Cud nad urną

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Poniżej wklejam kilka wypowiedzi z Facebooka, bo nie wszyscy mają konta na tym szpiegowsko/żydowskim portalu.

Paweł Kowal rozwala sądownictwo III RP w minutę !!!

Sądy, prokuratury są oparte na starym komunistycznym systemie. Wielu sędziów i prokuratorów jest obsadzonych jeszcze za komuny. Przykład – leśne dziadki z PKW.
Tych cwaniaków poświęcili, a co z resztą tego towarzystwa? -WSZYSCY WON!

 

NA ŻYWO – z Sądu – transmisja audio z rozprawy Sądowej przeciwko protestującym obywatelom, którzy znaleźli się w czwartek w budynku publicznym, w siedzibie PKW:

(Na marginesie: dla mnie szokiem jest, że procedura w Sądach jest taka, że zeznania świadków i oskarżonych nie są protokołowane wg tego co rzeczywiście powiedzieli, tylko wg tego co podyktuje Sędzia!)

http://niepoprawneradio.pl/jplayer.php

Wypowiedź Mirosława Moskwy z Facebook

Brawo Paweł. Tak działaj dalej, bo tej mafii rządzącej ciągle należy wytykać działania niezgodne z Konstytucją i na ogromną szkodę władzy zwierzchniej. W mojej ocenie wybory należy koniecznie powtórzyć, bo odbyły się na podstawie ustawy, która jest niezgodna z Konstytucją, na co są dowody w postaci braku do Kodeksu Wyborczego orzeczenia Trybunały Konstytucyjnego, że jest on zgodny z Konstytucją. Ponowne wybory powinny odbyć się w maju razem z wyborami prezydenckimi i do parlamentu, gdyż posłowie i senatorowie również są wybrani niezgodnie z Konstytucją, a w związku z tym ich kadencję Prezydent RP powinien skrócić.

 

 Proste rzeczy są najtrudniejsze dla panującej nam sitwy…

wybory