Księża z wiernymi protestowali przeciwko homoseksualizmowi - film

Mydlenie oczu tolerancją, jakie ma miejsce w Polsce, mnie osobiście przyprawia o niesmak. Jak mam pozostawić bez komentarza, dwóch facetów, całujących się na ławce w parku, obok bawiących się dzieci. Na taka tolerancję, nikt o zdrowych zmysłach, nie powinien się godzić.

Postawa wyznawców kościoła greckokatolickiego w Gruzji, powinna być przykładem dla naszej cywilizacji, gdzie sex faceta z facetem nazywa się zboczeniem, a nie „wyborem”.  Tam, kolejny raz, wzięto sprawy w swoje ręce i pogoniono gejów z ulicy. Swoje gołe tyłki mogą teraz prezentować gdzie chcą, byle nie publicznie.

Jak czytamy na stronie: http://wiadomosci.wp.pl -Ksieza-z-wiernymi-protestowali-przeciwko-homoseksualizmowi

Księża z wiernymi protestowali przeciwko homoseksualizmowi – film

Wyznawcy Kościoła Prawosławnego w Gruzji przerwali wiec zorganizowany z okazji Międzynarodowego Dnia Przeciw Homofobii. Przedarli się przez kordon policji i zaatakowali uczestników parady. Konserwatywni demonstranci, na czele których stanęli ubrani w sutanny księża, nieśli transparenty „Stop dla propagowania homoseksualizmu w Gruzji”.

Jak widać można obronić się przed zalewem „chorych ludzi” i ich upodobań, tylko trzeba mieć zdrowy kręgosłup moralny i wsparcie w kościele, którego ostatnimi czasy nam wszystkim brakuje.

Jacek Porosa