Film, w którym ksiądz Dariusz Oko omawia ten niezwykle istotny temat, ukazując nam wyraźnie niemiłe twarze 'ludzi’ którzy rządzą naszym i innymi krajami chrześcijańskimi o białej populacji.

Ks. Dariusz Oko – Brońmy się przed ideologią gender

Bardzo polecam dokładne obejrzenie tego filmu, w którym ks. Dariusz powiedział wiele, ale ja chciałbym z jego wypowiedzi wyciągnąć wnioski, które są oczywiste, pod warunkiem, że się spojrzy we właściwą stronę.

Ks. Dariusz powiedział wiele mądrych rzeczy oraz ujawnił sporo istotnych szczegółów.

Pierwszym zagadnieniem jest poruszenie zjawiska – gender, jako ideologii, która komuś do czegoś służy. Mamy więc wyraźną sugestię tajnego spisku, ale nie mamy wyjaśnienia – kto spiskuje, dlaczego i przeciwko komu.

Dalej mamy stwierdzenie zgodne z faktem, że władze zmuszają społeczeństwo do akceptacji wszelkich najdzikszych pomysłów w kwestii, kim się jest, jakiej płci, ale kładzie się nacisk na to, że płeć tradycyjna – kobieta i mężczyzna – nie jest mile przez władze widziana.

Kiedy ks. Dariusz mówił o ludziach, (5:00) którzy stale popełniają zło, a dobro jedynie przypadkowo, mówił nam on o… nasieniu węża.

Podaje on rzeczywiste znaki rozpoznawcze i główne różnice pomiędzy NORMALNYMI ludźmi, a nasieniem węża czyli hybrydami – krzyżówkami pomiędzy upadłymi aniołami a normalnymi ludźmi.

NORMALNI ludzie czynią głównie dobro – czasami popełniają błędy.

Hybrydy postępują odwrotnie – zawsze czynią zło i jeżeli występuje czasami dobro, służy ono jeszcze bardziej haniebnemu celowi.

W tym miejscu wyłania się właśnie owa przerażająca prawda o 'ludziach’ sprawujących władzę we wszystkich krajach chrześcijańskich. Żyję od roku 1954 i według moich obserwacji wielu rządów wielu państw jest ewidentne, że tego typu 'ludzie’ stanowią trzon rządów oraz mas mediów.

Co jest najgorsze, ludzie ci sa w tak oczywisty sposób zakłamani, że nie widać innej możliwości wyjaśnienia owego 'fenomenu’ jak – nasienie szatana, czyli… synowie i córki szatańskiego kłamstwa i zakłamania.

Były wyjątki, potwierdzające regułę – jak Kennedy, Lincoln czy ostatnio Kadafi.

Nie ulega żadnej wątpliwości, że dowodów na to jest niezwykła ilość i dobre poczynania rządów krajów chrześcijańskich można policzyć na palcach jednej ręki.

Dowody są przytłaczające i nie ma mowy o pomyłce.

Niemal wszystkie działania owych rządów są skierowane przeciwko ludziom białym – przeciwko Chrześcijaństwu!

Tego typu hybrydy sprawują nad nami władzę i jesteśmy w chwili obecnej ich niewolnikami. Nasze prawa się drastycznie kurczą, wprost proporcjonalnie do ich okazywanego ich zezwierzęconego zwyrodnienia. W Biblii można znaleźć jedno ciekawe zdanie, które wiele nam mówi.

Aż zbrodniarze dopełnią swojej winy i zbrodni. Co to znaczy? Moim zdaniem Bóg po prostu pozwala na całkowite ujawnienie zbrodni i mentalności tych istot, które wypowiadają mu posłuszeństwo i celem Boga jest ukazanie całemu wszechświatowi, kim owe istoty są oraz jakie są rezultaty ich zbrodniczych działań.

W ten sposób Bóg będzie mógł bez żadnych ograniczeń zniszczyć tych, którzy nienawidzą dobra.

Władcy tego świata coraz wyraźniej ukazują swoje prawdziwe i nieludzkie charaktery, za które czeka je słuszna śmierć z ręki Boga, Z tej także przyczyny Bóg dopuści do Wielkiego Ucisku, aby cały normalny świat nie miał żadnych złudzeń co do tego, jakiego pokroju zezwierzęcone hybrydy dziesiątkują Naród Wybrany przez Boga.

