Spotkanie wyborcze z Grzegorzem Braunem

10845776_424215224410506_3807830878997124780_o

Spotkanie z kandydatem na Prezydenta Rzeczpospolitej Polskiej Grzegorzem Braunem oraz projekcja filmu „Nie o Mary Wagner”

15:00 – Projekcja film „Nie o Mary Wagner”
16:00 – Dyskusja z z kandydatem na Prezydenta Rzeczpospolitej Polskiej Grzegorzem Braunem

10 Replies to “Spotkanie wyborcze z Grzegorzem Braunem”

 1. Braun to kolejny klakier wysłany przez tubylców aby mieszać w głowach zdezorientowanych Polaków, ma za zadanie zagospodarować głosy patriotów oraz osób niezadowolonych z obecnej sytuacji, tacy jak on zawsze pojawiają się znikąd na wiecach, strajkach, zgromadzeniach, ukrywają się pod płaszczykiem walki o dobro ojczyzny, patriotyzmu, krzyża, pięknie przemawiają, płaczą nad losem uciemiężonego ludu, dają się zamknąć policji by uwiarygodnić swoją troskę o Polske w oczach ogłupionego tłumu, przerabiamy to jako Polacy już ponad 100 lat albo i więcej i dalej naród polski nie potrafi wyciągnąć z tego wniosków. O takich klakierach jak Braun, Ziemkiewicz, Michalkiewicz, Pospieszalski, Korwin, Zawisza, Bosak pisała w 1908r pani Feliksa Eger w książce pod tytułem „żydzi i masoni we wspólnej pracy”, szkoda że narodowcy pominęli tę lekturę. Przecież wszyscy wiemy że gdyby wymienieni wyżej panowie stanowili zagrożenie dla okrągło-magdalenkowego tworu nikt nigdy nie dopuściłby ich do jakichkolwiek mediów, gazet, radia, nigdy nie udzielaliby żadnych wywiadów, skazani byliby na całkowite przemilczenie, izolacje!!! Ja nie wiem ile to trzeba tłumaczyć Polakom, taki Braun gdyby chciał „rozwalić” republike okrągłego stołu nigdy nie nagrywałby filmów w Polsce i nigdy nie pojawiłby się w państwowej telewizji, NIGDY!!!! A jednak jest inaczej. Koń by to zrozumiał ale osoby mieniące się nacjonalistami nie potrafią(na szczęście nie wszyscy)!!

