Adam Czeczetkowicz, zgodnie z wytycznymi Ministerstwa Spraw Wewnętrznych, skazany

Adam CzeczetkowiczZgodnie z zapotrzebowaniem politycznym ministra Sienkiewicza zapadł wyrok skazujący na Adama Czeczetkowicza. Potrzebny była ofiara, taki białostocki „kozioł ofiarny”, bo wieloletnia nagonka „Gazety Wyborczej” (czytaj gówno prawda) robiła się po prostu śmieszna w uganianiu się za wyimaginowanymi faszystami i antysemitami których w Białymstoku nie ma, więc prokurator wskazał człowieka i dobrał odpowiednie paragrafy. Sukces wymiaru niesprawiedliwości był przecież potrzebny.  Jak za komuny – „Dajcie mi człowieka, a paragraf się znajdzie”.

Nie będę się tu rozpisywał z wszelkimi za i przeciw,  a proponuję posłuchajcie komentarzy Adam Czeczetkowicza oraz Andrzeja Pochylskiego i wyciągnijcie wnioski sami.

One Reply to “Adam Czeczetkowicz, zgodnie z wytycznymi Ministerstwa Spraw Wewnętrznych, skazany”

  1. za powiedzenie paru slow dosadniej 1,5 roku calotygodniowej pracy za darmoche dla Truskolaskiego, a mordercow sie rehabilituje, resocjalizuje i mamy ich ogolnie rozumiec, a nawet doceniac ich wklad w rozwuj Polski. Popatrzcie co robia Ceczency w Bialym. Dostaja po 400 zl na glowke w rodzinie i gremialnie zebrza pod kosciolami,a na ul. 1 Armii Wojska Polskiego gdzie mieszkaja calymi dniami testuja jakies fury i na to maja czas i pieniadze, niech no emeryt mialby tyle. Tak to jest w naszym kraju, ze w sadach siedza niejednokrotnie wnuki i dzieci stalinowskich sedziow. Lustracja sie klania, ale cicho sza bo za ten wpis dostane jeszcze 10 lat kiblowania. Grunt to wysokie IQ, ktorym na pewno dysponuja nasi sedziowie

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

*

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.