdziwej władzy je zadawał. Pracowniczka izby celnej ignorowała, owijała w bawełnę w żywe oczy kłamała. Reporter zadawał pytania pewnej tęgiej kobiecie a nazwiska już nie pamiętam. Zresztą wszystko jest w archiwum sieciowym tego programu, w sieci internetowej. Do czego zawsze można wrócić aby udowodnić nadużywanie pozycji cywilnego serwanta poprzez prokuratora i kielecka izbę celną.

Drobna Uwaga:
Cywilny serwant to taka osoba która otrzymuje wynagrodzenia z pieniędzy podatnika i przed nim jest odpowiedzialna, to taka uwaga dla zakutych pal w kieleckiej prokuraturze z niskim ilorazem inteligencji.
Nie pokazali żadnych dowodów, ignorowali reportera, odwracali się plecami. Jedyne co potrafili wystękać swoją gburowatą arogancja ze sędzia tak zadecydował i basta,  nie na odwołania bo sędzia to BÓG a nie cywilny serwant, nawet idiota z którym miałem okazje rozmawiać potwierdził, że tak to sobie ukartowali.
Ten ich sędzia czy prokurator, który posługuje się tylko swoim „widzimisię” a nie tylko i wyłącznie dowodami i faktami, jak powinien w demokracji i państwie prawa. Gdzie nie ma żadnego cienia wątpliwości, że było popełnione przestępstwo. Tutaj jednak nie ma żadnego cienia wątpliwości, że sprawa jest ukartowana i nastąpiło nadużycie uprawnień poprzez sędziego i kielecka izbę celna, a brak współpracy ze mną nad ponownym przebadaniem sprawy ukazuje jak bezprawne zapadają tam wyroki. Co już jednak jest aktem kryminalnym i karalnym.

Zachowanie prokuratora sugeruje zmowę i działalnosc kryminalna Izby Celnej i prokuratury. Moja ciekawość, samodzielnie myślenie i detektywistyczne myślenie oraz znajomość mentalności polskich komuszków utwierdziła mnie w przekonaniu, a rozmowa z jednym z członków gangu sugerowała popełnione celowo i z premedytacją przestępstwo w celu okradzenia państwa Dolków pod pozorami prawa. Chciałem zobaczyć czy przeprowadzono testy gruntu pod byłym zbiornikiem, i wiele innych spraw związanych z rzetelnością i etyką dochodzeniowa. Brak badan to zwykły neglekt oraz brak rzetelności i kompetencji zawodowych, kwalifikujący do zwolnienia z pracy, zarówno prokuratora jak i pracowników kieleckiej izby celnej.
Tylko za to prokurator powinien utracić licencje i mieć zakaz wykonywania zawodu wraz z wysoka grzywna np. od 500 000 do 1 000 000 złotych. Oczywiście, gdyby w Polsce była demokracja w prawdziwym tego słowa znaczeniu.
Tak więc postanowiłem zadzwonić aby się osobiście przekonać.

Prawda okazała się gorsza od fikcji.
Jakiś arogancki idiota w kieleckiej izbie celnej nie poczuwający żadnej odpowiedzialności wobec władzy czyli mnie nie chciał odpowiadać na moje pytania i zachowywał się jak chamidło, prostak, gbur jak członek organizacji przestępczej próbował ignorować poważne pytania. Może tylko nie jest przyzwyczajany do odpowiedzialności przed obywatelami, a może knujący i spiskujący przeciwko nim w celu zaspokojenia swoich pasożytniczych pozycji i racji bytu.

Zaintrygowany stanem polskiej demokracji postanowilem zadać kilka innych pytań.
Również unikał odpowiedzialności przed władzą i nie odpowiedział na te pytania: mianowicie czy sędzia wydający decyzje był wybrany na pozycje cywilnego serwanta czy nominowany poprzez układ mafijny w Kielcach?
Czy znał się na faktach czy też decyzja bazowana ze ” He say she say” (on powiedział, ona powiedziała) nie jest akceptowana w żadnym sądzie na świecie, poza skorumpowanymi sądami jak w Polsce ?
Tak właśnie sugerował reportaż Polsatu.
Tam kiedyś NKWD zmuszało łamaniem kości do przyznania się do winny a cala sprawa Państwa Dolków wygląda na podobne podejście do prawa choć trochę w złagodzonej michnikowskiej formie dominacji nad Polakami.

Chciałem sprawdzić, czy decyzja była jednoosobowa czy sprawę przeanalizowali ławnicy wyselekcjonowani specjalnie na tą okazje spośród suwerennych obywateli?
Znowu spotkał mnie zawód i brak kompetencji chamidła z kieleckiej izby celnej oraz brak odpowiedzi.
Brak odpowiedzi i krętactwo połączone z matactwem człowieka który nigdy nie powinien pełnić funkcji cywilnego serwanta ponieważ nie posiada do tego kwalifikacji. Powinien być natychmiast zwolniony dyscyplinarnie i pociągnięty do odpowiedzialności finansowej i kryminalnej. Powinny posypać się głowy dyrektorów. Za nie wypełnianie swoich obowiązków cywilnych serwantów.

Zachodzi obawa ze prokuratura i izba celna działają jako organizacja kryminalna.
Właśnie w tym kierunku prowadzę niezależne dochodzenie jako ich przełożony i obywatel oraz prawdziwa władza w demokracji.

Uwaga:
Gdy Polska zostanie kiedyś wolnym krajem, to najsurowsze wiezienia będą dla prokuratorów łamiących prawo.
Prokuratura jak i kielecka izba celna odmówiła przekazania kopi akt sprawy w celu ich poprzez mnie dotkliwej i skrupulatnej analizy, wraz z grupa ekspertów i sędziów oraz moich amerykańskich współpracowników, mającej na celu udowodnić machinacje, oraz kręcenie lodów. Czy też chęć okradzenia i wyłudzenia pieniędzy od przedsiębiorczego i pracowitego członka naszego społeczeństwa?

Czy w celu doprowadzenia do bankructwa czy też próby po kumotersku wykupienia poprzez innych członków kieleckiej organizacji kryminalnej? To musi być zbadane. Sprawcy dotkliwie ukarani jako przykład dla reszty tłuków w prokuraturach. Aby skończyć z mafijnymi układami zamkniętymi.
Być może zrobiono to w celu wykazania sie i awansu kosztem niewinnego człowieka to jeszcze gorzej dla tego prostaka i gbura. Coś mnie się wydaje, że prokurator prowadzący dochodzenie i posądzający mnie o jakieś przestępstwo jest pospolitym kryminalista. Nie pojmuje co to jest cywilny serwant w demokracji, nie pojmuje co to jest wolność słowa a patrzenie na ręce cywilnych serwantów jest patriotycznym obowiązkiem obywateli i mediów.
W ogóle nie rozumie co to jest wolna i nie skrępowana opinia i obywatelska podstawa. Według mnie po dociekliwej analizie sprawy i przeprowadzeniu dochodzenia wobec decyzji prokuratora i kieleckiej izby celnej.
Prokurator powinien mieć odebrana licencje prokuratora, i zakaz wykonywania zawodu. Natychmiast aresztowany i zobowiązany wraz z kielecką izbą do pokrycia strat wyrządzonych właścicielowi pensjonatu. Czyli restytucji wyrządzonych krzywd.

Nie z pieniędzy podatnika ale osobistych funduszy.
Podatnik nie popełnił tego przestępstwa tylko prokurator i zamieszani w to pracownicy izby celnej. Nie chcę posądzać prokuratora o mental retardation bo nie jestem doktorem. Ale to tylko może być elementem łagodzącym w przyszłym dochodzeniu i braniu pod uwagę wyroku. Zbadany zostanie jednak poprzez niezależną komisje lekarska a nie po kumotersku, poprzez kolesiów z mafii.

Spostrzeżenie:
Gangi w kominiarkach niczym GESTAPO terroryzują w Polsce ludzi biznesu co wspaniale ukazał film „Układ Zamknięty”. Niby w imię władzy też jakiejś tam mitycznej i mistycznej, jak za czasów NKWD niby w naszym imieniu terroryzują obywateli. Niszczą im życie i prosperujące biznesy, w imię ich pasożytniczego zakłamania i wymyślania fałszywych dowodów.

