Dokonano zamachu na Łukasza Bugajskiego po wpisach o Jonnym Danielsie

Wczoraj o godzinie 16.43 panu Łukaszowi Bugajskiemu spalono auto (screen z twittera).

Proszę podawać link artykułu oraz robić screeny i publikować.

Im więcej czytelników, tym większa wartość polisy ubezpieczeniowej Łukasza Bugajskiego.

„Jonathan (Jonny) Daniels wychował się w Edgware na północno-zachodnich obrzeżach Londynu, w ortodoksyjnej żydowskiej rodzinie…”

i dalej

„Na początku uporządkujmy periodyzację historii J. Danielsa

1986 – 2004/2005 – okres juwenalny londyński

2004/2005 – 2009 – okres izraelski: służba wojskowa, wykształcenie

2009 – 2013 – asystentura u boku D. Danona, rozwijanie marki PR-owej

styczeń 2013 – organizacja 69. obchodów wyzwolenia Auschwitz

sierpień 2013 – listopad 2015 – „From The Depths”

Od listopada 2015 – kampania lobbingowa na terenie Polski”

Tyle z raportu detektywistycznego Łukasza Bugajskiego, które znajdziecie na stronie

www.kimjestdaniels.pl

Całość ściągniecie w dwóch częścią w plikach:

https://mega.nz/#!33RWXSob!2l35_TARjrYp5ke16VCrlZZ_FdbmPDA2dzkcg6Va4xU

https://mega.nz/#!uvAWSI5B!ONoUcTUnbrHEdRuGaY653FqW8lhUtLbs7cEjdkL40Wk

Powstanie takiej strony dotyczącej „obrotowego” sierżanta sztabowego w rezerwie Cwa Hagana LeIsrael, w skrócie CAHAL (ang. IDF), na terenie Polin nie mogło nie zostać niezauważone.

Łukasz Bugajski zaczął mieć kłopoty.

Bardzo szczegółowo opisał je w telewizji wRealu24.pl w dniu 12 września 2018.

Przypomnimy sekwencję zdarzeń:

19.07.2018 – na twitterze pojawia publicznie się „zajawka” Łukasza Bugajskiego, że zajmuje się sprawą Jonnego Danielsa i zakłada stronę: www.kimjestdaniels.pl,

20.07 – Daniels blokuje na mediach społecznościowych Bugajskiego.

Po 19.07 – Daniels „znika” z mediów, ogranicza swą działalność, ogranicza liczbę wpisów

1.08 – publikacja pierwszej części raportu o Danielsie z podaniem 12 pytań, oto one:

1. Czy prawdą jest, że Jonny Daniels utrzymywał relacje biznesowe z premierem Mateuszem Morawieckim, przed zaangażowaniem się przez niego w politykę?

2. Na jakich zasadach, dlaczego tak swobodnie i w sposób niczym nieograniczony Jonny Daniels porusza się na „rządowych salonach”? Czy został zweryfikowany przez Agencję Bezpieczeństwa Wewnętrznego lub Służbę Ochrony Państwa?

3. Czy wobec Jonny’ego Danielsa prowadzono jakikolwiek postępowanie dot. dostępu do danych niejawnych? Czy sam Daniels taki wniosek składał?

4. Czy wspólne przedsięwzięcia o. Tadeusza Rydzyka i Jonny’ego Danielsa będą dotowane przez Skarb Państwa?

5. Czy Jonny Daniels jest w jakikolwiek sposób upoważniony do reprezentowania polskich interesów? (patrz. sprawa roamingu)

6. Czy Jonny Daniels posiada przepustkę stałą do rządowych budynków i parlamentu?

7. Czy PLL LOT wypłaca Jonny’emu Danielsowi jakiekolwiek pieniądze? Jeżeli tak, tytułem czego? Jakie to są kwoty?

8. Czy dom Jonny’ego Danielsa został sprawdzony pod kątem kontrwywiadowczym przed szabasową kolacją, w której uczestniczyli polscy politycy?

9. Czy prawdą jest, że Jonny Daniels posiada polski paszport?

10. Czy Służba Ochrony Państwa dba o bezpieczeństwo oficjeli podczas nieoficjalnych spotkań z Jonnym Danielsem?

11. Czy instytucje publiczne lub spółki skarbu państwa korzystają z usług doradczych Jonny’ego Danielsa?

12. Czy Jonny Daniels w ramach swojej działalności doradczej uczestniczy w formalnych lub nieformalnych spotkaniach, strategicznych dla interesu Polski?

Zapowiedziano, że praca nad Danielsem będzie kontynuowana.

Po 1.08 – zostają przebite opony w samochodzie Bugajskiego, bardzo fachowo, dużym gwoździem, aż po główkę; zdarzenie miało miejsce 2 razy.

– hejt „pisowskiego betonu” w stylu „ruski troll”, „opłacany z Kremla”, „jest żydem” [podwójna kombinacja?], „chce obalić rząd” itp.

