147119775b044cf8665a95a4d27d46f1_LU podstaw budowanego od stuleci globalnego totalitarnego systemu jest utrzymywanie poszczególnych grup społecznych, etnicznych, czy religijnych we wzajemnej nienawiści. Prawda o NWO jest obezwładniająco prosta – system ten udaje się budować i podtrzymywać wyłącznie dzięki kontroli naszych umysłów. Realizowane to jest poprzez antagonizowanie, przekupowanie i ogłupianie poszczególnych środowisk. Aparat represji, propagandy i kontroli – czyli służby specjalne, zakłamane media, służby mundurowe, itd. są narzędziem wykorzystywanym do kontroli społeczeństwa, natomiast ludzie to realizujący są jednocześnie ofiarami tego systemu.

Obecny system zniewolenia planety skończy się w momencie, w którym dostatecznie wielu z nas wyrwie się z zaklętego kręgu ignorancji i samodzielnie zacznie obserwować rzeczywistość. Świadomość wzrasta i są już tego wymierne symptomy. Przed kilkoma dniami w czasie demonstracji we Włoszech doszło do chyba bezprecedensowego zachowania policji – zamiast pałować i rozpędzać gazem pokojową demonstrację – policjanci zdjęli hełmy, odłożyli broń i ruszyli wraz z protestującymi w marszu przeciwko skorumpowanej władzy.

Poniższy film pokazuje ten wymowny moment, to jest prawdziwa odwaga – nie bacząc na konsekwencje postąpić słusznie – tak powinni zachowywać się prawdziwi mężczyźni.

Ukryci kontrolerzy tego świata doskonale zdają sobie sprawę z tego, że stąpają po bardzo cienkim lodzie, gdzieniegdzie lód już pęka, a oni wiedzą że idzie odwilż. To, co jest pokazane na powyższym filmie to prawdziwy horror dla Montich, Berlusconich, Obamów, Tusków, czy buców ze WSI, którzy poinstalowali się przy sterach władzy na całym świecie. Nie udało im się zniszczyć w zarodku niezależnych mediów i już im się nie uda. Zgodzę się, że rzetelna informacja nadal dociera tylko do niszowych środowisk, a większość nadal szczęśliwie tkwi w zaślepieniu i ignorancji posłusznie zaciągając kolejne kredyty. Jednak prawda promieniuje o wiele silniej niż nawet najstaranniej zapakowane w złoty papierek kłamstwo, choćby nawet (wbrew przysłowiu) tysiące razy było ono powtórzone przez lisią głowę na niebieskim tle.

Minęły 4 dni od policyjnego „incydentu” podczas protestów i we Włoszech dochodzi do kolejnego przedziwnego zdarzenia. Tym razem w internecie pojawia się film pokazujący brutalną walkę policji z protestującymi. Film zamieszczam niżej, rozpoczyna się on wyjściem zza rogu zamaskowanych mężczyzn, na których czekała już włączona kamera. Pierwsze, co się rzuca w oczy to ich zadziwiająco jednolity ubiór. Maski w barwach Włoch i kurtki z naszywkami „The North Face” budzą skojarzenie z jednakowymi kominiarkami jakie nosili prawdziwi bandyci podczas marszu niepodległości w Warszawie, czyli wyglądają tak jakby były służbowe. Pod budynkiem urzędu, niemal czeka na nich oddział policji, który po chwili zaczyna krótkie pałowanie. Na pierwszej linii zbierającej cięgi nie zauważyłem charakterystycznych kurtek, obrywają więc tylko naiwniacy, którzy podłączyli się pod tą prowokację. Protestująca ekipa jest oczywiście doskonale zorganizowana, mają klej w tubce i wydrukowane flagi, jest też odpowiedniej długości drabina niezbędna do wspięcia się na balkon. Jeden z chłystków zaczyna wspinać się po drabinie, tutaj jest cięcie filmu i zanim drabiniarz dotarł na balkon, od strony policji wychodzi zmasakrowany protestujący z dość spektakularnie zalaną krwią twarzą. Nie zauważyłem ani rany na głowie, ani opatrunku, jednak chociaż rana jest niby świeża to krew już nie płynie. Łącznie w tym filmie naliczyłem trzech oblanych krwią, wszyscy w ciuchach North Face i żaden nie wygląda na zamroczonego.

Trochę zastanawiałem się skąd u nich mogły wziąć się jednakowe ubrania i mam kilka hipotez. Możliwe, że są to dzieciaki z jednego domu dziecka i taki dostali przydział, kto wie, teraz ta młodzież tak szybko rośnie, a przez maski twarzy nie widać… ;). A może, ta grupa właśnie obrobiła hurtownię sportową, zima szaleje teraz w Kairze, to co może być w Rzymie… The North Face to w końcu porządne zimowe ciuchy… Ma ktoś jeszcze jakieś domysły?

Nie dawajcie się na takie tanie chwyty nabierać, koniec NWO jest blisko, a te spartaczone niedoróbki, to ich ostatnie podrygi w wojnie propagandowej.

Czas więc na konkluzję.

Czy ta żenująco nieudolna prowokacja spowoduje antagonizację społeczeństwa i sił policyjnych we Włoszech? Na pewno w pewnym stopniu tak, dla nas ważne jest, żeby uczyć się na takich porażkach propagandy i jak przyjdzie czas być zwyczajnie świadomym, że takie akcje są organizowane. Potraktujcie to więc jak materiał instruktażowy i nie dajcie się w przyszłości wciągnąć w zadymy służące wyłącznie umocnieniu totalitarnej władzy. Prawdziwa rewolucja jest pokojowa, ona już trwa.

greendagger

 

Źródło:  http://alexjones.pl