Co najgorsze pozostają bezkarni a nawet uzyskują awans zawodowy.
Około 5000 do 6000 ludzi gnębionych poprzez pasożytów społecznych popełnia samobójstwa na podstawie fałszywych pomówień, i nikt nie ponosi za to żadnej odpowiedzialności.
Według mnie sędzia który próbuje mnie zastraszyć, najpierw nasyłając głupawego policjanta, który nachodził moich znajomych w Polsce i zadaje idiotyczne pytania, gdy zadzwoniłem do niego aby zweryfikować o co mu chodzi rzucał słuchawką i nie chciał rozmawiać.
To po co chodził i zadawał pytania?
Myślą ze tresura obywateli według ich czekistowsko-michnikowskich nawyków to normalność, zamiast jako cywilni serwanci służyć nam obywatelom czyli prawdziwej władzy w demokracji. Jedyne co umiał powiedzieć w swojej tresurze obywateli ” – że jeżeli jestem patriota to powinienem zacytować trzecia zwrotkę hymnu polskiego”. Taka tresura posłuszeństwa (to obey) to kpina z wolności.
Wolny człowiek jest nieposłuszny i samodzielnie myślący, a nie sterowany poprzez kołtuńskie i presstytucyjne media jak TVN czy tez GW, które służą do sterowania baranami i pożytecznymi idiotami w naszym społeczeństwie. Teraz próbują wżywać do konsulatu, gdy nigdy nie odpowiedzieli na moje pytania i nie przedstawili akt sprawy do wglądu do czego mam pełne prawo.
Teraz próbują straszyć pomówieniami o popełnienie przestępstwa, rozkazami wstawienia się do konsulatu.
Większej kpiny z prawa nie widziałem i mogę jedynie tym kryminalistom, którzy pod pozorem prawa zastraszają i okradają obywateli, że oni też doczekają swojego dnia w sądzie. Wnioskuje ze prokuratora w celu ukrycia swojej przestępczej działalności i oligarchyjnej przestępczości, używają metod intymidacji, zastraszania i myśli, że obywatele to ich oligarchów parobki, które można okradać, i zmuszać do posłuszeństwa. Wyciągam wniosek, że prokurator prowadzący dochodzenie nie kwalifikuje na bycie cywilnym serwantem. Co najwyżej kwalifikuje się do sprzątania prokuratury.

Natomiast policjant z Lodygowic powinien być wysłany na przeszkolenie. Dałbym mu tylko jedną szanse, potem jedna informacja obywateli o nadużyciu poprzez niego prawa wyrzucony na bruk, bez przywilejów do emerytury.

Zastraszanie obywateli amerykańskich jest nielegalne, posądzanie ich o przestępstwo gdy wyrażają wolną i nieskrepowana opinię jest kpiną w wolność słowa.
Tylko za to jest 20 lat dla prokuratora.

Gdybym chciał napisać trochę bardziej wulgarnie napisałbym do nich używając zwrotu „skurwysynów” co z Polski robią sobie folwark, jak określa ich Jan Pietrzak w swoim kabarecie.
Oni zadłużają Polskę w niewypłacalne długi, bez autoryzacji społecznych oraz bez konsultacji na publicznych zgromadzeniach z różnymi grupami społecznymi. Jak niby nasza demokratyczna władza spotkała się w Chorzowie czyli same plewy PO to tak bali sie obywateli, tak sie z nimi komunikowali odgradzając wysokim płotem, aby zaciągnąć aprobaty dla swoich poczynań w imię ich dobra, że potrzebne było tysiące policjantów i gestapowców w kominiarkach i to jest właśnie esencja polskiej demokracji. Stad taka bezczelność prokuratury kieleckiej.

Przykład idzie z góry.
Nigdy nie słyszałem aby premier czy posłowie konsultowali się z wolnymi i suwerennymi obywatelami, organizowali spotkania w celu konsultacji i zapoznania sie czego oni od nich oczekując, aby cywilni serwanci mieli nawet odwagę na konsultacje ze swoimi wyborcami, bo dla nich władza to prawo do decydowania za innych bez naszej zgody i przyzwolenia.

Dla nich to prawo okradania i nie wywiązywania się z podstawowych obowiązków cywilnego serwanta. Niektórym nawet się wydaje, że są wodzami, a przynależność do władzy to tylko przywileje i sielanka, aby bić fortunki na układach.

