Wybory czy chocholi taniec.

WyboryMiałeś chamie złoty róg…. cisną się słowa,  ale prawda jest bardziej bolesna, bo rząd PO nawet sznura nam nie zostawił, prawie wszystko oprócz powietrza sprzedane. Polska Republika Bananowa, bo już tylko tak można nazwać resztówkę tego co po naszym kraju zostało, przechodzi teraz etap całkowitego rozkładu i paraliżu państwa.
Wybory samorządowe ukazały czym jesteśmy karmieni od wielu lat. Totalne zepsucie od najwyższego szczebla władzy. Oszustwa w ostatnich wyborach nie zostały wyciągnięte na światło dzienne wiec to rozzuchwala, gdy Państwowa Komisja Wyborcza (jakiego państwa, bo chyba nie polskiego) głosy zliczała za pomocą maszyn (serwerów) ulokowanych w Moskwie, już trzeba było wyjść na ulicę z taczkami i dopominać sie usunięcia tej marionetkowej władzy.
http://www.radiomaryja.pl/informacje/pkw-mogla-korzystac-z-rosyjskich-serwerow/

 

W ubiegłym roku członkowie Państwowej Komisji Wyborczej uczestniczyli w szkoleniu, gdzie? W Moskwie! Dlaczego członkowie PKW szkolą się w Moskwie na to pytanie powinno odpowiedzieć ABW, ale oni nie wiedzą, lub nie chcą wiedzieć że jest to kolejny zamach na wolność w Polsce.
http://www.rmf24.pl/fakty/swiat/news-ucza-sie-demokracji-od-rosjan-czlonkowie-pkw-pojechali-na-sz,nId,973061

Teraz mamy widoczne efekty, bo szkolenia i konsultacje w Rosji nie poszły w las. Chaos i bałagan musi czemuś służyć, bo nic nie dzieje się bez przyczyny. Zapewne bałaganem przykrywa się inny, bardziej śmierdzący bałagan.

Tysiące nieważnych głosów w Malborku. „W błąd wyborców mogły wprowadzić reklamy” Czytaj więcej: http://www.radiogdansk.pl/index.php/wydarzenia/item/18389-tysiace-niewaznych-glosow-w-malborku-w-blad-wyborcow-mogly-wprowadzic-reklamy.html

Tego typu informacji jest w Polsce mnóstwo. Społeczeństwo jest medialnie oswajane z własna głupotą, bo przecież to nie  oszustwa w komisjach, ale totalny debilizm wyborców to sprawił. PKW nie widzi nieprawidłowości bo przecież reklama była zła, bo ludzie są tępi itd., itp.

PKW nie widzi nic złego we włamaniach do serwerów komisji wyborczych:
„SZOK! Każdy może wejść w kalkulator wyborczy, dokonać zmian i przesłać protokół do centralnej komisji!” – takie tytuły powinny postawić wszystkie służby odpowiedzialne za taki stan na baczność i natychmiast zatrzymać winnych niedopatrzeń, ale służby będą szukały HAKERA KTÓRY SIĘ WŁAMAŁ, a prawdziwym winnym włos z głowy nie spadnie. Podobnie jest z „Taśmami prawdy”, w tym przypadku społeczeństwo nie oprotestowało zachowania władzy która po takiej kompromitacji powinna podać się w całości do dymisji. Śmieją się więc nam wszystkim w twarz i dają do zrozumienia – POZWALACIE NA TYLE, TO WEŹMIEMY JESZCZE WIĘCEJ – w myśl zasady „daj palec a odgryzą ci rękę”.

 

Niewielu stać na głos prawdy, jedynie jednostki krzyczą – Rewiński: Wybory to przekręt!

http://www.stefczyk.info/publicystyka/opinie/rewinski-wybory-to-przekret-,12247949569?ec_as=43545D7E93F44A3994D8697A5378A383
Tak kochani, całe te wybory to wielki szwindel. Zamieszanie z serwerami to tylko przykrywka i próba uwiarygodnienia liczenia ręcznego. Wmówi się wszystkim wyborcom, że tylko w taki sposób można te wybory uratować, a bzdurne wyniki jedynie „przyklepać”. A czemu bzdurne, przecież wygrało PIS! powiecie. Ano wygrało, ale jak wytłumaczyć fakt przytłaczającej przewagi dotychczasowych prezydentów związanych z PO i „Układem” w miastach gdzie ogromną przewagą głosów do rad miasta wygrało PIS? Jest tak np. w Warszawie, Białymstoku. Chyba nikt o zdrowych zmysłach nie przyjmie takiego wyniku na poważnie, że niby ludzie głosujący na PIS jednocześnie skreślali Truskolaskiego wybierając go ponownie na prezydenta Białegostoku. Co prawda T. Truskolaski przefarbował się mocno przed wyborami, ale nie aż tak żeby ogłupić elektorat PIS. To musiała być jakaś zbiorowa schizofrenia!

Kochani bierzcie swoje sprawy w swoje ręce i kto da rady niech się łączy i ratuje Polskę z łap kolesiostwa. Rozprzedanie kraju to tylko część planu, teraz już nie ma co kraść tzw. publicznego więc zabiorą się za własność prywatną. Ludzie już są wyrzucani z własnych domów, a podatek katastralny czeka na wprowadzenie. Odpowiednie urzędy dawno zostały przeszkolone do naliczania tego złodziejskiego haraczu. Będziecie protestować pod mostami, bo nie będzie was stać na utrzymanie domów i mieszkań, a władza/układ wmówi wam że to wina waszej niezaradności. Przecież już tyle daliście sobie wmówić.
Śpijcie dalej rodacy.

JP

2__Poświęciłem_dwie_godziny_na_analizę_kodu____-_Marek_Małachowski

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

*

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.