Serdecznie zapraszamy wszystkich
na pokaz filmu „CRISTIADA”

Na projekcji filmu dostępne będą książki „Ruch oporu” – Tomasza Nocunia

Cristiada2

Serdecznie zapraszamy wszystkich na kolejny pokaz filmu „CRISTIADA”.

Projekcja odbędzie się w niedzielę 13 października (niedziela) o godzinie 15:00 w dawnym Kinie TON w Białymstoku. Wstęp jak zawsze wolny!

„Cristiada” opowiada historię pięciu zwykłych ludzi, którzy stają w obronie swoich praw. W końcu trafiają w sam środek wojny domowej, gdzie muszą zdecydować, czy i jak daleko pójść, by walczyć o swoją wolność. Muszą zdecydować się na podjęcie największego ryzyka dla dobra swoich rodzin, wiary i przyszłości swojego kraju.

One Reply to “Serdecznie zapraszamy wszystkich
na pokaz filmu „CRISTIADA””

  1. Czy na pewno wiecie Państwo co reklamujecie? Jest to faszystowska agitka o księżach wcielających się w kowbojów na koniach walczących z demokratycznie wybranym rządem.Jego poziom, wybaczcie, ale… socrealistyczne produkcje siliły się chociaż na jakąś przekonywującą fabułę a tu ckliwy banał o mordowaniu ludzi przez księży. Księża zabijający ludzi?! Wzór dla polski z Meksyku lat 20-tych?! Nie dziwi mnie, że Watykan promuje to „dzieło”- jak zawsze realizuje swoją politykę, ale portal uważający się za niezależny? Może rzeczywiście już tak nisko upadliśmy. Nic dziwnego, że środowiska żydowskie z taką łatwością manipulują tym krajem skoro mamy takie „niezależne” media.
    Nie mniej, przypominam, że propagowanie w tym kraju faszyzmu i komunizmu jest zakazane.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

*

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.