Obiecuję prokuraturze w Kielcach, że gdy rozpocznę kampanie polityczna w Polsce to kołtuny, kanalie zostaną pociągnięte do odpowiedzialności nie tylko prawnej, ale przede wszystkim finansowej. Trzeba będzie bić gdzie będzie bolało czyli po kieszeniach, pasożytów i kryminalistów.

Za normalność ci bandyci uważają podsłuchiwanie rozmów telefonicznych, i zastraszanie obywateli. Obiecuje jak wygram wybory w Polsce to zatrudnię szeryfa RICHARDA MACKA (proszę się zapoznać kim on jest) do przeszkolenia policji, tępienie bandytyzmu W BIUROKRACJI i POŚRÓD CYWILNYCH SERWANTÓW będzie głównym zadaniem policji.
Większość cywilnych serwantów w przyszłej Polsce będzie pracowała społecznie, gdy osiągną satysfakcje finansowa i beda chcieli poświęcić swój czas i pieniądze dla dobra innych mniej fortunnych.

Skończy się chlanie i żarcie na koszt podatnika i wożenie dupska służbowym samochodem a tych w Polsce ważnych biurokratów jest aż 56 000 co mają służbowe samochody. Wiec było nie było kogoś musza okradać.
Wszystko wyprzedali lub rozkradli to teraz ktoś za ich głupotę musi płacić, wiec frajerów szukają i wrabiając sobie bezkarnie ludzi. Jest to co jest bardziej nagminne niż się wydaje, bo służalcze oligarchom media przemilczają akty niesprawiedliwości i braku kompetencji, braku zawodowej profesjonalności oraz braku odpowiedzialności przed obywatelami czyli władzą.

Decyzja:
Na żadne wyjazdy do konsulatu się nie wybieram a na rozkazy nie odpowiadam, jakkolwiek zadzwoniłem do rzecznika konsulatu, czy aby nie jest członkiem oligarchyjnych i postkomunistycznych grup przestępczych.
Pan vice – konsul Łukasz Knurowski zaprzeczył. Wierze mu na słowo, przynajmniej poprzez telefon brzmiał jak człowiek który rozumie swoją rolę w społeczeństwie. Wiec po wytłumaczeniu mojej motywacji, odpowiadam skorumpowanej i kryminalnej organizacji w Kielcach, że jako obywatel USA nie mam obowiązków tłumaczenia się bandytom, gdy chcą mnie udowodnić jakąś winę za zajęcie patriotycznego stanowiska i za zareagowanie na bezprawne naruszanie praw obywatelskich państwa Dońków właścicieli pensjonatu, to powinni znać taką procedurę.

Proszę złożyć wniosek we właściwej prokuraturze w USA, a to mnie da mnie prawo wytoczenia kontra procesu o fałszywe posądzanie i zabranianie wolności słowa, która w USA jest oczywiście inaczej rozumiana i pojmowana niż na folwarku Tuskolandi, gdzie panuje zamordyzm a obywatele są zastraszani poprzez GESTAPO w kominiarkach.

Da mnie to też możliwość zażądania wysokiego odszkodowania mowa o milionach dolarów i nie prokurator będzie o tym decydował bo ci są zawsze podatni na korupcje i przekupstwo, ale ławnicy wybrani spośród ludzi jak ja czyli „jurry of the peers”. Aby tym kryminalistom dać lekcje demokracji i pokory, byłoby małą satysfakcją, jestem pewny ze wygrałbym sprawę i na pokrycie milionowego wyroku skazującego, sprzedałbym budynki prokuratury, kieleckiej izby celnej, domy prokuratora i członków gangu z kieleckiej izby celnej byłoby też możliwością rozpoczęcia kompani wyborczej nowej partii suwerennych obywateli.

Nawiązując do tradycji Georga Washingtona czy Thomasza Jeffersona pozwolę sobie zacytować tego drugiego. „Przyrzekam i przysięgam na ołtarz Boży zwalczać wszelkie wszelkie formy tyrani nad ludzkim umysłem.”
Tak wszyscy obywatele się równi wobec prawa. Prawa są ustalone poprzez Boga, suwerennych obywateli czy też naturę i fizykę, żadne lewackie i bandyckie prawo nie jest prawem legalnym. A szczególnie prawa narzucane poprzez socjalistów co lubią dzielić nieswoje w imię wspólnego dobra. Dodam ze kielecka prokuratura to nic innego niż polish joke.
W nowej Polsce będzie tez przywrócona kara śmierci dla skorumpowanych cywilnych serwantow, a nadużycia przeciwko wolnym i suwerennym obywatelom a popełnione przestępstwa nie będą podlegać przedawnieniu.
Politycy nie beda mieć immunitetów za którymi kryją swoją działalność przestępczą wykorzystując pozycje cywilnych serwantow. Nie będę jeździł do konsulatu, mój czas jest drogocenny, nie będę się tłumaczył kryminalnym organizacjom ignorujących pytania zatroskanych obywateli i naruszających kontrakt cywilnego serwanta wobec tych obywateli.

Swobodnego i wolnego myślenia nie da się zastraszyć i zniewolić, ideą wolności jest silniejsza niż korupcja czy zwykle kołtuństwo. Tak ci bandyci nawet chcieliby wprowadzić policje myśli, co wolno a czego nie wolno powiedzieć. W wolnym państwie prawo ustalają tylko i wyłącznie obywatele, a cywilni serwanci mają tylko licencja na nadzorowanie tego prawa w ich imieniu, muszą być jednak na te stanowiska wybrani i zweryfikowani poprzez obywateli.
Oczywiście publicznej i otwartej debacie.
Potem ich stopy trzymane do ognia aby wywiązywali się ze swoich przyrzeczeń i zobowiązań.

Kieleckie urzędy przypominają folwark zwierzęcy Orwella, gdzie pewne zwierzątka są równe i równiejsze. Czas z tym skończyć aby Polska mogła być Polską aby miliony nie musiały emigrować za chlebem, narażanie Polski na utratę potencjału ludzkiego i talentu też jest zbrodnią. Byli komuniści i dzieci z byłych rodzin komuszych będą mieć zakaz zajmowania pozycji cywilnych serwantow, brak kwalifikacji poprzez zboczone komunistyczne myślenie i korzenie.

Oczywiście pasożyty aby udawać potrzebę istnienia i pożyteczności zawsze coś wymyślą aby żyć kosztem innych.
Oczywiście w imię naszego bezpieczeństwa i dobra.
Czas z tymi bajkami skończyć i pozwolić ludziom aby sami się troszczyli o siebie samych, a nie jacyś socjaliści czy pseudodemokraci robili to za nich. Ignorancja i arogancja polskich oligarchów jest wprost szokująca.
Brak znajomości konstytucji, i co najgorsze swojej pozycji w państwie, natomiast uderza im do głowy woda sodowa w poczuciu wielkości i prawa do decydowania za innych. Pisze to bez respektu dla zorganizowanej grupy przestępczej. Jedynie mogę przeprosić za brak czcionki polskiej w moim komputerze, ale może czytanie zmusi do wysiłku umysłowego i intelektualnego tych parę szarych komórek, które ma ten prokurator być może jeszcze ma, który kwestionuje moje prawa do kontroli jego decyzji, zarzuca fałszywe pomówienia, strasząc nasyła zbirów, lub rozkazuje się wstawić do konsulatu.

Może bandyta wyśle tutaj swoje GESTAPO w kominiarkach?
Dodam ze aż 90% prokuratorów nie ma zielonego pojęcia o prawie w Polsce, wydają wyroki na podstawie swojego widzimisie.
Konieczne będzie zweryfikowanie i przygotowanie testów dla prokuratorów, wprowadzenie limitu na tej pozycji.

Egzaminy co dwa lata i brak zaliczenia takiego egzaminu to utrata licencji adwokata i zakaz wykonywania zawodu.

