onrlogo    Z prasy wiemy że w Opolu ONR został rozbity, w końcu przestał istnieć. Mniejszość Niemiecka odniosła sukces wraz z przekupną hołotą która za parę srebrników sprzeda brata itd. Nie wiec co się stało z Brygadą kujawsko Pomorską, Brygadą lubelską cisza poczta milczy. Widzę że także na Śląsku Niemiaszki razem z separatystami tzw. SILĄZAKAMI też załatwili ONR. Za to Komuchy pączkują widać to w sieci, ABW, lewactwo liberalne widzi opozycję, ba nawet faszystów w tych młodych ludziach, o Szetcherze nie trzeba wspominać dyżurny. Nawiasem mówiąc młodzieżówki coraz częściej mają dość pomiatani, być wyprowadzanie na spacer gdzie ich pałują, jest sukces, my wygraliśmy a wy pał dostaliście. Przypomina mi to rozróbę z 1968r.

Mamy ostrych ludzi w opozycji, cytat: Po co pan to do mnie pisze ? O co panu chodzi ? czy pan myśli , że mnie interesują doświadczenia setek tysięcy porażonych swoim doświadczeniem rozgoryczonych Polaków , bo piszę na te tematy scenariusz filmowy ? O co wam wszystkim w tym zamęcie chodzi , do cholery jasnej !!! Co wy sobie myślicie , że będziecie naszą pocztę nawiedzać swoimi wypocinami ?!

Krzysztof Kornatowicz e-mail kornatk@gmail.com 502-42-13-32 radzę nie dzwonić pod ten numer.
Złość wielce oświeconego pana Krzysztof Kornatowicz była z powodu wysłania- W dniu 1 października 2015 18:43 użytkownik Boguś Maśliński <hulk1811@wp.pl> napisał: Historia, wypracowanie. Moja odpowiedz była bardzo grzecznościowa, cytuję: Panie Krzysztofie

Przyrzekam, natychmiast usuwam adres pana poczty i pana oburzenie przekażę innym bo jakże można zaśmiecać pocztę szanownemu panu Krzysztof Kornatowicz szefa Wyrugowani.pl Komitet Wyborczy Wyborczego WYRUGOWANI.PL przecież następny desant Gdański do koryta jest wszechwiedzący, oczywiście zaznaczę pocztę tj, Krzysztof K

Oczywiście moje przeprosiny powinno się przyjąć jako kpiny. Bogusław Maśliński . Już o 22.55 miałem odpowiedz – Po pańskim tekście odpowiedzi widzę , że się nie pomyliłem . Tak , proszę gęgać do innych .Krzysztof Kornatowicz e-mail kornatk@gmail.com 502-42-13-32 Od: Czwartek, 1 Października 2015 22:52 Krzysztof K kornatk@gmail.com

No cóż frustratów nie brakuje, plebiscyt za plebiscytem już od jesieni były koryta do wzięcia, samorządy, prezydent a teraz sejm, senat i się jakże wielu na nic nie załapało. Spojrzyjmy wyżej, co mnie to obchodzi, on właśnie co takiego obchodzi np. Gruźlica atakuje. Chorują nawet dzieci Publikacja: 19 maja 2015, 19:03 Źródło: Kronika TVP Kraków  Kilkanaście tysięcy zachorowań rocznie, to wystarczająca liczba, co tam bachory, oni chcą koryta.

Afera taśmowa, bezprawie, bezrobocie, głód smród i ubóstwo sukces III RP. Co z prokuraturą, sądami, jak niektórzy lub większość rozlicza się z aktami. Prokuratura Okręgowa Warszawa-Praga zakończyła śledztwo w sprawie afery podsłuchowej znaleźli winnych tych co nagrali i upublicznili.

Jest przestępstwo i kozioł ofiarny, a że umoczony w Amber Gold jest Tuska familia, sam też paradował do zdjęcia, mały pikuś, zamiecione pod dywan, jak dziesiątki tony kruszywa kradzionego w trakcie budowy autostrad, to że asfalt się rozpływa, nasypom deszcz przeszkadza to bajka, naiwniacy zbankrutowali inni kasę zakasali. Itd., itd., szkoda czasu i papieru.

W konkursie na najbardziej absurdalne pomysły kampanii uroczystość otwarcia nieczynnego gazoportu w Świnoujściu przez premier Ewę Kopacz powinna dostać grand prix z wyróżnieniem 2013; pisze „Rzeczpospolita”. Ta pani także w Smoleńsku kopała, przesiewała a na lotnisku nie była, też kit wkleiła.

Czytamy i to w tzw. Rządowej: Polskie miasta odmawiają przyjmowania islamskich „uchodźców”. Wolą pomagać repatriantom, lewactwo mordę powydzierało, Ewcia kocha innych i ich pociąg do zabawy na klepisku. niemiaszki piszą o gwałcicielach. Dla humoru, lekarze mają pełne ręce roboty towarzystwo przylatuje z opuchniętymi jądrami, w obozie gwałty, prostytucja Germanistki raj dla uchodźców.
Z sieci- Dziś ostatnia niedziela w następną się wybierzemy potem się rozstaniemy na kilka lat. Faktem bezspornym jest to, że nasz ukochany Naród Polski jest najgorzej zorganizowanym narodem świata. Wystarczającym dowodem tego faktu jest zgłoszenie się do rejestracji 124 Komitetów Wyborczych. I niech to będzie przesłanie dla naiwnych. Coś z historii, w Rosji była Caryca Katarzyna, Prusaczka z Szczecina, rzekła, rzekła mądrze- sypnij Polaczkom sakiewką sami się powyrzynają.
Organizacje pozarządowe, Fundacje siedzą w kieszeni budżetu, mają wręcz wspaniałe biura i basta.

No cóż nie dorównają Fundacja Batorego ten od szmacenia wszystko i wszystkich co patriotyczne w Polsce Georga Sorosa w ramach projektów tematycznych (dotacje w wys. od 50 tys. do 350 tys. złotych) wspierane są działania mające na celu:

Bogusław Maśliński

2015-10-21