AndruszkiewiczJuż tylko kilka dni do euro-wyborów. Dla wielu szumowin jest to kolejna okazja na polityczną karierę i ogromne pieniądze wysysane z naszych pustych, wywróconych na lewo kieszeni, natomiast uważam że jest w Polsce wiele ideowych osób które nie zdążyły jeszcze przesiąknąć chciwością, a ze względu na wiek nie weszły też w układy z mafią parlamentarną III RP.

Nie chciałem iść głosować w wyborach do euro-kołchozu, bo uważam że to kolejna walko o „koryto europejskie”  gdzie zarobki niejednemu mogą rozum odebrać, tylko po to by człowiek zapomniał dlaczego tam kandydował, by zapomniał o własnym narodzie.

Musze też dodać, że nie ufam liderom Ruchu Narodowego. Artur Zawisza jest „pielgrzymem partyjnym” trafia tam gdzie najsilniej wieje wiatr niosący ze sobą choć odrobinę jakiejkolwiek korzyści. Wielokrotnie zmieniał partie, a do tego ciągnie się za nim sprawa o przejęcie spółki Tempo – http://kruk.neon24.pl/post/16765,jaka-byla-rola-artura-zawiszy-w-przejeciu-spolki-tempo
Jego wypowiedzi odnośnie Izraelskiej agresji na Palestynę, budzą we mnie odrazę.
http://wiadomosci.dziennik.pl/opinie/artykuly/135236,zawisza-racja-jest-po-stronie-izraela.html

Kolejny lider to Witold Tumanowicz, syn komunistycznego sługusa Marka Tumanowicza. Jak mówi przysłowie – „Jaki ojciec, taki syn” http://p21.neon24.pl/post/94398,tumanowicz-zdemaskowany Takie jest moje zdanie o tych panach, ale nie każdy musi się z tymi opiniami zgadzać.

Kandydaci do parlamentu, czy do euro-parlamentu, powinni być klarowni jak kryształy, bo już historia pokazała czym się kończy oddawanie władzy kolejny raz w ręce polityków z okrągłostołowego, mafijnego układu, ale nie muszę przecież głosować na tych „Panów liderów”, a mogę na człowieka którego znam i uważam że będę mógł na bieżąco kontrolować poczynania naszego kandydata, a w razie jak zapomni po co tam trafił, to będę miał blisko by osobiście skopać mu dupę. Mam nadzieję że do tego nigdy nie dojdzie.

Zachęcam do głosowania na Ruch Narodowy a w szczególności na naszego przedstawiciela Adama, bo jak nie on i jego pokolenie to kto?

 

******************************************************************

Ruch Narodowy w naszym okręgu nr 3, jako drugi w kolejności zarejestrował listę swoich kandydatów w wyborach do Parlamentu Europejskiego, które odbędą się już 25 maja. Jak informuje podlaski sztab ugrupowania, złożono w siedzibie Państwowej Komisji Wyborczej w Olsztynie, ponad 14 tysięcy podpisów poparcia, udzielonych przez mieszkańców województw Warmińsko-mazurskiego oraz Podlaskiego.
Reprezentantem podlaskiego sztabu Ruchu Narodowego będzie Adam Andruszkiewicz, z nr 2 na liście – wiceprezes Młodzieży Wszechpolskiej, prywatnie student ostatniego roku stosunków międzynarodowych na Uniwersytecie w Białymstoku.

Poniżej prezentujemy Państwu sylwetki podlaskich kandydatów Ruchu Narodowego (w kolejności analogicznej z miejscami na liście wyborczej):

Adam Andruszkiewicz-536x6382. Adam Andruszkiewicz, lat 24, wiceprezes Młodzieży Wszechpolskiej w kraju oraz lider organizacji w woj. podlaskim. Student stosunków międzynarodowych na Uniwersytecie w Białymstoku. Specjalizuje się w tematyce stosunków polsko-białoruskich. Zaangażowany społecznie od 14 roku życia. Koordynator kampanii ,,kupuj polskie produkty” czy ,,Wyborcza? W Białymstoku dziękujemy”. Organizator lekcji patriotycznych nt. ,,Żołnierzy Wyklętych”. Pasjonat tematyki Kresowej oraz piłki nożnej. Pochodzi z rodziny o tradycjach patriotycznych.

5. Krystyna Bańkowska lat 23, urodzona w Nowym Jorku, pracująca studentka logistyki w Warszawie. Aktywna społecznie, była twarzą ogólnopolskiego Marszu Niepodległości w 2013 roku. Szczególnie dumna ze swojego dziadka, majora Armii Krajowej, prezesa AK w Bielsku Podlaskim.

6. Henryk Zalewski, lat 58, mąż i ojciec dwojga dzieci, magister geografii, emerytowany nauczyciel. Ostatnie czternaście lat pracował jako dyrektor Zespołu Szkół Katolickich im.Matki Bożej Miłosierdzia w Białystoku przy ul. Kościelnej 3. Wcześniej przez 19 lat pracował w Zespole Szkół Handlowo-Ekonomicznych w Białymstoku, gdzie przez 9 lat pełnił funkcję wicedyrektora. W latach 1998-2002 był radnym Rady Miejskiej w Białymstoku z ramienia AWS. Aktualnie jest członkiem Parafialnego Oddziału Akcji Katolickiej w parafii Bł.Bolesławy Lament.

8. Ewa Tomczuk, 22 lata, studentka III roku pielęgniarstwa na Uniwersytecie Medycznym w Białymstoku. Pochodzi z Małkini Górnej. Obecnie zamieszkała w Białymstoku. Działaczka podlaskiej Młodzieży Wszechpolskiej od dwóch lat.

Jak czytamy w tekstach wyborczych ugrupowania, do głównych celów należy ,,wymiana pokoleniowa w polityce, silna obrona interesów Polski oraz silny nacisk na rozwiązywanie problemów młodego pokolenia”.

Pełna lista RN w okręgu nr 3: http://pe2014.pkw.gov.pl/pl/komitety/view/45

Poniżej strona wyborcza KWW Ruch Narodowy:

www.narodowcy2014.pl

https://www.youtube.com/watch?v=AYaeRhKdgkY – prezentacja TVP Białystok