Jak im nie podobają się moje ostre wyrażania, moja opinia, to mogę powiedzieć tylko jedno „wynocha z kuchni jeżeli jest im w niej za gorąco.”
Jak to mu Amerykanie mówimy naszym cywilnym serwantom wyrzucając ich z pozycji gdy zaczynają reprezentować interesy korporacji zamiast obywateli.
Nikt was na sile tam nie trzyma.
Nie jesteście żadną władzą, paniskami, wieprzami przy korycie, jesteście równi wobec prawa jak każdy inny obywatel.
Naruszanie tego prawa poprzez tych, którzy powinni go nadzorować powinna być 10 krotnie surowiej tępione i karane.
Naruszenie społecznego zaufania i konspirowanie przeciwko obywatelom trzeba wytrzebić jak chwasty. Trzeba tępić to zjawisko, to najsurowsze kary z kara śmierci włącznie powinny dalej obowiązując dla tych konspirujących przeciwko obywatelom.
Ignorancja i głupota nie może być usprawiedliwieniem.

Polska stacza się po linii prostej do bankructwa, nieudolne władze prowadzą dewastację państwa i obywateli aby zaspakajać tylko swoje własne potrzeby, korupcja i konflikt interesów to codzienność i normalność.
Jeżeli prokurator kielecki chce być poważnie traktowany: to musi „overnight” czyli super szybka przesyłką jednodniową dostarczyć kopie dokumentacji sprawy Dolków, adres jest znany i inaczej nie mamy o czym rozmawiać z szefem gangu kryjącym się majestatem prawa nie rozmawiam tylko pociągam go do odpowiedzialności.

Różnica myślenia jest spora on według swoich czekistowsko-michnikowskich przekonań myśli ze Polacy to barany i powinni trzepać portkami przed prokuratorami, a ja jako wolny i suwerenny obywatel uważam, że cywilni serwanci powinni trzepać portkami przed prawdziwa władzą jaka są wolni obywatele. Minęły dwa dwa lata od mojej wizyty w Polsce a do tej pory nie otrzymałem akt sprawy, co nie będzie czynnikiem łagodzącym w przyszłości, gdy będzie przeprowadzone prawdziwe dochodzenie w celu zbadania zachowań prokuratora i pracowników izby celnej.
Czas działa na jego i ich niekorzyść a utrudnianie śledztwa i niezależnego sprawdzenia faktów i przekrętów będzie dodatkowo ukarane.

Niech ta moja odpowiedz na wezwanie będzie miała lekcja w demokracji dla tych co zielonego pojęcia o niej nie mają a ciągle gadają jak reporterzy Gówna Wyborczego czy TVN.

Poświęciłem trochę mojego osobistego czasu, na napisanie tego ponieważ sprawy bezprawia prokuratorów w Polsce są tak oczywiste i taka są przerażającą codziennością, prawdziwa plaga polskiej głupoty, tak że muszą być zaadresowane i poruszone aby kompetencje prokuratorów sprawdzane co najmniej co dwa lata jak też ich znajomość prawa i konstytucji testowana a rezultaty testów publiczne. Brak zaliczenia testów komputerowych na 90% powinno skutkować natychmiastowym zawieszeniem uprawnień. Należałoby też wprowadzić max okres zajmowania tej pozycji 6 lat, aby zapobiec tworzeniu sie mafijnych układów jak w Kielcach.
Prokuratorzy sędziowie musza rywalizować o pozycje cywilnych serwantów w wyborach, musza być wybierani a nie nominowani.

Kopie pisma będą wysłane do konsulatu do wice-konsula Lukasza Knurowskiego, izby celnej, oraz prokuratury w Kielcach, ministerstwa sprawiedliwości w celu wszczęcia dodatkowego dochodzenia kryminalnej działalności tych wyżej wymienionych instytucji w Kielcach.

Będzie także rozpowszechnione w sieci internetowej na portalach patriotycznych aby ukazać korupcje, brak kompetencji oraz odpowiedzialności przed władzą czyli obywatelami bezprawnych sądów, skorumpowanych oficjeli i pospolitych złodziejaszków nadużywających pozycji społecznych w naszym imieniu.
Ma też nauczyć patriotycznych podstaw obywatelskich młodych ludzi którzy są systematycznie ogłupiani poprzez Michnika i Owsiaka, ten drugi narkotyzując ich w błotach tzw. Woodstocka.

Być może będzie trzeba podziękować posłom, rządowi prokuratorom, komendantom policji za ich ciężką pracę w przyszłych wyborach i wtedy sprawdzić ich działaność aby wyciągnąć konsekwencje prawne.
A wybory już niedługo.
Będzie co przeglądać i sprawdzać.

