Adrian Stankiewicz numer 2 na liście Konfederacji do Sejmu wczoraj (27.09) na uroczystym otwarciu ścieżki rowerowej między podsuwalskim Płocicznem a Bryzglem w gminie Nowinka postanowił wręczyć duże złote nożyczki Jarosławowi Zielińskiemu, posłowi Prawa i Sprawiedliwości z Suwałk.
Podczas, gdy Jarosław Zieliński wraz z lokalnymi samorządowcami, mieli przeciąć wstęgę, Adrian Stankiewicz zjawił się przed nimi i podarował duże złote nożyczki posłowi.

Nad głowami zebranych zostało wystrzelone konfetti, a drogę Adrianowi zagrodził Witold Kowalewski, starosta suwalski.

– Mamy prezent dla pana, w imieniu mieszkańców województwa podlaskiego, w szczególności Suwalszczyzny, chcielibyśmy wręczyć złote nożyczki za to jak pan walczy – powiedział Stankiewicz.

– Pan chce być posłem? Pan jest gówniarz – mówił starosta Kowalewski.

Adrian Stankiewicz kulturalnie wytłumaczył, że jest to dowód wdzięczności za wszystkie przecięte wstęgi przez Pana Posła Zielińskiego.

Happening miał na celu zademonstrowanie z czym naprawdę mieszkańcy województwa Podlaskiego kojarzą posła Zielińskiego. Pan poseł głównie jeździ na uroczystości oraz przecina wstęgi, są to w większości działania na pokaz. Tak działają rządy PiSu, głównie działania marketingowe na pokaz, bez realnego wsparcia mieszkańców.

link do filmiku: https://we.tl/t-NvBxMpj1o9

Autor: Adrian Stankiewicz
Konfederacja WiN

(materiał nadesłany na redakcyjną pocztę)