Atak na polskich Tatarów

Atak na polskich Tatarów, atakiem na nas – stanowisko nacjonalistów

W nocy z 28/29 czerwca 2014 r. nieznani sprawy dokonali zniszczenia historycznego tatarskiego meczetu i cmentarza w Kruszynianach, które składają się na jedno z trzech centrów religijno-kulturalnych polskich Tatarów.

Polscy Tatarzy należą od wieków do najwierniejszych synów Rzeczpospolitej, której – jako jedna z niewielu mniejszości zamieszkujących Polskę – zawsze pozostawali wierni, a za każdym razem, gdy nadchodził czas próby, składali ofiarę życia w Jej obronie. Z rodów tatarskich wywodzi się wielu wspaniałych polskich patriotów, działaczy narodowo-radykalnych i antykomunistycznych.

Nie wiadomo, jak dotąd, czy w Kruszynianach mieliśmy do czynienia z lewacka prowokacją (jakich wiele), proizraelskim wybrykiem, czy też ze zwykłą głupotą. To dla oceny czynu jest bez znaczenia. Dla nas, polskich nacjonalistów, sprawa jest oczywista. Kto podnosi rękę na naszych wypróbowanych przyjaciół, ten podnosi ją na nas. Kto atakuje w naszym domu naszych wiernych sojuszników – atakuje nas. A dla naszych wrogów nie mamy ani litości, ani zrozumienia.

Biuro Informacyjne NOP

Źródło: http://www.nacjonalista.pl/2014/06/30/atak-na-polskich-tatarow-atakiem-na-nas-stanowisko-nacjonalistow/

One Reply to “Atak na polskich Tatarów”

  1. To , że jest to prowokacja nie ulega kwestii spornej.Nie wyszło im z pseudo tearem, to gryzą dalej.
    Polacy otrzymują kolejny dowód, że oni posuną się do różnych bezeceństw dla judaszowych srebrników…

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.