Polskie odszkodowaniaJak stałem tak usiadłem! Taka informacja może zwalić z nóg trzeźwo myślącego.
Jakim prawem rząd okupacyjny (bo nie narodowy) rozdaje świadczenia za zbrodnie wyrządzone przez Niemców i Rosjan na żydach (?) i dlaczego nie było w tym temacie żadnych konsultacji społecznych?
To naród polski przeszedł holokaust, to Polaków chciano całkowicie eksterminować! Żydzi nie byli nękania aż do 1941, gdzie w tym czasie mordowano miliony Słowian i Romów. To Polakóm należy wypłacać odszkodowania!  Świadczy to iż żyjemy w dyktaturze, a demokracja to tylko pusty slogan do zatykania gęby lemingom.
Takimi posunięciami namiestnicy i uzurpatorzy pokazują kto jest ich mocodawcą i komu służą!

Poniżej linki do szokujących wiadomości na ten temat.

Nie tylko ofiary Holocaustu otrzymają zasiłek od Polski. Mogą ubiegać się o nie także żołnierze Armii Czerwonej

Odszkodowania, renty i zasiłki wypłacane przez Polskę dla ofiar Holocaustu to nie koniec absurdów. Okazuje sie, że Polska może musieć wypłacać odszkodowania także żołnierzom Armii Czerwonej a nawet ich dzieciom! Wszystko to umożliwia zmiana przepisów na których bazuje funkcjonowanie Urzędu do Spraw Kombatantów i Osób Represjonowanych.

O polskich odszkodowaniach za niemieckie zbrodnie Holocaustu czytaj tutaj: http://wgospodarce.pl/informacje/13851-polska-wyplaci-odszkodowania-za-holocaust-polska-a-nie-niemcy…

 

Polska wypłaci emerytury ocalałym z Holocaustu mieszkającym zagranicą

Zmiany proceduralne umożliwią ok. 50 tys. Izraelczyków polskiego pochodzenia na złożenie wniosków o zapomogę miesięczną w wysokości ok. 135 USD.

Polska ułatwiła ocalałym z holocaustu i innym ofiarom nazistowskich i sowieckich prześladowań składanie wniosków o miesięczne świadczenia, co pozwala dziesiątkom tysięcy osób mieszkających w Izraelu a posiadających polskie korzenie na otrzymanie pierwszych świadczen już od lata przyszłego roku – dowiaduje się Times of Israel…

 

Polska wypłaci zasiłki za Holocaust. Polska a nie Niemcy

Wszystko wskazuje na to, że Polska wypłaci odszkodowania ofiarom Holocaustu. Także tym mieszkającym za granicą. Umożliwia to zmiana dokonana w prawie.

W polskich mediach o tej sprawie cicho, jednak my postanowiliśmy o tym poinformować. Według dziennika „Times of Israel” Polska już wkrótce zacznie wypłacać odszkodowania dla ocalonych z Holocaustu – odszkodowania mają mieć charakter comiesięcznego zasiłku. Okazuje się, że także tym, którzy nie posiadają obywatelstwa RP.

Zasiłki mogą otrzymać nawet 50 000 obywateli Izraela, polskiego pochodzenia…

 

 

Polska sfinansuje emerytury 50 tys. Żydów

Polski rząd znowelizował prawo, które pozwoli ponad 50 tys. ocalałym Żydom, ich małżonkom, a nawet dzieciom zamieszkującym poza naszym krajem, pobierać emerytury z tytułu szkód doznanych ze strony nazistów i bolszewików na ziemiach polskich w czasie wojny i okresu stalinowskiego.  

 

O emerytury w wysokości 470 ILS (około 100 euro) będzie mogło ubiegać się blisko 50 tys. Izraelczyków polskiego pochodzenia: ofiary nazistowskich i sowieckich represji. Pierwsze świadczenia popłyną do Izraela na koszt  polskiego podatnika latem przyszłego roku…

Czy trzeba więcej żeby zrozumieć, że Polską rządzą zdrajcy umoczeni w układy mafijne z banksterami światowymi?
Za mało macie odwagi w sobie, by bandytę i złodzieja nazywać po imieniu, a gdy tak wszyscy siedzą cicho, to UNY dostają przyzwolenie na jeszcze bezczelniejszą i większą grabież.
Fabryki, kopalnie, stocznie sprzedane i zamknięte przez obcych bandytów. Gospodarka zniszczona. Rolnictwo ledwo zipie, bo niemiec ma dwa razy wyższe dofinansowanie!
Obciążenia finansowe za pożyczki brane przez mafijne rządy z tzw banku światowego od ponad dwudziestu lat już dawno są NIE REALNE do spłaty. Teraz dołożyli utrzymanie pasożyta światowego – IZRAELA!!! ILE JESZCZE CHCECIE ZNIEŚĆ?
Dobiorą się wam jeszcze do tyłków podatkiem katastralnym, który da możliwość wyrzucania Polaków z własnych domów pod most!!  Szkolenia urzędników skarbowych w celu  umiejętności wyceny katastralnej domu/mieszkania już trwają.
Śpijcie dalej, a przebudzenie (pod mostem) będzie bardzo bolesne.
JP
podatek-katastralny-od-kiedy-zdjecia
podatek-katastralny