2 Maja – Święto Flagi Państwowej

plakat

One Reply to “2 Maja – Święto Flagi Państwowej”

  1. Moja Biało-Czerwona wisi dzień i noc od 11 listopada 2012, kiedy to zauważyłam jak nasze kochane władze wieszały flagi bardzo późnym wieczorem 10. 11 , a rano 12.11 już ich nie było. I będzie wisieć dopóki będę żyła, (dzisiaj zawiesiłam nową, bo tę pierwszą zniszczyła matka natura). Administracje mają w głębokim poważaniu wywieszanie flag tak jak to było za komuny. Posłuszny niewolnik polski był wówczas posłuszny. Dziś, kiedy to zależy od nas samych przestaliśmy myśleć. Czy jesteśmy krajem niewolników?
    Dzisiaj Prezydęt robi karykaturę czekoladową z Orła Białego dając ogłupiałym Polakom do skonsumowania symbol 1000 – letniej historii kraju, ludzi ongiś dumnych, honorowych, walecznych, stawiającym zaporę dwóm zarazom: islamowi tureckiemu i czerwonej zarazie. Dzisiaj w dniu święta flagi po Krakowskim Przedmieściu spaceruje polactwo z różowymi balonikami, które dostali od Michnika i ani jednej Biało-Czerwonej. Paradoks. Upodlenia ciąg dalszy, można dostać kubek za 3 PLN jeśli się nazbiera ponad 300 różowych ulotek. O matko, i zbiera to polactwo. Gdzie duma? Gdzie rozum? Oczywiście czekoladowe 2-metrowe monstum nie przypomina orła, tylko jakąś białą kurycę, ale tłum stoi i przygląda się. I tylko nie wiadomo śmiać się czy płakać?
    Jesteśmy już tak europejscy, że niektórzy nie wiedzą czy mieszkają jeszcze w Polsce i czy ona w ogóle kiedykolwiek leżała w Europie. Mój naród zabijają kompleksy i indywidualne i zespołowe. A postępowanie i stosunek do prawa Tuska i Komoruska są tego najlepszym przykładem.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

*

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.