Kto steruje Ruchem Narodowym?

Dlaczego zagłuszono wypowiedź Dr Pawła Ziemińskiego i wyproszono go z sali? Dziwne rzeczy się dzieją, a agentura robi co chce, bo tajemnice UB-eków, są nadal trzymane w szafie Kiszczaka, Polacy nie wiedza z kim „tańczą”! 

Szanowni Państwo , to jest skandal ze pod Ruch Narodowy Państwa Polskiego podszywają się ludzie wysługujący się obcym interesom z V kolumny partii politycznych które zniszczyły Polskę jak widać z ich zachowania i dyktatury rodzaju Korwina Mikke i innych oszustów – pozwolili sobie wyrzucić z sali na Kongresie Przedstawiciela Narodu Polskiego patriotę Dr Pawła Ziemińskiego z Wierni Polski Suwerennej .

SZANOWNI PAŃSTWO , NIE POZWÓLMY NA TO ABY W PRZYSZŁYCH WYBORACH NARÓD POLSKI BYŁ STRĄCANY NA DALSZY PLAN ,I MARGINES SPOŁECZNY I POLITYCZNY A PIERWSZE MIEJSCA WE WŁADZACH ZAJMOWALI OKUPANCI POLSKI WYSTĘPUJĄCY POD SZYLDEM RUCHU NARODOWEGO JAKO V KOLUMNA .

Przewodnicząca KNP Przeciwko Dyskryminacji Polaków
Alicja Rembiszewska

 

2 Replies to “Kto steruje Ruchem Narodowym?”

  1. Roman Szostek o Ruchu Narodowym

    „Kilka miesięcy temu był w Rzeszowie Bosak i mówił o tworzeniu ruchu narodowego i programie. Spytałem go wtedy o problem lichwy i zasugerowałem, aby takie tematy znalazły się w programie ONR (Obóz Narodowo-Radykalny). Okazało się, że on nie ma pojęcia co to jest lichwa! Kompletnie nie wiedział o co chodzi. Później wysłałem mu na maila linki do swoich wykładów, ale mi nie odpowiedział. To są bardzo słabi narodowcy. Albo to świadoma agentura, albo takie proste, nie uświadomione chłopaki i użyteczne durnie.”

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

*

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.