Tego nie usłyszysz o Charlie Hebdo

Jak na zawołanie cały chórek „wiadomości” pompuje nam do głowy obrazek, że prawdopodobnie jacyś muzułmanie zaatakowali  biuro „gazety satyrycznej” w Paryżu i zastrzelili kilka osób. Wydarzenie to można rozkładać na czynniki pierwsze w te i we wte, lecz na pierwszy rzut oka widać, że to reżyserowana operacja false flag.

Klaun żydowski z Charlie Hebdo, zdjęcie sprzed ataku na biuro, w czasie którego podobno został zabity.
Klaun żydowski z Charlie Hebdo, zdjęcie sprzed ataku na biuro, w czasie którego podobno został zabity.

I znów, jak na zawołanie całej tej załganej bandy, głupi Goje idą wprost w pułapkę zastawioną na nich przez żydów. Naczytać się można w bród anty-muzułmańskich komentarzy ludzi, którzy mają zerowe zainteresowanie sprawami świata i własnego kraju. Ktoś powie – to „dobrze”, ale ja na to odpowiem, że na pewno „nie dobrze”, zwłaszcza to, że głupi Goje ślepo włażą w pułapkę żyda.

Rzeczona gazeta, o jakiej uczciwie mówiąc, niewielu dotąd cokolwiek słyszało, nazywa się  Charlie Hebdo. Ostentacyjnie nazywana jest zewsząd „magazynem satyrycznym”. Przez takie nazewnictwo mass-media nadają tej publikacji wrażenie pozorne, że jest ona całkowicie nieszkodliwa, a nawet po prostu zabawna.

Chciałbym przypomnieć, że kilka lat temu, brytyjska policja i wywiad brytyjski ścigały dwóch Brytyjczyków za to, że kopiowali i rozprowadzali „Bajeczki holocaustyczne” (Tales of the Holohoax). Uciekli do Ameryki próbując uzyskać azyl polityczny. Oczywisty błąd, bo to jak przysłowiowe z deszczu pod rynnę. Wystarczy powiedzieć, że sprowadzono ich z powrotem do Wielkiej Brytanii i wysłano do więzienia.

Brytyjscy rzecznicy wolności wypowiedzi, Simon Sheppard i Stephen Whittle, ścigani przez policję w Wielkiej Brytanii i Ameryce za satyrę na temat holocaustu. Dwaj praworządnych ludzi ostatecznie skończyło w więzieniu. Wystarczy zadać sobie pytanie, dlaczego nic o nich nie mówią w mediach?

I to jest prosta i prawdziwa formuła, że „satyrą” jest tylko to, czym żydzi naśmiewają się z nie-żydów. Mogą jeździć po wszystkich nie-żydach jak po łysej kobyle za pośrednictwem swych żydowskich „satyrycznych” publikacji, ale dwóch mężczyzn ściga się jak międzynarodowych terrorystów za rozpowszechnianie satyry, której celem są żydzi. Jednak Goj nigdy tego nie zrozumie. To dla niego zbyt skomplikowane, zwłaszcza wniknąć w istotę rzeczy i zastanowić się. Znacznie łatwiej płynąć z prądem narracji mediów i nigdy nie zawracać sobie głowy tym, aby spojrzeć głębiej.

Jeśli sobie ktoś poszuka, to dowie się, że ta francuska „gazeta satyryczna” jest stekiem ideologii bardzo anty-europejskich, anty-białych, a wśród tego steku są też karykatury Mahometa, gdy daje homoseksualny pocałunek jakiemuś pedałowi.

Niestety, głupi Goj nigdy tego nie zobaczy. Zobaczy dokładnie to, co ma zobaczyć, co oni chcą, żeby zobaczył – „Pie… muzułmanie atakują nasze wolności osobiste”.

