III WojnaRządowa junta przygotowuje nas do wojny z Rosją. Robią to od 2010 roku po zamachu Smoleńskim w którym zamordowano prezydenta, ale nie tylko, bo zamordowano tam wielu generałów którzy byli przeciwni rozpętaniu III wojny światowej z terytorium Polski.
Reżimowa telewizja karmi was obrazkami dobrych, grzecznych żołnierzy NATO którym zdarza się lądować na polskiej ziemi, ale podprogowo programują Was żebyście przyjmowali to jako normalność, bo lada dzień operacja lądowa z naszego kraju nabierze rozpędu.
W oczach świata będziemy znów ogniskiem zapalnym do konfliktu światowego, a Rosja uzna Polskę za głównego agresora.
P.S. Do PIS-owych fanatyków i wyznawców towarzysza Macierewicza (o twarzy Lenina)
Dlaczego wasz idol w dalszym ciągu nie zajmuje się zdrajcami i zamachowcami którzy organizowali „Katastrofę Smoleńską” tu w kraju, a robi tylko jeden szum przez cztery lata. Szum wokół Moskwy? Bo towarzysz Macierewicz ma Was kochane lemingi popchać w kierunku przepaści.

 

USA przygotowują się do wojny z Rosją

Senat USA w pierwszym czytaniu przyjął projekt ustawy według której odtąd Ukrainie przysługuje status amerykańskiego sojusznika, bez posiadania członkostwa w NATO. Ta ustawa zobowiązuje USA, w przypadku bezpośredniej agresji militarnej Rosji przeciwko Ukrainie, na wprowadzenie swoich wojsk na terytorium sojuszniczego kraju w celu walki z rosyjskim wrogiem.

Wcześniej informowano o przerzucie 22 bombowców Sił Lotniczych USA do Rumunii. Projekt przewiduje nadanie statusu sojusznika bez posiadania członkostwa w NATO, na okres w ciągu którego każdy z tych krajów będzie spełniać określone kryteria w celu przekazania albo potencjalnego przekazania systemów obrony albo usług obronnych.

Dokument zakazuje wszystkim resortom federalnym i agencjom federalnym podejmowania jakichkolwiek kroków uznających suwerenność Rosji nad Krymem albo okazywania jakiegokolwiek innego poparcia nielegalnemu przejęciu przez Rosję Krymu. Ponadto rekomenduje on Sekretarzowi Stanu wzmocnienie instytucji demokratycznych, niezależnych mediów, politycznych i pozarządowych organizacji państw byłej Czerwonej Rosji i aktywizowanie wymiany edukacyjno-kulturalnej z byłymi koloniami w Czerwonej Rosji posiadającej nazwę „Związek Radziecki”.

Tymczasem senator McCain pogroził Rosji „piekłem odwetu”. Zauważył on, że fakty zniszczenia przez rosyjskich terrorystów malezyjskiego samolotu będą ustalone w trakcie śledztwa. Na stronie McCaina pojawiło się oświadczenie z wezwaniem do natychmiastowego wsparcia wojskowego Ukrainy. „To trzeba rozpocząć natychmiast od dostarczenia broni, w tym przeciwczołgowych i przeciwlotniczych rodzajów broni, o co ukraiński rząd wielokrotnie prosił”.

Za: http://3rm.info/52874-ssha-gotovyatsya-k-voyne-s-rossiey-armiya-ssha-poluchila-oficialnoe-pravo-voyti-v-ukrainu.html

Data publikacji: 22.11.2014

Przekład: RX

Źródło: http://wolna-polska.pl/wiadomosci/usa-przygotowuja-sie-wojny-rosja-2014-11