Niewinne

Elżbieta Poleszuk i Magdalena Nesteruk niesłusznie oskarżone

W Hajnówce zakończył się proces Pań Elżbiety Poleszuk i Magdaleny Nesteruk niesłusznie oskarżonych o zakłócanie uroczystości 3 maja. Od samego początku widać było, że policja nie ma wystarczających powodów do ukarania obu kobiet, a całe oskarżenie jest kontynuacją gnębienia rodziny Poleszuków przez „leśnych dziadków”.
Widocznie Hajnowskie władze mają w tym „swój interes”, a słowa „Precz z komuną”, ” A na drzewach zamiast liści…” biorą do siebie personalnie. Wynika też z tego że policja jest używana jako polityczny bat na nieposłusznych systemowym zaleceniom.

Przyjrzyjmy się czym „śmierdzi” politycznie Hajnówka. Postać numer jeden wiele tłumaczy, a jest to Włodzimierz Cimoszewicz tzw. czerwony baron SLD, a czym jest SLD? Jest to patia wywodząca się w pierwszej linii ze zbrodniczej PZPR.
Cimoszewicz, obecny senator RP, należał do PZPR od 1971 do 1990 roku, czyli do samego jej końca, a właściwie do przepoczwarzenia w SLD, ale wcześniej był czynnym działaczem Związku Młodzieży Socjalistycznej – „Czym skorupka za młodu…”.
Po rozwianiu tego antypolskiego tworu przebarwił się jak większość komunistów na SLD-owca, Zamiast czerwonego krawata założył kolorowy. Stał się farbowanym lisem-demokratą. Jeżeli nie jest plotką, że jego ojciec był oficerem NKWD to mamy „piękne kwiatki”.
Więcej tajemnic barona można przeczytać tu: http://www.aferyprawa.eu/Platne/WLODZIMIERZ-CIMOSZEWICZ-a-moze-kiedys-tam-Tymoszewicz-93
Artykuł z 2010 roku. Co się mogło pojawić w osiągnięciach Pana Cimoszewicza do tej pory przez kilka lat? Poszukajcie sami.
Czyje poparcie ma Cimoszewicz można zobaczyć na fragmencie filmu uporczywie usuwanego z Youtube
https://www.youtube.com/watch?v=6F51MzjlVz0 – Judeopolonia
Towarzysz Władysław osobiście zajmował się problemem usuwania krzyży z Oświęcimia. Jeszcze wtedy nie było „rozkazu” z góry do usuwania symboli Polskich z przestrzeni publicznej, co stało się popularne po akcesji do UE, czyli podobnego tworu do ZSRR w którym rządzą komisarze przez nikogo nie wybierani.

Burmistrz Hajnówki Jerzy Sirak, lider powiatowych struktur SLD=PZPR, może te hasła traktować jako wymierzone w siebie. Zachowania antypolskie wyssał chyba z mlekiem matki. Słynne usunięcie godła z budynku to „pikuś” przy szkalowaniu żołnierzy podziemia niepodległościowego.
Osiągnięcia pana burmistrza to miedzy innymi: „W hajnowskim domu kultury zorganizowano spotkanie: „Romuald Rajs ’Bury’ – nie nasz bohater”. Prezentowano na nim filmy szkalujące żołnierzy podziemia niepodległościowego.”

Na łamach „Naszego dziennika” możemy również przeczytać co wyprawia ten SLD-owiec – „Władze miasta pozwalają na to, aby 1 i 17 września odbywały się imprezy rozrywkowe, urządza się zabawy w rocznicę tych wydarzeń” – Zabawy 17 września! Pozwala czcić napaść na Polskę komunistycznych morderców?  Za to powinien trafić na ławę oskarżonych, bo to jest propagowanie ustroju totalitarnego.