Proszę zapytać takiego Goja, jak długo, jego zdaniem, przetrwa człowiek, jeśli zacznie produkować „satyryczny magazyn”, w którym będzie sobie robić żarty z holokaustu lub ogólnie z żydów? Zapytaj go, czy w tej sprawie będą jakieś protesty? Zapytaj go, czy redaktor takiej gazety będzie mógł prowadzić działalność swobodnie, czy może żydzi nazbierają policjantów, a ci dokonają wjazdu do biura tej gazety, skonfiskują sprzęt i wrzucą redaktora wraz z pracownikami do więzienia. Są to pytania retoryczne. Jednakże, jeśli zadać je ogłupionemu Gojowi, jakich cała masa kręci się koło tej aktualnej false flag, to trudno będzie dostrzec choćby małe zwarcie w instalacji ich małego móżdżku.

Kilka minut wystarczy, żeby dowiedzieć się, że na szczycie tej ustawki znajdę żydów.

Na przykład, Charlie Hebdo, gazeta we Francji, jest najlepiej znana jako źródło nauk o ekskrementach i retoryki przeciw Białym. Philippe Val, dyrektor Charlie Hebdo, później został mianowany przez Sarkozy’ego dyrektorem France-Inter, publicznego radia (99% składu to żydzi).

Ludziska, to jest dokładnie taki rodzaj publikacji, jakie palono w Niemczech na stosie, wraz ze wszystkimi innymi książkami żydowskich degeneratów, pornografią, itp. A w 2014 roku, mamy Białych ludzi, którzy ruszają do obrony tej ohydy, jaką Hitler kazał niszczyć publicznie. Jak na ironię.

To nie przypadek, że ta gazeta dostaje wolną rękę do produkcji wszelkiego brudu przeciw Białym ludziom, nie jest zaskoczeniem, że dostaje wolną rękę, aby prowokować muzułmanów różnymi ohydnymi obrazkami. Nie jest zaskoczeniem, ponieważ ta gazeta jest kierowana przez żydów. Żydów nigdy nie będą pociągać do odpowiedzialności, w związku z tym, mogą sobie produkować wszelkie materiały nienawiści i podżegania do przestępstwa, jakie zechcą, i celem których jest każdy, kogo zechcą wziąć na cel.

Weźmy przykład żydowskiego filmu o Kim Jongu. Ponownie słyszymy zapewnienia, że „To tylko film”, satyryczne wygłupy. I znów prawie wszyscy Goje się na to nabierają. Ciekawe, jakie byłyby losy filmu, który wyprodukowali by nie-żydzi, satyrycznej opowieści o zamordowaniu Netenyahu. Zastanawiam się, czy żydzi też by się śmiali? Hipokryzja na temat tej operacji false flag we Francji jest wprost oszałamiająca.

Żydom zwyczajnie chodzi o to, żeby stworzyć ogromny konflikt na skalę krajową i międzynarodową pomiędzy muzułmanami a Europejczykami. Chcą nas zniszczyć po równo, osłabić obydwie strony, chcą naszej nienawiści do muzułmanów, żebyśmy okazali sympatię dla ich żydowskich planów na Bliskim Wschodzie, w tym dla ich planu Wielkiego Izrahella. Wygląda na to, że plan działa, bo jesteśmy zbyt tępi, aby myśleć krytycznie i nie dość szybcy w tym myśleniu.

Żydzi sączą jad podżegania do zbrodni i nienawiści w swych „satyrach” na okrągło, przez cały czas. Przypomnijmy, co się to np. w 2005 roku, tym razem w Danii.

30 września 2005, duński dziennik Jyllands-Posten, publikuje dwanaście scen komiksowych, które w większości przedstawiają muzułmańskiego proroka Mahometa, coś co atakuje wierzenia islamskie, niezależnie od tego, co o tych wierzeniach myślimy. Te bajki są następnie przedrukowane w ponad pięćdziesięciu krajach i wywołują duże protesty światowej społeczności muzułmańskiej.

