JudeopoloniaPremier Ewa Kopacz: zwyciężyła polska demokracja, ta to ma gadane, niezła lej-woda. Pierwszy jej rzucający się w oczy fałsz to przekopanie, przesianie na głębokość metra na lotnisku w Smoleńsku. Komedio pisarka ustaw jako minister zdrowia, czy nie zasłużyła na Nobla, potocznie ta zdewaluowana nagroda nazywa się „Jobla”; Niewątpliwie w słusznym kierunku jako marszałek Knesetu z wiejskiej doprowadziła do zatwierdzenia ustawy dla okradzionych żydów, w nagrodę premierostwo.

Wielkim wygranym są polskojęzyczne media popierające rozpad Polskiej rodziny nie żaden Biedroń. Czy Słupskie społeczeństwo zostało poinformowane że ten gość żądał wprowadzenia do szkół elementarza Promującego homoseksualizm potocznie nazywany, pedalstwo. Po drugiej turze fałszywek ciągnących się do układu z Magdalenki wielce przegrany przechrzt Jarosław Kaczyński ( mośki potrafią przybrać pięknie brzmiące nazwiska) Kalkstein nadal krzyczy o fałszu wyborczym.
Nie krzyczał obłudnik w wyborach tzw. prezydenckich kiedy było w Brukseli głosowanie na Bronka około 100 kart bo było za dużo. Nabrał wody w usta bo jakże można, obraźcie delegaturę IV Rzesz Niemieckiej tę atrapa UE. Zażąda zmiany nazwy z III RP na III poddańczą krainę, skończą z atrapą suwerenność.

Dla mniej zorientowanych 1 rozbiór Pruski, 2. napad Niemiec Faszystowskich 3. okupacja IV Rzeszy , podstawka tzw. UE. W co gra tzw. Opozycja parlamentarna, ta sama która z wszystkimi w knajpie poselskiej chla. Z narodu kpi i o własna koryto dba. Chlejąc w spelunie sejmowej Knesecie śmieją się z naiwniaków którzy za obecną poniewierkę zapłacili własną krwią.
Polskojęzyczne media w przestrzeni internetowej często nazywane gadzinówki dużo pisywały. Do III wojny światowej wciągały. Czytamy, Kaczyński liczy na polski Majdan, i znowuż Syjonistyczny żyd z KOR żąda polskiej krwi, przytoczę cytat z wcześniejszego artykułu:
Polskie mięso armatnie w syjonistyczno – żydowskich łapach. Jako 19 letni gówniarz rzucałem cegłami w popularnie nazywane suki, strajki grudniowe 1970r. 1980r, KPN bibuła do marca 1982r , nie żałuję, każda szkoła jest dobra ucząca zwalczanie okupanta RP. Po latach okazuje się że tak jak miliony innych byłem marionetką w żydowskich łapach. To ta banda po skopaniu im dupy przez Gomułkę który syjonistów spod znaku NKWD w polskich mundurach UB, wykopani z rządu, partii postanowili wszystko zrobić żeby przejąć RP.
Walka o tzw. Dziady, zbuntowanie studentów to sprawka żydowskich komuchów tzw. komandosów będących pod opieką Moczara agent wywiadu GRU, który żądał śpiewu- Wprawdzie funkcjonariusze łódzkiego UB śpiewali na jego polecenie piosenkę zawierającą słowa „Niech żyje Polska Republika Rad”, jednak w 1948 r. Mity marcowe 1968 http://jozefdarski.pl/7047-mity-marcowe-1968 Faktycznie były to w 90% dzieci odsuniętych z PZPR „funków” pochodzenia żydowskiego, bo w PPR-PZPR antysemityzm był podstawowym orężem walki o stołki. Od dziecka byli wychowani w realiach właścicieli Polski Ludowej, a gdy im to zabrano, zaczęli walczyć o rewizję linii PZPR, o prawo do utraconego, komunistycznego raju.
Kim byli tzw. komandosi: Adam Michnik, Barbara Toruńczyk, Seweryn Blumsztajn, Jan Gross, Ewa Zarzycka, Mirosław Sawicki, Irena Grudzińska, Andrzej Duracz, Aleksander Perski, Wiktor Nagórski, Jan Lityński, Włodzimierz Rabinowicz Jan Kofman Gajką Kuroniową i Bogną Modzelewską. Aleksander Smolar, Maryla Hopfinger, Waldemar Kuczyński, nieco później Andrzej Mencwel i Jadwiga Staniszkis. Sewek Blumsztajn, Krzysiek Michalski Karol Modzelewski, popierali ich Żydzi w mediach na uczelniach bandy UBeckie obawiające się konsekwencji popełnionych zbrodni na narodzie Polskim.
Lata kłamstw, zbrodni wykorzystywania studentów, robotników w jedynym celu, dziś go dobrze znamy. O ile temu kameleonowi uda się, cytuję: Kaczyński liczy na polski Majdan, to automatycznie dołączę to spacyfikowania takiej antypolskiej rozróby.
Na Ukrainie Mosad z wasalskimi amerykańskimi terrorystami zaatakował wschodnie rubieże państwa bez granic, państwowości zgłoszonej w ONZ. Jak zwykle w wyborach samorządowych brało udział więcej niż w wyborach do Knesetu, to już przeszłość. Przedstawiam sondaż z WP.

Sonda.
Czy zamierzasz wesprzeć jakąś akcję charytatywną przed Świętami Bożego Narodzenia?

Tak 36.27%

Nie 53.98%

Jeszcze nie wiem 9.75%

liczba oddanych głosów: 3138
Ten sondaż przedstawia dorosłość logicznego rozumowania jakże prostego.
Skoro wybieracie takich jakże często mafiosów, skoro wam tak dobrze to nie oddam przedostatniego grosza.
Kłócicie się, politykujecie poprzez opluwanie, wyzywanie syjonistów, faszystów idiotów, konfidentów nie naszą krwawicą będziecie się wspierać.
Świętością dla was są ogłupiając propaganda tzw. polskojęzyczne media, szerokiej drogi bez nas.

 

Bogusław Maśliński 2014-12-02
Wam kury szczać prowadzić, a nie politykę robić. – Józef Klemens Piłsudski