Po 01.08 kiedy publikuje na w mediach, niektóre, co ciekawsze fragmenty drugiej części raportu

– wpis radnego PIS z Wałbrzycha Cezarego Kuriaty wspomina na twitterze o odpowiedzialności karnej za nieprawdziwe informacje w raporcie (przyszłym)

– utworzenie hasztag #kimjestdaniels

– na twitterze zauważono aktywność asystenta premiera Morawieckiego Andrzeja Pawluszka, dodającego Bugajskiego do obserwowanych, wrzuca zdjęcie z Danielsem jako „przyjacielem”; widocznie dostał zlecenie od szefa,

– nagle, po 2 tygodniach od aktywności Pawluszka, tego samego dnia 4 spółki skarbu państwa wypowiadają umowy w zakresie usług bezpieczeństwa realizowanej przez firmę Bugajskiego „Kancelaria Priva”.

– pojawiają się pogróżki, anonimowe sms-y, które Bugajski załącza jako załączniki do zawiadomieniu o pełnieniu przestępstwa na policję (z powtarzających się treści można wnioskować, że były to 1-2 osoby); również odnotowano pogróżki na niepodany nigdzie prywatny @ Bugajskiego. Policja odmawia ochrony.

Niepokalana Dziewico Maryjo mniej go w opiece!

Źródło: http://prawy.pl/79151-dokonano-zamachu-na-lukasza-bugajskiego-po-wpisach-o-jonnym-danielsie/

One Reply to “Dokonano zamachu na Łukasza Bugajskiego po wpisach o Jonnym Danielsie”

 1. Przydałoby się utworzenie konsorcjum narodowego, wszystkich Polaków, którzy czują się zagrożeni ze strony państwa lub jego „sojuszników”, z uwagi na swoją działalność społeczną, patriotyczną, narodową i realizowaną aktywnie wolność słowa. Zapraszam więc do wkppn.pl
  A na marginesie, dodać tylko należy, że nie uda się władzy tego rodzaju polityką i bezpańskim panoszeniem się obcych, wspieraniem ich przez polskie służby, podzielić polskiego narodu. W obecnej Polsce jest już tylu zasymilowanych z polskością, uważających się za lechickich Polaków, ludzi pochodzenia wyznania mojżeszowego (nacją żydowską to oni rzadko kiedy byli, żydowskość oznaczała wiarę ludzi wielu narodów, połączonych tą religią), że sami rozbiją te próby dzielenia Polaków na pro izraelskich i pro – polskich. Największymi krytykami talmudycznego syjonizmu byli Polacy żydowskiego pochodzenia, jak Singer, Arning i wielu innych.
  Ten plan podziału naszego narodu, aby na jego karku rządzili nim nieprawdziwi Polacy, w sensie działający głównie na rzecz innego narodu, już nie przejdzie. To się rozpadnie, bo w końcu będzie bunt społeczny za którym pójdzie większość ludzi pochodzenia żydowskiego, o głęboko demokratycznych poglądach. Z władzą zostaną ci udający masowo katolików, skorzy do przyjęcia miękkiego totalitaryzmu. Ta władza nigdy nie da nam pełni wolności demokratycznych, bo nie miałaby wówczas sama wolności w realizowaniu swoich interesów nie polskich, nie narodowych. Tej niewoli, Polacy będą widzieli coraz więcej i zmiany władzy ich nie zwiodą. W końcu tego nie ścierpią.
  A J.Daniels mi by nie przeszkadzał, gdyby był oficjalnym wysłannikiem Izraela dla kontaktów szeroko konsultacyjnych przy rządzie RP. Za takiego go wszyscy chyba nieoficjalnie już mamy. Przecież wiemy, że nasz rząd konsultuje się teraz we wszelkich sprawach z tym państwem. Mnie taki rewizor nie przeszkadza, w kraju pod zaborami. Bo skoro są zabory, to są i rewizorzy. Mnie przeszkadza sam zabór! Zniewolenie Polski, kolejne, tym razem tajne.
  Ale rząd tak go nie przedstawi, bo wielu Polaków z PiS żyje w mrzonkach, że ich partia jest katolicka nie żydowska. Najwyżej przyjacielsko powiązana (vide Rydzyk). Taka oficjalna funkcja, byłaby szokiem.
  Nasze władze chciały nas miękko przyzwyczajać do tego stanu rzeczy, swoimi przeciekami, fotkami ze spotkań, wspólnych świąt żydowskich. Nie wyszło, bo polskie społeczeństwo jest silnie słowiańskie, lechickie. Jednak, nie ta kultura. Nawet nasi spolonizowani obywatele żydowskiego pochodzenia, żydowskich obyczajów na ogół nie świętują.
  Jeśli Izrael będzie poprzez swoich przedstawicieli oficjalnych (ambasadorów) jak i nieoficjalnych (J.Daniels) prowadził taką pokątną politykę, zamiast wykorzystywać tych ludzi oficjalnie i partnersko wobec Polski, to tylko będzie dalej potwierdzał nasze zniewolenie i budził polską świadomość narodową. Co jest dla Polaków korzystne! Bo budzimy się za wolno.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

*

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.