Krzysztof Tołwiński to polityk który „z niejednego pieca chleb jadł”. Doświadczenie i odwaga to jego atuty. Nie boi się mówić wprost co jest obecnym zagrożeniem dla naszego kraju. Sprawdźmy jego przesłanie wyborcze.

WYBORCZE PRZESŁANIE FORMACJI POLITYCZNEJ FRONT

Wybory parlamentarne 2023 roku prowadzą do nieuniknionej przegranej Polaków, stanowiąc jednocześnie ostatni etap zdeformowanej państwowości. Nieodpowiedzialni wyborcy żyrują poczynania swoich wybrańców, zmierzając do wojny i chaosu. Politycy wyłonieni w negatywnej selekcji stali się wypadkową społeczeństwa -„Jaki Pan taki Kram”.

W całej Rzeczpospolitej tylko My !!!

Jako partia polityczna FRONT definiujemy fundamentalne zagrożenie jakim jest kwestia stojąca przed naszym Narodem uwikłania się w wojnę. Państwo pozbawione politycznej suwerenności, tracąc ją na rzecz Stanów Zjednoczonych i ich służb, a także Wielkiej Brytanii etc., czyni z nas narzędzie imperialnej polityki.
Musimy przyjąć do wiadomości, iż wszystkie partie polityczne zasiadające obecnie w Sejmie, mają nad sobą protektorat Amerykanów i wykonują ich polecenia.
Nie niepokojeni przez wschodnich sąsiadów wybieramy zbrojenia, zamiast dialogu i rozmów. Wydatki na armię z budżetu Państwa, na które nas nie stać, obciążą finansowo każdego Polaka na dziesięciolecia. Amerykański kompleks zbrojeniowo-finansowy jest beneficjentem naszych zbrojeń a gangsterzy polityczni z USA nie będą mieli skrupułów w szachowaniu naszą krwią, doprowadzając nas do biedy i rozczynienia na naszym obszarze „Słowiańskiego kotła”.

Dotychczasowa polityka Państwa Polskiego, poszczególnych rządów w stosunku do Federacji Rosyjskiej i republiki Białoruś, charakteryzowała się kursem konfrontacyjnym, osiągając ostatecznie tytuł polityki paranoiczno-prowokacyjnej. Wyjściem z tych zagrożeń jest podjęcie działań politycznych na rzecz kształtowania przyjaznej i partnerskiej współpracy politycznej i gospodarczej z federacją Rosyjską oraz Republiką Białoruską. Oparcie gwarancji bezpieczeństwa granic ukształtowanych po 1945 roku o przyjazną politykę z Federacją Rosyjską, szczególnie w odniesieniu do granic tzw. zachodnich.
Dostarczanie broni Ukraińcom w ich bratobójczej wojnie z Rosjanami, oraz tworzenie wrażenia, iż Ukraińcy walczą o wolność i bezpieczeństwo Polski, zakończy się słusznymi pretensjami Ukraińców do naszego Narodu. Oskarżą nas, iż byliśmy podżegaczami wojennymi i współsprawcami ich nieszczęść, prowokując ze strony Ukraińców odwet. Ukraina ze swoją strukturą polityczną i mafijną ekonomią, jest i będzie gospodarczym wrogiem Państwa Polskiego.
Partie polityczne, które są w obecnym Parlamencie, a które Państwo wybieracie, doprowadzą do wewnętrznego chaosu, do rozruchów w Państwie Polskim, a szczególnie na tle gospodarczym oraz doprowadzą do wewnętrznego konfliktu z Ukraińcami.
Rolą naszą w obecnych wyborach jest ostrzeżenie Państwa przed zdefiniowanymi zagrożeniami, mając świadomość, iż po tych negatywnych zdarzeniach, wyciągnięcie wnioski i przejrzycie na oczy. Wówczas będziemy mogli się zrozumieć.

TOŁWIŃSKI KRZYSZTOF

Rolnik, urodzony w 1968 roku z wykształcenia Leśnik, Rodzina osiadła na Podlasiu w Zaścianku Jasionówka od 1524 roku. Ojciec szóstki dzieci – wyznaje jednak zasadę PATER PATRIA (Ojciec Ojczyzny).

   W SŁUŻBIE  PUBLICZNEJ

  • Wójt rodzinnej Gminy Dziadkowice, I-szy Prezes Podlaskiej Izby Rolniczej, Wicemarszałek Województwa Podlaskiego, Wiceminister Skarbu Państwa w Rządzie Premiera Jarosława Kaczyńskiego, Poseł na Sejm VI kadencji.
  • Założyciel i Członek Organizacji i Stowarzyszeń Paramilitarnych, Kawaleryjskich, Przewodniczący Kapituły Ryngrafu Żołnierzy Wyklętych, Promotor praw Detektorystów.
  • Szef Federacji Gospodarstw Rodzinnych i założyciel KONFEDERACJI KONSUMENCKO
  • Autor Narodowej Polityki Rolnej w Służbie Suwerenności Żywnościowej.
  • POLSKI POLITYK

W 2001 od rozpoczęcia „Boju o Rzeczpospolitą” – wierny zawołaniu: „Moja rodzina jest trochę inna, większa od przeciętnej – to moja Ojczyzna. Każdy dom, gdzie bije serce gospodarza jest domem, o który trzeba dbać i bronić go”.