44474rfhrfWiesław Rozbicki

Do oszołomów: czy to Putin każe nam wypłacać emerytury za holokaust mieszkańcom Izraela?
Pomyślcie, widzicie gdzieś Rosjan wykupujących polską ziemię? A może jakieś rosyjskie banki?
Czy to w Rosji jesteśmy zadłużeni po uszy?
Które przedsiębiorstwa kupiła Rosja lub Rosjanie w Polsce za bezcen, a następnie zlikwidowała?
Czy to w Moskwie powstają prawa zakazujące w Polsce wędzenia mięsa, łowienia ryb, produkcji mleka, cukru? Czy Moskwa każe wam kupować nowe żarówki albo nowe odkurzacze, rzekomo energooszczędne, albo nakłada limity produkcji mleka tak, że już od października mleko wylewa się do ścieków, żeby nie płacić kar, kiedy ludzie głodują?
A może to Rosja się czepia naszych ogórków, że są krzywe i nie spełniają wymogów?
A może to Putin nałożył na nas haracz “za emisję CO2″ dzięki któremu prąd kosztuje 2x tyle?
Czy Rosja walczy w Polsce z homofobią, antysemityzmem?
Rosja nie pozwala budować dróg tak, jak chcemy, bo robaczek ma siedlisko?
Czy parlament Rosji zażądał od Polski wypłacenia “niektórym żydom” 65 miliardów dolarów haraczu, czy raczej amerykański, a ostatnio brytyjski (przy okazji łamiąc umowy z Polską)?
Czy Rosjanie planują masowe osadnictwo na ziemiach polskich?
Czy Rosjanie roszczą pretensje do 1/3 polskiego terytorium?
Czy Rosja wspiera naszych wrogów, jak banderowcy, czy nakazuje nam napadać na inne narody, jak w Afganistanie, Iraku, Libii, Syrii, Iranie przy okazji niszcząc nasze interesy i powiązania handlowe?
Czy rząd polski został zmuszony do zakupu bezwartościowych obligacji amerykańskich czy rosyjskich???
Czy Rosja narzuca nam swojego rubla, czy ktoś inny euro?
Czy to Rosja bombarduje uranem zubożonym szpitale, szkoły, zakłady, linie energetyczne, ujęcia wody, naszych przyjaciół w Serbii czy może ktoś inny? itd…itp…. Doradca Putina, Sergiej Głazjev, powiedział agencji Ria Novosti, że Rosja porzuci US Dolara jako walutę rezerwową, jeśli USA zastosują wobec Rosji sankcje.
Także rozważa się wyprzedaż 200 mld obligacji amerykańskich posiadanych przez Rosję, jeśli zostaną zamrożone rosyjskie konta za granicą.
Tego typu groźby Kaddafi i Hussein przypłacili życiem, ale Rosja to nie Libia. Jeśliby faktycznie do tego doszło to USA mogłyby klęknąć, bo to ich pięta achillesowa.
Rosja i Chiny już od dawna się na taką sytuację przygotowują wiedząc, że dolary są jedynie rezerwą papieru, a nie wartości.  Dlatego założyli BRICS i kupują złoto na potęgę.
Chazarzy wiedzą, że jak przestaną się rozliczać w petrodolarach to będzie ich spektakularny koniec. Dolar amerykański jest jedyną bronią, jaką mają…