4655408-akta-sprawy-520-384Skandal w USA. Żona byłego ministra sportu, wraz z partnerką jednego z artystów mają kłopoty z prawem – twierdzi „Fakt”. Kobiety staną przed sądem za próbę kradzieży futer.

5 grudnia, jak pisze „Fakt”, Monika G., partnerka Roberta Janowskiego i Janina D., żona byłego ministra sportu, Mirosława Drzewieckiego wybrały się do sklepu na Florydzie. Ochrona miała, zdaniem tabloidu, przyłapać je na próbie wyniesienia futer o wartości ponad dwóch tysięcy dolarów.

Funkcjonariuszka ochrony obserwowała, jak oskarżone usuwają czujniki z ubrań i chowają przedmioty w białej płóciennej torbie. Oskarżone działały w porozumieniu (…) Potem wyszły ze sklepu ze skradzionym towarem, przekraczając wszystkie kasy i nie próbując płacić za ukryte przedmioty – wynika z raportu, pisze tabloid. Dlatego wezwano policję. Partnerka aktora stwierdziła, że przeprasza i że próbowała wziąć tylko jedno z czterech ubrań. Potem jednak wycofała się i oświadczyła, że jednak nie zrobiła nic złego – uważa „Fakt”. Żona byłego ministra, zdaniem bulwarówki, oznajmiła, że chce zadzwonić po swojego prawnika i nie udzieli żadnego oświadczenia.

Akta sprawy

Wezwani na miejsce policjanci uznali, że kobiety próbowały wspólnie wynieść futra ze sklepu – znaleźli, zdaniem „Faktu” ślady na ubraniach, które miały dowieść, że Polki próbowały zdjąć czujniki z futer. Kobiety trafiły do aresztu w hrabstwie Broward, skąd jednak szybko wyszły za kaucją. Proces ma zacząć się pierwszego kwietnia. Grozi im pięć tysięcy dolarów grzywny i pięć lat więzienia.

Źródło: mdziennik.pl , www.fakt.pl/Partnerka-Janowskiego-i-zona-Drzewieckiego-kradly-w-USA

Komentarz: Czy Drzewiecki za mało nakradł w Polsce? Czy nie dawał żonie kasy, to nie istotne, ważna jest mentalność w rodzinie. Jedno kradnie miliony, drugie kradnie cokolwiek nie chcąc być gorszym od pierwszego 🙂

http://wiadomosci.wp.pl/query,afera%20hazardowa,szukaj.html