Chemtrails nad Białymstokiem

Chemtrails nad Białymstokiem

Robert Fletcher zeznał przed komisją senacką: „Rząd amerykański stworzył techniki manipulacji pogodą aby NOWY PORZĄDEK ŚWIATA mógł zacząć się głodem pośród milionów Amerykanów i kontrolą reszty z nich.” Posiadamy dowody świadczące o używaniu technik manipulacji pogodą oraz tworzenie smug chemicznych w atmosferze nazywanych w dokumentacjach wojskowych jako „chemtrails”!

Oświadczenie Roberta Fletchera z organizacji patriotycznej Militia of Montana przed Senacką Komisja ds. Terroryzmu (US Senate Subcommittee on Terrorism ) z 15 czerwca 1995 roku.

Senator Herbert Kohl :

W wywiadzie dla Los Angeles Times z 21 kwietnia powiedział pan prasie, że rząd amerykański stworzył techniki manipulacji pogodą, aby NOWY PORZĄDEK ŚWIATA mógł zacząć się głodem pośród milionów Amerykanów i kontrolą reszty z nich. Mógłby pan wyjaśnić co ma pan na myśli?

Robert Fletcher:

Cóż, dokładne to! Istnieją techniki manipulacji pogodą. Mamy kompletny zestaw danych dotyczących sprawy, którego dziś tutaj nie mam, ale dopilnuje aby został ujawniony. Po pierwsze: kompletne patenty sprzętu. Po drugie: oświadczenie senatora Clayborne Pelle oraz jego historia, wskazująca nie tylko na istnienie tych technik, ale także na to, że używano ich już w czasie wojny w Wietnamie. Mamy te wszystkie informacje.

Senator Herbert Kohl:

Chciałbym tylko powtórzyć co pan powiedział: „rząd amerykański stworzył techniki manipulacji pogodą, aby NOWY PORZĄDEK ŚWIATA mógł zacząć się głodem pośród milionów Amerykanów i kontrolą reszty z nich.”

Robert Fletcher:

Tak, panie senatorze. To jest mój pogląd na ten temat. Jakkolwiek dziwnie to zabrzmi, jeśli ktoś powiedziałby mi 10 lat temu, że taki sprzęt istnieje, stwierdziłbym że jest szalony. W tym momencie mamy dowody na istnienie tego sprzętu,  a jeśli pan myśli, że 85 tornad może wystąpić na naszych obszarach upraw jednocześnie, zupełnie naturalnie, to bardzo mi przykro. Sprzęt jest już używany na całym świecie, i jakkolwiek dziwnie to zabrzmi, zostało to udowodnione i udokumentowane. Jakkolwiek dziwnie to brzmi „Wojny z wykorzystaniem pogody”- jak mówi senator Clayborne Pelle, są najdoskonalszą bronią kiedykolwiek stworzoną w historii. Podtrzymuję jego poglądy.

Senator Herbert Kohl:

Dziękuje panie Fletcher.

Tłumaczenie: Ripsonar News

Senator Clayborne Pelle – https://en.wikipedia.org/wiki/Claiborne_Pell

Za: www.wolna-polska.pl

P.S. Zjawisko Chemtrails jest widoczne w każdej części Europy. Często filmuje rozpylanie tego świństwa nad Podlasiem. Poniżej stary film, ale ładnie obrazuję skalę zjawiska trucia z powietrza.
Mamy w Polsce nasilenie chorych na nowotwory, stwardnienie rozsiane i inne paskudztwa wywoływane toksycznymi dodatkami do żywności wody i właśnie powietrza. Polska, Europa się wyludnia, a może ktoś celowo nas wyludnia?