Tak samo jak na COVID-19 są pobierany wymazy DNA!

Wszyscy jesteśmy poddani praniu mózgu i totalnej dezinformacji. Jedni krzyczą wirus jest i zabija, inni że go nie ma, a cała ta chucpa ma cel zniewolenia nas.

Zarówno jedni i drudzy nie godzą się na gwałt (przynajmniej jeszcze nie) w postaci przymusowego szczepienia na które to są dawno przygotowane przepisy, ale jedni i drudzy chcąc mieć spokój i np zapewnione leczenie w przypadku innych chorób, czyli wejście do szpitala. Obie grupy godzą się więc na pobieranie wymazów pod pretekstem testu na Koronę, bo tego wymagają obecne przepisy. Podkreślam przepisy, a nie prawo.

Podczas takiego testu dajecie sobie wkładać jakieś waciki na patyczkach i pozwalacie na penetrację swojego ciała pod pretekstem badania.

Nikt nie bierze pod uwagę tego że, waciki mogły być skażone wirusem. Mogłyby być w ten sposób roznosicielem epidemii.
To są tylko moje przemyślenia, ale biorąc pod uwagę przebiegłość terrorystów którzy to po szkoleniu na małych Cesnach potrafią pilotować ogromnego Boeinga i jeszcze tym samolotem precyzyjnie trafiać w środek wieżowca!!  To dlaczego nie mogą zarazić sterylnych fiolek z „testami” jeszcze na etapie produkcji?

Kolejny aspekt tego badania jest to że, dajemy sobie dobrowolnie pobrać nasze DNA, co w normalnych warunkach byłoby nie do pomyślenia. Zobaczcie że podobnie jak testy na Koronę, są wykonywane testy DNA – wymaz pobierany z ust bądź z nosa! Czy Nasze DNA jest komuś do czegoś potrzebne?
Być może!

Naukowcy udowodnili że na ziemi jest co najmniej po 6 osób z identycznym DNA!! Czy rozumiecie jaki to ogromny biznes dla przemysłu medycznego zwanego transplantologia?
Biorca, oczywiście nieziemsko bogaty, nawet nie odczuwa skutków takiego przeszczepu. Nie musi brać leków tzw. immunodepresantów, które w przypadku „normalnego” przeszczepu musiałby brać do końca życia, a są one bardzo toksyczne i życie takiego delikwenta stoi pod dużym znakiem zapytania. Czy nieziemsko bogaty może sobie „kupić” bazę DNA i „ściągnąć” potrzebne mu narządy z drugiego końca planety wraz z dawcą?!

Sprawa sprzed lat, ale kto gwarantuje że takie procedery nie mają dalej miejsca!?
„CBA bada historię choroby Piotra Zalewskiego, który w niedzielę wielkanocną w 2002 roku został bez wiedzy rodziny odłączony od aparatury podtrzymującej go przy życiu i uznany za dawcę. „Nie mogłam uwierzyć, że wycięto mu serce, wątrobę i nerki” – mówi dziennikowi matka Piotra Irmina Zalewska. „Nawet nie zadzwonili do mnie, że będą odłączać respirator, że wezmą jego organy” – szlocha. Zalewscy zgłosili się tę sprawę do CBA. „Sprawdzamy okoliczności śmierci tego mężczyzny” – zapewnia rzecznik prasowy CBA Tomasz Frątczak. Prokuratura oficjalnie nie chce zdradzać szczegółów śledztwa. „Całe postępowanie jest objęte tajemnicą. „
Czytaj całość: https://www.wprost.pl

Albo dla przykładu artykuł o mordowanych dzieciach dla przeszczepów:

Z rannych Syryjczyków, po znieczuleniu, chirurdzy pobierają zamówione wcześniej przez Żydów narządy, a następnie są zabijani i grzebani gdzieś przy tureckiej granicy. Gazeta prowadząca śledztwo informuje, że wiele krajów europejskich zamawia organy przez żydowską organizację z siedzibą w Izraelu. Potwierdzili to syryjscy lekarze, którzy przybyli z Niemiec, Francji i Belgii, aby zadbać o rannych. 
Czytaj dalej: https://spoleczenstwo.pl

Taki przeszczep ze zgodnym DNA nigdy nie zostanie odrzucony, co tworzy grunt pod niezwykle intratny rynek narządami. Czy w tej chwili pod przykrywką Korony są tworzone na całym świecie bazy DNA?
Pewna grupa ludzi pokazała że nie ma żadnych skrupułów w takich przypadkach, a porwania i morderstwa są dla nich na porządku dziennym. 
Bądźmy ostrożni, bo władza nie raz już udowodniła że nie liczy się ze społeczeństwem, a nasze dobro jest im potrzebne dosłownie. Taki Kaczyński, może sobie paradować ze swoją świtą 10 kwietnia, bo rocznica katastrofy Smoleńskiej, natomiast mąż z żoną muszą chodzić po ulicy zachowując odstęp dwóch metrów chociaż przed chwilą byli razem w łóżku!

Tylko debil mógł wymyślić takie przepisy, ale jakimi debilami jesteście Wy, że na takie tresowanie się godzicie!!  

Jacek P.