W tym kontekście jest jasno widoczne, kto został zapisany do życia w księdze żywota a kto nie. Hybrydy z powodu takich ohydnych charakterów nie mają szansy na zbawienie.

Chociażby z powodu ochrony normalnych ludzi. Pocieszające jest to, że już niewiele czasu im zostało na dopełnienie ich winy. Ich zezwierzęcenie jest już widoczne jak na dłoni. W sumie nie powinienem nazywać takiego zachowania zezwierzęceniem, ponieważ ubliżam w ten sposób… zwierzętom. Zwierzęta tak nisko nie upadają i dla przyjemności nie zabijają. Zabijają z głodu i nigdy nie na zapas. Tamci są znacznie gorsi.

W dużym skrócie – 'ludzie’ ci chcą zniszczyć lud Boży czyli Jego Wybrany Naród – białe Chrześcijaństwo.

W jaki sposób? Spójrzmy na pewne oczywiste fakty.

Liczba białych ludzi obecnie stanowi zaledwie 8% światowej populacji! Po I Wojnie Światowej było nas ponad 25%.

Jak się nas wyniszcza?
  • 1. Zapobieganie zajścia w ciążę, prezerwatywy, tabletki, edukacja dziewcząt o utracie atrakcyjności.
  • 2. Jak zajdzie w ciążę – ostra zachęta do jej przerwania. „Zawsze masz czas na to, kochanie.”
  • 3. Jezeli nie usunie – zaczyna się faszerowanie chemią, zastrzykami 'podtrzymującymi’ ciążę, oraz szczepieniami 'ochronnymi’.
  • Wszystko to dla twego 'dobra’ i dla twojej 'pomyślności’ – czyli… owe potwory pozornie dbają o ciebie. Owa 'dbałość’ polega także na tym, że ogólnie niewielu młodych ludzi stać na potomstwo, ponieważ żona musi pracować! Czyli jest to także wyniszczanie ekonomiczne.
  • 4. Dziecię przeżyło, więc szpikuje się je PRZYMUSOWO seriami szczepionek opartych na rtęci – największej truciźnie, jaką można znaleźć na świecie.
  • 5. Oczywiście towarzyszą nam trucizny standardowe, jak MSG w większości pożywienia, sacharyna, rozpylane trucizny za pomocą samolotów, szczególnie niebezpieczne trucizny w szamponach, które łatwo przenikają do organizmu, fluorki w wodzie i pastach do zębów. Mamy do tego Coca Colę na kwasie fosforowym, alkohol w nadmiarze, narkotyki, papierosy, których praktycznie nikt nie zwalcza a obecnie wciska się nam jeszcze większe paskudztwo – genetycznie modyfikowane rośliny z Monsanto. Szczególnie niebezpieczna jest kukurydza oraz zwierzęta, które są nią karmione.
  • 6. Jak dziecko dorośnie, pojawia się owa niezwykła 'dbałość’ o szczęście dziecka i 'oświata’ o seksie, rozbudzanie przedwczesne hormonów – wszystko dla 'dobra’ dziecka i ku wygodzie – pedofilów. No i oczywiście za danie niegrzecznemu maluchowi klapsa grozi ci odebranie praw rodzicielskich a nawet więzienie.

Tymczasem jak twoje dzieci dorosną, rząd może je pałować pałkami, używać gazu łzawiącego, używać elektrycznych tazerów, normalnej amunicji, mają czołgi, pojazdy pancerne, armaty, działa… wszystko dla twojego dobra i dla dobra twoich dzieci.

Zbrodnie są oczywiste i hipokryzja w hasłach propagowanych przez media sięga zenitu. Tymczasem fakty świadczą wyraźnie o tym, że władze we wszystkich krajach białego Chrześcijaństwa są zjednoczeni w powolnym ale pewnym wyniszczaniem państwa tradycyjnie białych i chrześcijańskich.

Jeżeli to nie jest totalnym niewolnictwem, to co nim jest!?

Tak wygląda w dużym skrócie 'opieka’ zwyrodniałych władz nad białym Chrześcijaństwem.

Największą głupotą oraz grzechem jest głosowanie na tego pokroju kłamliwych, zdradzieckich i zwyrodniałych ludzi, których postępowanie i zasady są typowe dla tzw. nasienia węża.

Czy masz jeszcze jakieś złudzenia odnoście intencji władz i mediów, razem pracujących z pełną świadomością nad wyniszczaniem całych narodów?