Premier Donald TuskZnalezione na facebooku.

MATRIX SZTUCZNEGO PRZEFARBOWANIA

-1989………………………………………….. Nadal trwa hańbienie,gospodarcze zniewalanie, militarne rozbrajanie, rabowanie majątku narodowego, wyrzucanie całego pokolenia młodych Polaków z Matki Ojczyzny Polski przez rodzimych i globalnych Przebierańców z NWO wraz z Masonami i regularne rozsadzanie Polski od środka poprzez wywoływanie sztucznej wojnę Polsko-Polskiej.

Co więcej, ta władza Przebierańców jak najbardziej ma wizję – destrukcję państwa polskiego na każdej możliwej płaszczyźnie – politycznej, międzynarodowej, ekonomicznej, kulturalnej, moralnej, edukacyjnej, demograficznej itd.itd.
Nie przypominam sobie aby przez te wszystkie lata ten „rząd” podjął choć jedną decyzję korzystną dla Polski. Dziwnym trafem zawsze jest odwrotnie i albo się to przemilcza albo naiwnie zwala na rzekomą głupotę czy nieporadność Polaków. Bardzo wygodna maska. Nawet małpa podejmując decyzję czysto losowo czasem zrobiłaby coś dobrego, tymczasem tutaj absolutnie wszystkie ruchy w taki czy inny sposób są wymierzone przeciw Matce Ojczyźnie.
Żelazna konsekwencja niemieckiej administracji na Polskę (przy czym ostatnio o swój kawałek polskiego sukna coraz natarczywiej domaga się nasz drugi „przyjaciel”). Chyba już najwyższy czas zacząć nazywać rzeczy po imieniu bez owijania w bawełnę.bo przewrotnego przeciwnika mamy w samym sercu naszej matki Ojczyzny .

…………….. Nie chcę Polski Tuska, Wałęsy, Buzka, Krzaklewskiego, Frasyniuka, Schetyny, Turowskiego, Marcinkiewicza,  Komorowskiego,  Michnika, Kutza , Niesiołowskiego, Rostowskiego, Boniego, Arabskiego, Bieleckiego, Gronkiewicz-Waltz i Zd-Radka Sikorskiego.
Nie chcę Polski byłych komunistów udających Czerwonych Baronów i liberałów i Rozwietki- Maskirówkii takich jak Jaruzelski Kiszczak, Ciosek ,Kalisz, Miller, Kwaśniewski, Iwiński Siwiec, Balcerowicz, Belka, Piechota, Senyszyn. Plantacji Arbuzowej- ZSL- PSL, całej rodzimej i nadanej bandy od Stalina i Berii, Sierowa, Bermana z NKWD,GRU, UB i SB i STASI którzy jako pretorianie bronili i nadal bronią tego ubeckiego i nieludzkiego przefarbowanego systemu zgotowanego nam przez PRZEBRANYCH edomicko- kannaejsko- chazarskich „SZMONCES” wraz z rodzimymi pomocnikami SZABESGOJ którym to daliśmy w naszej Matce Ojczyźnie schronienie od 800 lat.
Tak nam Przebierańcy odpłacają i szanują za nasz dar Serca ORLA BIAŁEGO .

Nie chcę również Polski gejowskiej, feministycznej, znarkotyzowanej i pijanej. Nie chce także Polski głupawej Dody, chamskiego Wojewódzkiego, zboczonego Biedronia, obleśnego Palikota i dziwadła Grodzkiego.