Mam nadzieje, że wybory w czasach michnikowskiej doktrynacji nie są takie same jak za czekistów, że ten co liczy glosy wygrywa.
Ale kto to wie przy takich prokuratorach to wszystko możliwe przy takiej folwarcznej demokracji to trudno przewidzieć.

Togowi złodzieje i przestępcy nigdy nie mieli i nie maja honoru i szacunku dla samodzielnego myślenia, prawa, czy dla wolności słowa, a intymidacja i zastraszaniem, czy tez fałszywymi pomówieniami zastraszanie to jedyne ich prymitywnych umysłów argumenty.
To właśnie osobnicy o takiej mentalności wymordowali w ubiegłym stuleciu 280 000 000 i to nie licząc ofiar wojen. Bandytyzm uzurpatorów władzy i prawa prowadzi do ludobójstwa, niestety polscy czekiści i komuniści brali udział w tym eksperymencie na ludzkości, a mentalność czekistów dalej kieruje wieloma uzurpatorami decydowania i wymyślania praw, które nie są zgodne z natura, prawami bożymi, fizycznymi czy tez ekonomicznymi.
Jestem tak pewny ze czekiści z prokuratury w Kielcach są tak mądrzy, że aby udowodnić, że mają racje, a ja nie mam prawa wglądu w ich działalność kryminalną, ani prawa kwestionowania ich nieomylności, że będą w stanie podnieść się za sznurówki we własnych butach aby zaprzeczyć grawitacji.

Kiedy tyrania zwycięża, kiedy kłamstwo, arogancja i bezprawie króluje to niewesoła przyszłość szykuje sie obywatelom takiego kraju, w którym stajemy się niewolnikami systemu.
Na szczęście ludzi etycznych i wrażliwych na niesprawiedliwość jest więcej niż warchołów przy korycie i dobro oraz prawo zwycięży. Tak nam dopomóż Bóg.
Zgodnie z tradycja Ronalda Reagana.

Wierz ale sprawdzaj i weryfikuj, bo kanaliom i ludziom z mentalnością kryminalistów szczególnie w rządzie nie można wierzyć. Ministerstwo Sprawiedliwości powinno wszcząć dochodzenia nadużyć pozycji cywilnych serwantow w Kielcach.

Proszę mnie na bieżąco informować zgodnie z czasem ustalonym prawnie.
Chcę wiedzieć czy prokurator w Kielcach utracił licencje prokuratora, adwokata i ma zakaz wykonywania zawodu?
Czy pracownicy Kieleckiej Izby Celnej zostali pociągnięci do odpowiedzialności prawnej?
Jeżeli bandyci myślą, że będą na pozycjach społecznych i cywilnych serwantow wiecznie i bezkarnie prowadząc kryminalną działalność to się grubo mylą.

Strona Ministerstwa Sprawiedliwości informuje:
Informacja publiczna przed przekazaniem zapytania prosimy o zapoznanie się z całością poniższej informacji. Każdy ma prawo do uzyskania informacji o działalności Ministerstwa Sprawiedliwości i funkcjonowaniu polskiego wymiaru sprawiedliwości w zakresie przewidzianym w ustawie o dostępie do informacji publicznej (Dz.U. 2001 nr 112 poz. 1198).
Zasady udzielania informacji publicznej w Ministerstwie Sprawiedliwości reguluje Zarządzenie Nr 61/05/DO Ministra Sprawiedliwości z dnia 1 września 2005 r. w sprawie udostępniania informacji publicznej w Ministerstwie Sprawiedliwości. Podstawowe informacje są zamieszczane na stronach internetowych Ministerstwa Sprawiedliwości.
Dodatkowe informacje w zakresie dotyczącym Ministerstwa są udostępniane w odpowiedzi na wniosek.

Jednak zorganizowana „grupa przestępcza” z kieleckiej prokuratury od 2 lat nie udostępnia mi kopi dokumentów w celu ich przebadania.
Bandyci nawet mają tupet zastraszania, ich działalność powinna być publiczna aby w przyszłych wyborach na prokuratorów, sędziów czy na komendanta policji w Kielcach mieszkańcy tego miasta wiedzieli jakich skorumpowanych osobników mają w urzędach, czy wybierają…
Jozef.

Źródło: http://www.aferyprawa.eu