Flemming Rose. Jeden z tych, co to wiedzą, co i jak mamy myśleć.

Bo to dokładnie o to chodzi, w tym celu zostały wydrukowane. Aby rozpalić napięcia między światem zachodnim a społecznością muzułmańską i zachęcić świat zachodni i  muzułmanów do walki między sobą, aż zostaną tylko żydzi. Redaktor kulturalny Jyllands-Posten odpowiedzialny za publikację tych komiksów? Flemming Rose, żyd. [urodził się w rodzinie ukraińskiego żyda i bliskiego przyjaciela syjonisty z CFR, Daniela Pipesa — INCOG]

Jest rzeczą oczywistą, że gra się nami jak pionkami, i że robią to żydzi, ponieważ mają w tym interes, mają w planach coś wielkiego, i że trzeba nastawić muzułmanów przeciwko Europejczykom, a Europejczyków przeciwko muzułmanom. To typowe dla żydów, można tego użyć do odebrania nam wszystkim więcej wolności pod pozorem bronienia nas. To pasuje żydom na arenie międzynarodowej, ponieważ dalsze urabianie gojowskiego śmiecia, z jakiego składa się nasze współczesne „społeczeństwo”, pijanego szczęściem „dwóch minut nienawiści” wobec muzułmanów, odwróci uwagę od żydowskiego pastwienia się nad narodami Bliskiego Wschodu, aby ci psychopaci mogli naszkicować nowe granice swego szalonego Wielkiego Izrahella.

Może okazać się nawet, że bandyci z bronią we Francji w ogóle nie byli nawet muzułmanami. Odsyłam do zapoznania się z mało znanym ugrupowaniem żydowskim zwanym Yaman, złożonym z ekspertów od podawania się za Arabów i muzułmanów, znanym z tego, że brali  udział w wielu zabójstwach na zlecenie. Ubierają się jak Arabowie. Dosłownie wyuczeni są jak naśladować wszystkie arabskie maniery i sposoby zachowania, to zarazem aktorzy i mordercy. Zajmowali się również szkoleniem policji w USA i prawdopodobnie w państwach europejskich.

A jakim cudem muzułmański potop zalał Europę? Kto mu w tym pomógł?

W żydo-mediach rozpływających się na temat false flag w Paryżu, ani słowa o wielkich niemieckich demonstracjach przeszło 20.000. ludzi (PEGIDA), jakie teraz odbywają się w Dreźnie przeciwko muzułmańskiej imigracji. Medialny żyd nie chce, aby Biała rasa dowiedziała się o tym, a przynajmniej nie dowiedziała się zbyt wcześnie o celowym niszczeniu demografii Białych ludzi w naszych krajach.

a
Ta ohydna kanalia, nazywająca siebie „kobieciarzem” i żydowską „Antifą”, podczas aktu bezczeszczenia Krzyża w lokalnej szkole katolickiej – gdzie władze kościelne pozwoliły jego grupie „anty-faszystowskiej” zorganizować spotkania wieczorne. Ten sam śmieć został sfotografowany z czekiem na 10.000 dolarów podarowanym mu za kampanię wywrotową nienawiści do ludzi Białych przez korporację Annhauser-Busch.

Źródło: http://incogman.net/2015/01/you-wont-hear-this-on-charlie-hebdo/#more-115032

Tłumaczenie: Pluszowy Miś.

Znalezione na: http://wolna-polska.pl/wiadomosci/tego-nie-uslyszysz-o-charlie-hebdo-2015-01

4 Replies to “Tego nie usłyszysz o Charlie Hebdo”

 1. I am NOT Charlie Hebdo – Max Kolonko Mówi Jak Jest
  https://www.youtube.com/watch?v=Z_1OKvQWjHE&feature=youtu.be
  -> Rowniez ciekawa analiza, podobna do tej, red. Stanislawa Michalkiewicza
  oraz Źródło: http://incogman.net/2015/01/you-wont-hear-this-on-charlie-hebdo/#more-115032

  w Tłumaczeniu: Pluszowy Miś. to samo: ale wersja PL:

  http://wolna-polska.pl/wiadomosci/tego-nie-uslyszysz-o-charlie-hebdo-2015-01
  natomiast w oficjalnych mediach fr (trzeba zaznaczyc – oficjalnych: wersja poprawnie polityczna (dla tych kt. zrozumieja po fr.:
  albowiem NIEOFICJALNE – w kregach myslacych – a sa takie, zapewniam pana z Antypodow- wiedza i mowia „Jak jest” – m.in jak Max Kolonko.. i podobni
  Envoyé spécial – Edition spéciale attentat à «Charlie Hebdo»
  https://www.youtube.com/watch?v=qDw_YdpOUgc

  z pozdr. znad Sekwany. M.W. Klub GP Paryz

 2. Zalew islamu na świat to pieprzona ukartowana gra jak przy zamachu na WTC 9/11. Jedna z macek planu NWO (NEW WORLD ORDER-NOWY PORZĄDEK ŚWIATA)
  Massmedia grają jak w teatrze a szara masa ślepa.
  Wszyscy się boją i manifestują… Oni chcą byście się bali, bo będą Was bardziej inwigilować, byście czuli się bezpieczniej a tak na prawdę wprowadzą duże zmiany dotyczące praw człowieka i ograniczą jeszcze bardziej Naszą wolność pod pretekstem ukartowanych i opłaconych zamachów „terrorystycznych”.
  (Terroryzm- zamach na własny kraj w celach zarobkowych etc.)
  To Rockefellerowie, Rothschildowie jak i cała zgraja bilderberg z innymi lucyferiańskimi masonami planują te działania lata wstecz, a ich marionetki jak ludzie z rządu każdego z państw w UE służą im i wykonują ich polecenia. U.E. to żydowski wymysł, mający na celu zniszczenie kultury i tradycji każdego z państw, by móc każdy z tych państw kontrolować. Unia Europejska, Unia Amerykańska, Unia Azjatycka….To nie dla Naszego dobra, to jeden z celów do pełnej kontroli nad światem i wprowadzenia jednego systemu, jednego rządu, jednej policji, jednego wojska. 100% kontroli. TO GRA KOCHANI. ISIS to wymysł rządu USA, a ten rząd kontrolują żydzi, rekiny finansjery (korpo., banki, itp), którzy przynależą do okultystycznych ugrupowań. Finansują kalifat i to dzięki nim kalifat się odrodził. Wykorzystują tych biednych wierzących ludzi by potem spalono ich żywcem gdy osiągną swój cel. Każda wojna, każdy zamach, wszystko co związane z terrorem to wymysł tych samych ludzi, co rozpętali I, II i wkrótce III wojnę światową. III wojna światowa ma być wojną ekonomiczno-religijną i mamy jej początki. DZIAŁAJMY.

 3. Już „sprzątają” niewygodnych:

  Francja – ” Zastrzelił ” się komisarz policji prowadzący śledztwo w sprawie Charlie Hebdo

  We Francji komisarz policji Helric Fredou , który brał udział w śledztwie w sprawie ataku na redakcję francuskiego czasopisma brukowego „Charlie Hebdo”, popełnił samobójstwo.
  Informuje się o tym fakcie na portalu telewizji „FRANCE 3″. Jak powiedział przedstawiciel policji, komisarz Fredou zastrzelił się z broni służbowej w swoim gabinecie. Krótko przed swoim samobójstwem komisarz Fredou spotykał się z rodziną jednej z ofiar strzelaniny w redakcji czasopisma. Obecnie prowadzone jest śledztw

  http://wolna-polska.pl/wiadomosci/francja-zastrzelil-sie-komisarz-policji-prowadzacy-sledztwo-w-sprawie-charlie-hebdo-2015-01

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

*

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.