 2. Grzegorz Braun bredzi na temat zagrożenia ze strony Rosji, mylą mu się kraje, ZSRR z obecną Rosją, opowiada o szkodliwej działalności Rosji- to nie Rosja w stosunku do Polski prowadzi szkodliwą działalność tylko zdrajcy rządzący Polską od 1989r zgodnie z polecenia lobby żydowskiego w USA szczują całą Europę i kogo mogą na Rosje, nie ma drugiego takiego kraju jak Polska o tak marginalnym znaczeniu w świecie będącego kolonią zachodnią i rezerwuarem taniej siły roboczej, pozbawionego banków przemysłu technologii i armii który z takim uporem maniaka próbuje stawiać warunki jednemu z największych i najpotężniejszych państw jakim jest Rosja. Czasy Zygmunta Starego czy husarii skończyły się kilka wieków temu, pora zejść na ziemie. Rosja była, jest i będzie zawsze naszym sąsiadem najważniejszym, pisał o tym Roman Dmowski, tu trzeba zbudować uczciwe relacje z Rosją oparte na wspólnych korzyściach we wszystkich dziedzinach gospodarczych jak i militarnych, jednak zdrajcy i przebierańcy oddali Polskę zachodnim koncernom i finansistom którzy urządzili sobie z naszego kraju eldorado a z nas murzynów w Europie. W Polsce nie ma praktycznie nic związanego z Rosją, moglibyśmy się porozumieć z Putinem i mieć najtańszy gaz i rope obok Białorusi, ale po co. To nie Rosja jest naszym wrogiem lecz ten kto odebrał nam przemysł i banki a za chwile rozkradnie lasy oraz ziemie, ten kto ustala u nas pod siebie prawa, narzuca nam swoje chore lewackie ideologie.
  Braun nagrał kilka filmów, np film o wałesie zwanym bolkiem, bodajże „plusy dodatnie plusy ujemne”. Wszyscy wiemy że Wałęsa to pionek i kapuś, nic nieznaczący figurant sterowany z tylniego siedzenia przez ekipe michnikowowo-geremkowską, wszyscy wiemy że prosty elektryk nie mógł sam zaorać 40 milionowego kraju bo sam nie potrafi dobrze ukroić kromki chleba a co dopiero podejmować najważniejsze decyzje w państwie, i tu pojawia się pan Braun który wypromował się i pojeździł po polskim zagubionym marnym człowieczku Wałęsie który był tylko ozdobą w tej żydowskiej hucpie. Taki inteligentny człowiek jak Braun który demaskuje i walczy o Polske, o polską rację stanu i nasz biedny naród dostał pozwolenie na zrobienie filmu o nieudaczniku bolku, czemu nie nagrał filmu o TYCH WYBRAŃCACH co mówili Wałesie „na ucho” co ma podpisać, co mówić, jak postąpić??? Przecież to CI WYBRAŃCY rodem z KOR-u, poplecznicy puławian i zdrajcy pociągali za sznurki a nie Wałęsa! I wie to każdy z nas! Ale nie, gdyby Braun spróbował nagrać film o WYBRAŃCACH to Braun skończyłby jak generał Piotr Jaroszewicz i jego żona, były polski premier który w swojej książce opisał koszernych WYBRAŃCÓW jak brali od Kiszczaka po 300-600 dolarów miesięcznie za donoszenie i kapowanie, dziś ci koszerni WYBRAŃCY rządzą Polską a Braun nagrywa filmy o Bolku. W jakim celu? A no żeby się wypromować jako wielki patriota. ŻAŁOSNE! Braun to typowy klakier który mówi na ile mu pozwolą a kiedy dostanie prykaz to zniknie. Polacy to naprawdę naiwny i łatwowierny naród, dopóki to się nie zmieni zawsze będą sobie na nas używać a klakierzy jak Braun będą robić za autorytety.

 3. Klakier Braun będzie „czarował” społeczność lokalną Białegostoku swoimi nienagannymi manierami i pięknymi opowieściami, tacy jak on od dzieciństwa są do tego chowani, ręce nigdy nie strudzone pracą, wzniosłe hasła i płomienne przemowy, inteligentny, opanowany, na takiego „polaczki” się nabiorą. Niech trochę pomiesza im w głowach. Braun będzie zbierał podpisy pod swoją kandydaturą i agitował do głosowania w wyborach. Gdyby Braun był patriotą i zależałoby mu naprawdę na losie Polaków to powiedziałby Polakom że WYBORY to zgrana karta, tak Polski nie da się odzyskać, idąc na wybory i skreślając krzyżyk SKREŚLASZ SUWERENNOŚĆ i NIEZALEŻNOŚĆ naszej ojczyzny, przykładasz małą cegiełkę do zniszczenia własnego kraju. Już 25 lat głosujemy i nie potrafimy zrozumieć że nie tędy droga, że kraju coraz mniej, że jesteśmy z roku na rok coraz bardziej zadłużeni i nie wiemy nawet u kogo ale dalej idziemy na wybory i skreślamy lecz nie krzyżyk tylko własny kraj i swój naród. Pora już to zrozumieć że WYBORY to farsa dla naiwnych Polaczków, to co zostało zaplanowane przez „zachód” na najbliższe lata w naszym państwie zostanie zrealizowane bez względu na to czy wybory wygra Braun, Kowalski czy Duda(sami klakierzy), jednostki niczego nie zmienią, potrzeba miliona patriotów do pracy w każdej dziedzinie i na każdej płaszczyźnie państwa polskiego których nie da się kupić za markowy zegarek, potrzeba mądrości i świadomości polskiego narodu, wybory to tylko taka fikcja dla otępiałych mas aby myśleli że mają jakiś wybór. Ile jeszcze lat potrzeba nam aby to zrozumieć??? Na razie minęło ćwierć wieku, Polska praktycznie rozkradziona i zlikwidowana przez zachodnie korporacje i instytucje a my dalej głosujemy. Kiedy naród polski powie DOŚĆ???

 4. Dzięki Franz za obszerne skomentowanie postaci Brauna. Mam nadzieję że na spotkaniu padną pytania na tematy jakie wymieniłeś. Było w Białym spotkanie z Ziemkiewiczem i wtedy padły zarzuty o bezpodstawne popychanie nas w kierunku wrogich stosunków z Rosją i próba ukazania zachodniego wpływu na niszczenie naszego kraju, na powolne rozbiory. Mijają już dwa lata od tamtego spotkania a mentalność ludzi jest dalej taka sama.
  Braun może się wyrwie z pod złego wpływu jak Andrzej Lepper. Kto wie?
  Brakuje w Polsce prawdziwego lidera, więc ludzie wybierają mniejsze zło. Masz gotową receptę na działanie co robić?

 5. Oj Franz, Franz

  Narodowcy uzupełniają swoją wiedzę.Książkę z 1908 czytaliśmy.Tak jak my w antykwariatach mamy swoje listy, tak i druga strona od 2005 roku poluje na pozycje nad wyraz dla nich niekorzystne.

  Przyłączam się do ostatniego zdania admina.Świeże spojrzenie poparte receptą warte rozpatrzenia.
  Pozdrawiam…

 6. Braun – Soros
  Ciekawy artykuł znalazłem o dziwo na Salonie24
  A teraz będzie rozwinięcie tytułu > skąd ten Braun nagle?
  Otóż zacznijmy od występów Brauna w Roninie i pamiętnej przyjaźni z
  Coryllusem, co to się nagle skończyła, hi, hi – pamiętamy?
  Oczywiście 🙂
  Coryllus, opisując tę dziwną szkołę**, z którą zaprzyjaźnił się
  Braun, jakoś nie poszedł tym tropem dalej, on, znawca spisków i szlaków
  agentury. Ale ja i owszem. I cóż znalazłam?
  Założycielem/fundatorem jest znany działacz polonijny Zbig Pełczyński,
  co to aktywnie uczestniczy w życiu publicznym. Zarówno w Polsce jak i
  Wielkiej Brytanii pełni wiele funkcji społecznych, m.in. jest
  przewodniczącym”Stefan Batory Trust” w Oksfordzie (organizacji
  zajmującej się promocją edukacji, nauki kultury polskiej), członkiem
  Rady Powierniczej”Polonia Aid Foundation Trust z siedzibą w Londynie. W
  1988 w imieniu George’a Sorosa założył w Polsce Fundację im. Stefana
  Batorego. Obecnie jest członkiem Rady Fundacji.***
  Opisywałam to już przy okazji dyskusji o dziwnych meandrach kariery
  Cenckiewicza. Jemu też fundacja Zbiga załatwiła stypendium, nawet dwa
  razy > Byłem dwukrotnym stypendystą Polonia Aid Foundation Trust w
  Londynie (2000 r. i 2004 r.)****
  No to w końcu jesteśmy w domu, Braun szaleje wśród Polonii w USA i
  stamtąd pisze do nas, że się poświęci i wystartuje na prezydenta
  RP.***** Jasne, jasne, JKM wypadł z gry, bo za dużo dzieci
  „wykróliczył”, Wipler też z powodu dzieciaka dał ciała i zupełnym
  przypadkiem narodowcy wyznaczyli na kandydata niejakiego Kowalskiego.******
  Co prawda facet szans nie ma żadnych, ale chyba jest czysty i nie
  obstawiony, skoro nasza milusińska GTW (grupa trzymająca władzę)
  postanowiła go zablokować Braunem. Tak, tak, chłopaki niczego nie
  lekceważą, nad każdym najmniejszym chwaścikiem się pochylą i
  podtrują, nikt i nic nie może stanąć na drodze wielkiego marszu ku NWO.
  Mnie osobiście do łez radości doprowadza ta cudowna zupełnie sytuacja,
  kiedy to kumpel Sorosa wspiera bratanka szefa TVP w walce z Judeopolonią.
  Wrzodak Z.

 7. Komentarz pana D.Kosiura na temat Brauna

  „Braun mówi:
  1. W IIIRP działają wszystkie obce agentury – (sama prawda!)
  2. Nie ufajmy USA, Izraelowi, UE i przede wszystkim Rosji – (błąd lecz
  to należy poddać analizie politycznej)
  3. Nie budujmy Polski plecami do Kościoła – (to wyjaśnia już wszystko
  i nie pozostawia złudzeń)

  Kościół wskaże owieczkom jedynie słuszną drogę dla niepodległego
  Państwa Polskiego: kierunek cywilizacja Zachodu – USA i zacieśnianie
  integracji z UE (Kościół jest miłosierny i potrafi przymknąć oko na
  niszczenie praw boskich, naturalnych, etyki, moralności i na walkę z
  samym katolicyzmem). Tak więc zgodnie z zaleceniem Brauna, ustawieni
  frontem do Kościoła znajdziemy się tam, skąd chcemy i musimy się
  wydostać.

 8. Komentarz pana P.Ziemińskiego

  Niżej przedstawiam fragment z próby dyskusji z Grzegorzem Braunem w
  Łodzi, w czasie promocji jego filmu. Proszę oprócz unikania przez Brauna
  odpowiedzi na postawione przeze mnie zarzuty i wekslowania „wykładu”
  na emocjonalne manowce i komunały, zwrócić uwagę na zachowanie się
  sali. Słuchacze, to w dużej mierze bezrefleksyjne ofiary,zmanipulowane
  przez tzw. Patriotyczne media niezależne typu Radio Maryja, TV Trwam,
  Radio Wnet, Gazetę Polską , TV Republika itd. Ale najważniejsze, to
  obecność dyżurnych agentów i agencików Mossadu, którzy każdą taką
  polemikę starają się zagłuszyć, a nawet bardzo agresywnie przerwać( z
  czymś takim spotykam się bardzo często w Łodzi, ale ta zasada dotyczy
  też wielu innych miast:
  https://www.youtube.com/watch?v=2EIN56qmWZ8
  szczególnie od ok.13:00 i .
  30:00

 9. Już dawno pisałem na różnych forach, że G. Braun mówi językiem
  sofistyczno-filozoficznym nie do pojęcia dla ‚prostaczka’…Ten język
  np. jest przeciwieństwem ‚języka’ Jezusa z Nazaretu , na którego pan
  Braun się powołuje /oczywiście w domyśle…- bo powołuje się na
  ‚kościół’..co jest szeroką interpretacją/ – przeciwieństem –
  dlatego że słuchający lud ocenił iż Ten -Jezus – przemawia – nie!
  jak Uczeni w Piśmie… Lud rozumiał słowa cieśli z Nazaretu , a ja
  gwarantuję że prosty lud szczególnie lud – ‚toruński’ nie rozumie
  ani słowa z retoryki pana Brauna..
  Napewno rozumie tylko to – ‚..raz sierpem raz młotem…’
  I pewnie o to chodzi.

  1. Dziś wstawiłem linki do spotkania z Braunem, może przenieść tam dyskusję? Właście nie dyskusję, bo ludzie nie chcą się udzielać nie wiedząc jaka jest prawda i głupio się udzielać. Ja też nie mam pojęcia jak jest prawda, ale wymienić za i przeciw zawsze warto. Pierwszy film już na Youtube.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

*

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.