Wczoraj pojawił się kolejny „podkast” patologii, czyli tandem – kłamca, oszust, złodziej i ten drugi – Konrad (prezes) Dulkowski, który bojąc się pozwu o zniesławienie, ostrożnie waży słowa, gdy w tym czasie Gaweł w co drugim słowie kłamie, zniesławia, czyli jak patologia OMZRiK manipuluje opinią publiczną w patostreamach odgrywając tzw. „ekspertów”.

(Uruchomiona został zrzutka na pomoc prawną poszkodowanym przez omzrik Dulkowskiego i Gawła https://zrzutka.pl/2w837h)

Działali tak od lat i dalej to robią na swoim facebookowym fanpage OMZRiK. Każdy komentarz jest usuwany w trybie ekspresowym, a oponent blokowany by nawet nie widział dalszego przebiegu manipulacji jaką tam robią pod jego adresem. Pisałem o tym wiele razy, więc zainteresowanych tym tematem odsyłam do zbioru artykułów o tej facebookowej patologii – https://niezaleznemediapodlasia.pl/zebrane-artykuly-o-omzrik-gawel-i-dulkowski/

Nie inaczej jest na ich kanale Youtube – OŚRODEK MONITOROWANIA ZACHOWAŃ RASISTOWSKICH

https://www.youtube.com/@omzrik

W nocy (18 marca) około 1:30 zamieściłem komentarz widoczny na zrzucie poniżej, a o 7:00 już go nie ma. Czego się boisz Dulkowski, że ludzie poznają kim naprawdę jesteś?

Manipulacja, manipulacja, manipulacja i kłamstwa. Tak w skrócie można określić działalność tych dwóch obrzydliwych „ekspertów” od wszystkiego.
W linku zamieszczonym powyżej, do strony ze zbiorem artykułów na temat: OMZRiK, TEATR TRZYRZECZE, LUDZIE PRZECIW MYŚLIWYM, DULKOWSKI, GAWEŁ, napisałem w skrócie dlaczego atakują mnie od wielu lat. Dlaczego niszczą moje dobre imię i wylewają hektolitry jadu. Moje artykuły i filmy zamieszczane na Youtube przeszkadzają „DOIĆ” naiwnych. Źródełko wysycha, a nad Dulkowskim zebrały się czarne chmury Prokuratury Białostockiej. Mam nadzieję że, tym razem nie dopuszczą by, kolejny „cwaniak” wyjechał z kraju. Dokumenty już są wywożone do Norwegii, a więc trwa usuwanie dowodów.

Zauważcie, że w filmie na Youtube, Konrad Dulkowski waży słowa na mój i każdy temat, a kłamca gaweł nie ma żadnych zahamowań. Oni dobrze wiedzą (dobrze znają prawo), że kłamca, oszust, złodziej Rafał Piotr Gaweł (fundator OMZRiK), na chwilę obecną jest poza jurydyzacją prawa polskiego. Po prostu jest przestępcą który skrzywdził wielu ludzi, ale Konrada Dulkowskiego (prezes OMZRiK) można w każdej chwili postawić przed sądem za zniesławienia, pomówienia i cały ten jad jaki wylewa przez patologiczny fanpage na facebooku. Dlaczego tego nie powiela na swojej oficjalnej stronie?

Drogi czytelniku, wejdź na ich zgniły fanpage https://www.facebook.com/osrodek.monitorowania i wpisz w wyszukiwarce nazwisko Porosa, a zobaczysz ile kłamstw i jadu jest na mój temat i czy znajdziesz choć jedną moją odpowiedź? Pod tym stosem obelg i pomówień nie znajdziesz nawet jednego słowa w mojej obronie, bo zgodnie ze stalinowską szkołą, druga strona nie ma prawa wybrzmieć w przestrzeni publicznej. Cenzura, a nie debata.

Konradzie Andrzeju Dulkowski, skoro Gaweł może, to dlaczego ty nie kłamiesz na mój temat w tych swoich patologicznych streamach nazywanych przez was podkastami? Dlaczego nie kłamiesz i pomawiasz na oficjalnej stronie omzrik.pl? Wiesz dobrze, że jeszcze tego samego dnia byłby złożony pozew cywilny z wielu artykułów kk i kc. Czekam na to cwaniaku i manipulatorze.

Zapraszam do przeczytania artykułu i komentowania: https://niezaleznemediapodlasia.pl/zostales-zaatakowany-przez-przestepcow-z-facebook-omzrik-powiedz-dosc-tej-patologii/

J P

P.S. Sprawa się rozwija. Zamieściłem kolejny komentarz z linkiem do NMP. Ciekawe czy podejmą rękawice i zostawią go pod filmem.