Czy policja w Hajnówce jest już polityczna? Sądzą po ich działaniach wygląda że tak. Podobnie jak w całej Polsce wzięli na cel narodowców, a że są równocześnie kibicami puszczono medialną bajeczkę o „kibolach” bandytach, rozprowadzających narkotyki, trudniących się haraczem itp. Wszystko po to by społeczeństwo na nich patrzyło z obrzydzeniem. Metoda obrzucania gównem medialnie jest skuteczna, bo z gówna się oczyścisz, ale jakiś smród zawsze zostanie.
Problemy kibiców zaczęły się z chwilą ruszenia koszernego Adasia. Koszerny Adaś to naczelny gazety wyborczej, syn Ozjasza Szechtera – Adam Michnik.
Więcej o tatusiu naczelnego możemy przeczytać tu: http://www.bibula.com/?p=18836

„Ozjasz Szechter był starym, wypróbowanym agentem Moskwy w Polsce. I wchodził wraz z Brystygierową, Bermanem, Chajnem, Groszem, Kasmanem i innymi w skład wydzielonej komórki, bezpośrednio podporządkowanej Moskwie.”
Z kolei braciszek Adasia to kat sądowy – Stefan Szechter/Michnik od wielu lat ukrywający się przed polskim wymiarem sprawiedliwości w Szwecji. Mordował poprzez niesłuszne zasądzanie kar śmierci, a teraz śmieje się Polakom w twarz biorąc piękną emeryturkę i dożywając spokojnie przez nikogo nieniepokojony.

Patrząc na to jakie korzenie ma większość polityków ze świecznika to nie ma się co dziwić że syn zdrajcy, szpiega jest redaktorem naczelnym największego dziennika (Gówno Prawda) od dwudziestu kilku lat i jego pozycja jest ciągle nie do ruszenia, bo robi dla komuchów niezłą propagandę.
Kibice naruszyli spokój tego propagandzisty, wirtuoza kłamstwa, piękną oprawą i od tamtej pory wytoczono przeciwko nim najcięższe działa, bo ośmielili się zachwiać zakłamane podstawy rzekomo wolnej Polski.

Polska w tej chwili nie jest wolna, przeszła z jednej okupacji w drugą, ale gorszą, bo wyniszczającą naród w zastraszającym tempie po cichu i bez strzałów w tył głowy. Polaków morduje się teraz gospodarczo, biedą, brakiem pracy, pozbawianiem świadczeń rodzinnych, brakiem dostępu do lekarzy specjalistów, drogimi lekami itd., a wyżej wymienieni i nie tylko oni stoją na straży potworów przeszłości którzy stolicę z Moskwy przenieśli do Brukseli. Pozmieniali krawaty, nazwiska, metody działania lecz jednego nie zmienili – symbolu komunistycznego – pięcioramiennej gwiazdy!

Na koniec ciekawostka. Chciałem nieodpłatnie udostępnić nagrania z ogłoszonego wyroku dla naszej polskiej telewizji w Białymstoku. Niestety Polskę ma tylko w nazwie, bo wewnątrz tego budynku też siedzą wrogie kreatury.
Redaktor dyżurny na moją propozycję odparł przez telefon – Nie interesuje nas ten temat.
Interesowałby gdyby wyrok był skazujący, wtedy nagłośniliby to zapewne na całą Polskę, a tak milczą. Wstyd.

Poniżej zamieszczam dwa filmy z procesu który nigdy nie powinien się odbyć, a skoro już się odbył oskarżyciel powinien sam płacić za bezpodstawne oskarżenie. Dopóki urzędnicy nie będą mieli personalnej odpowiedzialności za swoje bzdurne lub polityczne decyzje,  dopóty nic nie zmienimy. Walczmy więc o lokalne władze, by wywodziły się z polskiej krwi i kości,  a nie z żydowskiej, rosyjskiej, ukraińskiej, niemieckiej, tylko z Polskiej.

JP

Zaszczuwanie patriotyzmu – zapadł wyrok uniewinniający 1/2

Zaszczuwanie patriotyzmu – zapadł wyrok uniewinniający 2/2