000W poniedziałek 29 października w biurze poselskim posła Jarosława Gowina, o godzinie 11-tej doszło do spotkania grupy osób pokrzywdzonych przez krakowski wymiar sprawiedliwości z panem posłem / ministrem. Do gabinetu wpuszczono tylko 4 osoby, których obecność była wcześniej ustalona. Około 20 osób czekało na wyniki rozmów w sekretariacie, kolejne 20 na ulicy, przed budynkiem. Na spotkanie nie wpuszczono dziennikarzy, mimo, że ich obecność reprezentujący grupę dr Zbigniew Kękus wcześniej zapowiadał. Po spotkaniu, które trwało ok. pół godziny, poseł / minister Jarosław Gowin przez chwilę rozmawiał z przybyłymi — nagranie z tego spotkania znajdzie się niedługo na kanale monitorpolski.

http://www.youtube.com/watch?v=FR3bx4fERfE

Wg. relacji delegacji, podczas spotkania nie doszło do jakichś zdecydowanych ustaleń, poseł obiecał się zająć kilkoma sprawami oraz w ciągu 2 tygodni ustalić czy doszło do popełnienie przestępstwa przez sąd w.s. Z Kękusia. Zebrani odebrali spotkanie jako krok w dobrym kierunku w rozmowach rząd — społeczeństwo, jednak postanowili, że nie poprzestaną nacisków w postaci protestów i pikiet, dopóki przestępcy w togach nie zostaną pociągnięci do odpowiedzialności prawnej za swoje czyny.

………………………………………………………………………………………………………………..

Następna ważna sprawa to zemsta na Bogdanie Goczyńskim.

Uwięzienie blogera Bogdana Goczyńskiego nosi znamiona zemsty mafijnej, ludzi, którzy mają macki w wymiarze sprawiedliwości i policji. Oprócz zemsty za bezkompromisowe publikacje i działania na rzecz uzdrowienia wymiaru sprawiedliwości w Polsce, w grę może wchodzić też czynnik finansowy – Goczyński jako uzdolniony inżynier mieszkający i pracujący przez lata w Australii ma spory majątek. Na pewno jest to kuszące dla grupy gangsterskiej przejmującej mienie w Polsce.
Potwierdza to rozmowa telefoniczna z Bogdanem Goczyńskim z więzienia oraz z dziennikarką Krystyną Górzyńską, znającą sprawę blogera od podszewki.

http://www.youtube.com/watch?v=s6vDhxZM1rE

www.monitor-polski.pl/atak-na-bogdana-goczynskiego-nie-ustaje