…………………………………………………………………………………Chcę Polski dumnej i wspaniałej. Polski spod Grunwaldu, Kałuszyna, Beresteczka, Obertyna, Orszy, Lubiszewa, Kokenhausen, Trzciany, Połonki , Kircholmu,Chocimia i Wiednia, Polski hetmanów Zamoyskich, Żółkiewskich,Chodkiewiczów i Koniecpolskich. Sapiehów, Wiśniowieckiego. Polski Bolesława Chrobrego, Władysława Łokietka, Kazimierza Wielkiego, Królowej Jadwigi, Stefana Batorego i wielkiego Jana III Sobieskiego. Polski mądrej jak umysł Kopernika i Pawła Włodkowica, Jana Długosza, Staszica, Kołłątaja, Marii Skłodowskiej Curie czy Łukaszewicza, odkrywczej jak podróże Strzeleckiego i Domeyki, talentu Matejki i Chopina, Paderewskiego, pióra Norwida, Sienkiewicza Słowackiego, Wyspiańskiego, Kochanowskiego, Herberta, i Marii Konopnickiej. Bohaterskiej jak życie Inki i rotmistrza Pileckiego, Traugutta, gen.Pułaskiego, gen.Kościuszko, ks Józefa Poniatowskiego, gen.Rozwadowskiego, gen.Hallera, gen.Zagorskiego, gen.Maczka, gen.Sosabowskiego, gen.Sikorskiego gen. Fieldorfa, Dmowskiego i Mikołajczyka, ks. Adama Sapiehy, ks.Piotra Skargi, bł. ks.Jerzego Popiełuszko, ks.Prymasa Wyszyńskiego, bł. Jana Pawła II. To więcej Matki Ojczyzny bezpiecznej, zasobnej, honorowej, szlachetnej, mądrej ,bogobojnej i sprawiedliwej………………………………………………………………
Bo przeciętny wyborca PO, a historycznie KO Lecha Walesa vel Lejba Khone-UD -KLD -UW- AWS, Ruch S. itd jest pracowity jak Tusk, wykształcony jak Bartoszewski uprzejmy jak Niesiołowski, obiektywny jak TVN24 i GW, prawdomówny jak Michnik i Kopacz, kulturalny jak Palikot, zorganizowany jak Pitera, przystojny jak Ćwiąkalski, skromny jak Wałęsa, kochliwy jak Sawicka – PO prostu nadczłowiek ! Mucha nie siada ( na dachu ). bo czy bylem w ZOMO czy bylem w ORMO i i tak jestem za PLATFORMA. CZAS tych Geszefciiarzy się kończy bo cudu irlandzkiego ani peruwiańskiego nie będzie… Czas na przebudzenie w każdym zakątku naszego Domu Ojczystego.
Bóg -Honor i Matka Ojczyzna. Masz obowiązki wobec Ojczyzny która jest w potrzebie…. Czas powstać z kolan…. bądź dumny z naszej Matki Ojczyzny i nie pozwól abyśmy byli pomiatani przez przebranych i zakamuflowanych przebierańców, którzy kradną nam wolność daną nam od 1000 lat przez naszych pradziadów. Mniej super Renegatów Branickich, Rzewuskich, Potockich i ostatnich Renegatów od Okrągłego Stołu w naszej ukochanej Ojczyźnie to więcej Matki Polski wolnej, dumnej, stabilnej oraz gospodarczo i politycznie niepodległej. ………………………………………………………………….. Na koniec pytanie zasadnicze brzmi: — Jak wygrać wybory, by nie przegrać… Polski? Przejęcie kraju po POtopie to misja prawie samobójcza. Skala rozkładu państwa jest tak wielka, że nie przerasta siły nawet legionu 300 Herkulesów, a podejmowanie prób jego uzdrowienia, przypominać może raczej tragedię Syzyfa. Jakakolwiek próba sanacji bez odcięcia „narośli” niszczących państwo nie przyniesie efektu. Wymaga to jednak podjęcia tak zdecydowanych działań wobec odpowiedzialnych jednostek i środowisk, że można być pewnym politycznego buntu i szeroko pojętych działań obronnych.
Lekcja „Nocnej zmiany” uczy aż nadto. W przypadku cienia szansy na powodzenie przeprowadzenia zmian, obawiać się należy wręcz powtórki z reakcji „państw ościennych”, oskarżających Polskę o anarchię i rozpad państwa — wzorem manifestu carycy Katarzyny II — a Targowica sama się znajdzie. Obym był fałszywym prorokiem i na tak trudne czasy Matki Polski poszukać pośród swoich synów należy… osoby pokroju Hetmanów Zamojskiego, Czarnieckiego, Żółkiewskiego czy Chodkiewicza lub Generałów Rozwadowskiego lub Maczka. Ponadto, w takim stanie rzeczy winniśmy nasze sprawy narodowe zawierzyć Miłosierdziu Bożemu i naszej Pani Królowej Polski Tak nam dopomóż Bóg. Bo bez Boga ani do proga, a Matka Polska od zarania swych dziejów zawsze stała przy Krzyżu i z Krzyżem na ramionach całego Narodu. Któż jak Bóg. ………………………………………….. ………I na sam koniec Matrix Przefarbowania tzn Narodu Wybranego udającego ” JEDYNA WYBRANA ELITĘ czyli z biblijnych żydowskich Edomitów, Kananejczyków, Faryzeuszy, Sefardyjczyków, Aszkenazyjczyków czyli Lichwiarzy-Mamoniarzy z Synagogi Szatana w przebiegły sposób przefarbowali się na Potomków Semitów Izraelitów z Królewskiego Domu Judy czyli Dom Davida” z którego to Domu wywodzi się Jezus Chrystus . od Kaina do Chazarii prawdziwa genealogia żydowskiego narodu to w szczegółach wyjaśnia dla uśpionych w niewiedzy kogo tak naprawdę mamy w naszej ukochanej Matce Ojczyźnie i zrobią z nami to samo co z Królestwem Judy czyli Domem Dawida i Jezus Chrystusa……………………………………………………

Czas na przebudzenie w każdym zakątku naszego Domu Ojczystego. Bóg -Honor i Matka Ojczyzna.Masz obowiązki wobec Ojczyzny która jest w potrzebie….Czas powstać z kolan i pracować z całych sił pod Prąd….

http://3obieg.pl/od-kaina-do-chazarii