To nie bajka ten „ SKOK”

SKOK Wolomin w WarszawieSam z uśmiechem na twarzy oglądałem bajkę „ Skok przez płot”, jakże ta bajka jest prawdziwa. Grupa zwierzaczków zorganizowała się żeby okraść ludzi, zapasy zimowe. Oczywiście był tam pomysłodawca który chciał przekazać towar misiowi. To nie bajka to rzeczywistości podana bardzo łagodnie, jesteście okradani i bezsilni, a ten miś to Bank Światowy. Włączysz radio, telewizor automatycznie atakuje reklamówkami, banki jakie wspaniałe, podadzą ci rękę bezprocentowo. O ukrytym oszustwie powiększającym koszty milczą, nie powiedzą o tzw. Ubezpieczeniu.

Ubezpieczasz się, pech noga się pośliznęła nabierasz powietrze, jestem ubezpieczony przez bank gdzie brałem kasę, a tu wpada komornik spod dupy zabiera ostatni stołek, fotel został już zabrany. POpapranicy przez lata walczyli z Spółdzielcza Kasa Oszczędnościowo-Kredytowa „Skok”. Polskojęzyczne niektóre gadzinówki krzyczały że Skoki to kasa Pisuarów, oni już się nachapali pod innym szyldem tak jak cały Kneset z Wiejskiej.

Tzw. Rząd III RP z krzykiem wspartym przez ( święta, delikatnie) nieomylne media!!!!!!

Informują, skończą z para bankami które faktycznie są filiami tych dużych złodziej. Grożą palcem lecz niszczenie, okradanie Polskiego społeczeństwa jest wpisane od 1939r. a obecna sytuacja to tylko ciągłość zbrodni. Przeciętny Polak nie zapoznał się z artykułem – KNF zawiesza SKOK Wołomin cyt: Pod koniec października zostali zatrzymani, a następnie tymczasowo aresztowani prezes i wiceprezes SKOK Wołomin – Mariusz G. i Mateusz G., niektóre źródła mówią o 600 mil zł.

Komisja Nadzoru Finansowego informuje, że ewentualne wystąpienie przez KNF z wnioskiem o ogłoszenie upadłości kasy będzie stanowić formalną przesłankę do uruchomienia wypłat środków gwarantowanych z Bankowego Funduszu Gwarancyjnego. W całości gwarantowane są depozyty łącznie do równowartości w złotych 100 000 euro niezależnie od liczby rachunków posiadanych przez deponenta w danej kasie. Te gwarancje to nic innego jak budżet tej III RP, a wiec wszyscy zapłacimy za defraudację.

A ja zadam prostackie pytanie gdzie nadzór wewnętrzny tych skoków, dlaczego w kraju jest tyle tych banków Skok, w niektórych miastach po kilka filii, Wołomin nie należy do ogólnej mafii Skok. I jako całość powinni pokryć straty z powodu braku nadzoru, pytania, pytania bez odpowiedzi.

Komisja nadzoru finansowego to fikcja tak jak całe te państwo, cóż towarzystwo nabiera rumieńców, może uda się zatuszować jak inne afery, czym dłużej istnieje tzw. III RP tym bardziej wydaje mi się że zostałem wysiedlony na Sycylię, z rządzący to Cosa nostra.

A jak jest u innych z ich wypłacalnością, ściąga z artykułu:

  1. Bank Pekao – 17,76 2. Bank Handlowy – 16,44 3. ING BSK – 14,85 4. BPH – 13,97 5. mBank – 13,28
  2. PKO BP – 13,26 7. Deutsche Bank – 13,22 8. Millennium – 13,08 9. Raiffeisen Polbank – 12,42
  3. BZ WBK – 12,02 11. Alior Bank 11,7 12. BGŻ – 11,4113. BNP Paribas 9,23 14. BOŚ 8,5 15. Getin Noble 7,47

Genin Bank z 100 zł może oddać 7,47 zł, dużo, a ja mam wątpliwości czy w ogóle te wszystkie banki to nie finansowi bankruci a pieniądze drobnych ciułacz już dawno są na kontach gdzieś daleko. W kraju nad Wisłą jest tzw. Opozycja pozaparlamentarna z swoimi wyreżyserowanymi marszami. Wielu jest dobrze, wręcz krzyczą ewolucyjnie, koperta wpadnie, jakiś gminny polityk poklepie pajaca po ramieniu on uważa że złapał pana boga za nogi i jedzie po radykałach, konfidenci zwykli kolaboranci.

Tylko żal mi tych ludzi okradzionych, oszukanych których polityką rodzinną jest jak dać dziecku kromkę chleba przy wigilijnym stole. Nie dotrze ta notatka pod strzechy, zostanie w sieć gdzie mnóstwo zakłamania, politykierów od siedmiu boleści. Ja jestem realistą aż do bólu, święta świętami życzenia, życzeniami.

A w sercu smutek.

Bogusław Maśliński

2014-12-22

 

 

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *