Konrad Andrzej Dulkowski, który na co dzień podaje się za eksperta od „Mowy Nienawiści” i szczuje prokuratorów na patriotów i prawicowców, a w szczególności narodowców za byle przewinienia słowne, sam pokazał „dobre wychowanie” i „opanowanie”.

Dwudziestego trzeciego czerwca miał zrobić prezent dla szwagra oszusta, który od lat ukrywa się w Norwegii, a mianowicie miał relacjonować proces Andrzeja Jędrzejewskiego (zgodził się na podanie danych z wyjątkiem pasożytów z OMZRiK), który wg jego ustaleń z prokuratorem, miał być tego dnia skazany. Niestety, ani prokurator nie był zadowolony ze spotkania z naszą kamerą, ani tym bardziej prezes Dulkowski. Mowa nienawiści wzięła górę nad rozsądkiem i Dulkowski „odjechał” emocjonalnie po korytarzu sądowym. Policja bacznie go pilnowała, by nie zrobił sobie krzywdy i czujnie odstawiła go do wejścia, pozwalając, by „darł mordę”, sypał przekleństwa i niszczył mienie publiczne. Brawo Dulkowski, Brawo Policja z Komendy Wojewódzkiej w Białymstoku w której wysokim oficerem jest teść Rafała Piotra Gawła, ale to nie do końca potwierdzona informacja i krąży w sieci jako plotka. Sam Rzecznik KWP w Białymstoku, w rozmowie telefonicznej, nie potwierdził i nie zdementował tej plotki.

Zwiastun dwuczęściowej relacji z 23 czerwca 2023 r.

Wracając do prezesa OMZRiK – Człowiek który nie umie zapanować nad swoimi emocjami musi mieć coś na sumieniu. Na postawione pytanie, zamiast grzecznie zaprzeczyć lub przytaknąć i dać wyjaśnienie, o mało mnie nie pobił. Konrad Andrzej Dulkowski to w moim mniemaniu zwykły bandyta, co pokazuje przed kamerami, a strach pomyśleć do czego jest zdolny gdy oko kamery jest wyłączone, a policja daleko. Oceńcie sami, czy człowiek niezrównoważony emocjonalnie może decydować o czyimś zachowaniu i je oceniać, a to robi Dulkowski niejednokrotnie zapraszany w charakterze EKSPERTA? Co tak poruszyło Dulkowskiego w postawionym pytaniu? Może zapomniał dziś przyjąć leki? Biorąc pod uwagę jego wypowiedzi sprzed kilku lat, nasuwa się pytanie które pada w tym odcinku.

Zapraszam do oglądania.

Jacek Porosa

#omzrik #dulkowski #gaweł #patologiaomzrik