Czy pod przykrywka TESTÓW można podać wirusa? A może pobierane jest twoje DNA?

Tak samo jak na COVID-19 są pobierany wymazy DNA!

Wszyscy jesteśmy poddani praniu mózgu i totalnej dezinformacji. Jedni krzyczą wirus jest i zabija, inni że go nie ma, a cała ta chucpa ma cel zniewolenia nas.

Zarówno jedni i drudzy nie godzą się na gwałt (przynajmniej jeszcze nie) w postaci przymusowego szczepienia na które to są dawno przygotowane przepisy, ale jedni i drudzy chcąc mieć spokój i np zapewnione leczenie w przypadku innych chorób, czyli wejście do szpitala. Obie grupy godzą się więc na pobieranie wymazów pod pretekstem testu na Koronę, bo tego wymagają obecne przepisy. Podkreślam przepisy, a nie prawo.

Podczas takiego testu dajecie sobie wkładać jakieś waciki na patyczkach i pozwalacie na penetrację swojego ciała pod pretekstem badania.

Nikt nie bierze pod uwagę tego że, waciki mogły być skażone wirusem. Mogłyby być w ten sposób roznosicielem epidemii.
To są tylko moje przemyślenia, ale biorąc pod uwagę przebiegłość terrorystów którzy to po szkoleniu na małych Cesnach potrafią pilotować ogromnego Boeinga i jeszcze tym samolotem precyzyjnie trafiać w środek wieżowca!!  To dlaczego nie mogą zarazić sterylnych fiolek z „testami” jeszcze na etapie produkcji?

Kolejny aspekt tego badania jest to że, dajemy sobie dobrowolnie pobrać nasze DNA, co w normalnych warunkach byłoby nie do pomyślenia. Zobaczcie że podobnie jak testy na Koronę, są wykonywane testy DNA – wymaz pobierany z ust bądź z nosa! Czy Nasze DNA jest komuś do czegoś potrzebne?
Być może!

Naukowcy udowodnili że na ziemi jest co najmniej po 6 osób z identycznym DNA!! Czy rozumiecie jaki to ogromny biznes dla przemysłu medycznego zwanego transplantologia?
Biorca, oczywiście nieziemsko bogaty, nawet nie odczuwa skutków takiego przeszczepu. Nie musi brać leków tzw. immunodepresantów, które w przypadku „normalnego” przeszczepu musiałby brać do końca życia, a są one bardzo toksyczne i życie takiego delikwenta stoi pod dużym znakiem zapytania. Czy nieziemsko bogaty może sobie „kupić” bazę DNA i „ściągnąć” potrzebne mu narządy z drugiego końca planety wraz z dawcą?!

Sprawa sprzed lat, ale kto gwarantuje że takie procedery nie mają dalej miejsca!?
„CBA bada historię choroby Piotra Zalewskiego, który w niedzielę wielkanocną w 2002 roku został bez wiedzy rodziny odłączony od aparatury podtrzymującej go przy życiu i uznany za dawcę. „Nie mogłam uwierzyć, że wycięto mu serce, wątrobę i nerki” – mówi dziennikowi matka Piotra Irmina Zalewska. „Nawet nie zadzwonili do mnie, że będą odłączać respirator, że wezmą jego organy” – szlocha. Zalewscy zgłosili się tę sprawę do CBA. „Sprawdzamy okoliczności śmierci tego mężczyzny” – zapewnia rzecznik prasowy CBA Tomasz Frątczak. Prokuratura oficjalnie nie chce zdradzać szczegółów śledztwa. „Całe postępowanie jest objęte tajemnicą. „
Czytaj całość: https://www.wprost.pl

Albo dla przykładu artykuł o mordowanych dzieciach dla przeszczepów:

Z rannych Syryjczyków, po znieczuleniu, chirurdzy pobierają zamówione wcześniej przez Żydów narządy, a następnie są zabijani i grzebani gdzieś przy tureckiej granicy. Gazeta prowadząca śledztwo informuje, że wiele krajów europejskich zamawia organy przez żydowską organizację z siedzibą w Izraelu. Potwierdzili to syryjscy lekarze, którzy przybyli z Niemiec, Francji i Belgii, aby zadbać o rannych. 
Czytaj dalej: https://spoleczenstwo.pl

Taki przeszczep ze zgodnym DNA nigdy nie zostanie odrzucony, co tworzy grunt pod niezwykle intratny rynek narządami. Czy w tej chwili pod przykrywką Korony są tworzone na całym świecie bazy DNA?
Pewna grupa ludzi pokazała że nie ma żadnych skrupułów w takich przypadkach, a porwania i morderstwa są dla nich na porządku dziennym. 
Bądźmy ostrożni, bo władza nie raz już udowodniła że nie liczy się ze społeczeństwem, a nasze dobro jest im potrzebne dosłownie. Taki Kaczyński, może sobie paradować ze swoją świtą 10 kwietnia, bo rocznica katastrofy Smoleńskiej, natomiast mąż z żoną muszą chodzić po ulicy zachowując odstęp dwóch metrów chociaż przed chwilą byli razem w łóżku!

Tylko debil mógł wymyślić takie przepisy, ale jakimi debilami jesteście Wy, że na takie tresowanie się godzicie!!  

Jacek P.

2 Replies to “Czy pod przykrywka TESTÓW można podać wirusa? A może pobierane jest twoje DNA?”

  1. Trudno pojąć, by Rząd jakiegokolwiek rzeczywistego Państwa mógł produkować Sobie Parlamentarne inscenizacje poparcia wyborczego metodą przez (bezryzykowne) Wotum Zaufania dla swojego Ministra od-„Koronowirusa” będącego lekarzem Dr Prof. kardiologiem, który OCZYWIŚCIE jak w SPONSORINGU… PROPAGUJE WYSZCZEPIANIE zdrowych ludzi ! – ZAMIAST szczycić się sukcesami zawodu >
    LEKARZY w LECZENIU CHORYCH z „koronowirus”AMI, iżeby choćby TYLKO tą oczywistość jakiś Sejmita wyartykułował Polakom w Sejmowym SHOW Rządu PopisLandu!
    Niby „wroga” Rządowi O-POzycja ośmiesza nawet współdziałanie w show formułując, że nie o dr prof. MINISTRA i (niby)LEKARZA w TYM WOTUM nieufności chodzi, ale o cały RZĄD:)…
    Prawdziwą grozą jest, że NIKT z „ELYT”/ TRYBUNÓW CAŁEJ o-Pozycji tego oczywistego argumentu ZA WOTUM NIEWIARYGODNOŚCI dla NIBY-lekarza, bo faktycznie zdeklarowanego min. LOBBYSTY & SZCZEPIONKOWCA (itd.,itd) z niby-RZĄDU wprost narodowi nie objaśnił.
    Pozdrawienia na 6 Czerwca 2020

  2. To światowe wprowadzenie Nowego Porządku Świata: 80% ludzi ma nie pracować, wszystko będzie zdalne, samoobsługowe, zasiłki to podstawowy dochód gwarantowany, ludzie mają mniej latać, jeździć, kupować, konsumować, smog się zmniejszy, zmiany klimatu cofną, bo nadchodzi rekordowa susza? Rząd importuje chorobę z zagranicy z 40 000 Polaków, rozpraszając ich po całej Polsce, potrzebuje więcej trupów? 1 chory może zarazić cały szpital i kilkaset osób? „Zostańcie w domach” ale „wybory mogą odbyć się „normalnie””?:( W Polsce zmarły 195 osoby na choroby towarzyszące, gdy codziennie w Polsce umiera tysiąc osób z powodu złego odżywiania (jedzenia mięsa-powodu 99% chorób: raka, wylewów, zawałów), smogu, wypadków, używek a nikt nie zamyka szkół, sklepów, kin, granic, nie zakazuje zgromadzeń, nie każe siedzieć w domach chociaż to świeże powietrze wzmacnia odporność. Przez to do 16 i 26 marca nie udało się zarejestrować niezależnych kandydatów na prezydenta oprócz tych, którzy wcześniej wiedzieli co się szykuje? Kolejki przed szpitalami, bankami, pocztami, sklepami to potencjalne miejsca zarażeń? Od 11 marca 3 tys. amerykańskich żołnierzy zaczyna w Polsce manewry skierowane w kierunku Rosji, i krajów bałtyckich, gdzie już wprowadzono stan wyjątkowy. 10 kwietnia 2020 do Smoleńska udają się prezydent, premier i prezes PiS Kaczyński – czy szykuje się powtórka katastrofy? Czy wybuchnie wojna? 40 tysięcy Polaków bankrutujący LOT ściągnie z zagranicy, zagraniczni kierowcy tirów przekraczają granice bez kwarantanny, o co naprawdę chodzi, bo chyba nie o dobro i zdrowie ludzi? https://ibialystok.blogspot.com/2020/03/koronaswirus.html

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *