Agent Bolek nawołuje do NWO

Agent 666 BolekNasz noblista – Bolek, jakiś czas temu nazywany prezydentem Polski, choć już wszyscy wiedzą, że był agentem Rosji i w nagrodę dostał posadkę która uczyniła go nietykalnym do końca życia, a nobel miał uwiarygodnić ten szwindel i podkreślić wagę byłego i ciągle czynnego TW.
Czynnego z jednego powodu – Kto, jeżeli nie agent może sobie pozwolić na takie ordynarne zachowanie. Wałęsa, bo o tym Bolku tu mowa, nawołuje do unii z Niemcami i do tworzenia nowego porządku świata- NWO.

Teraz się okazało, że ten zdrajca i kanalia pracuje dla tajnego rządu światowego. Rząd światowy od wielu lat zapowiada utworzenie NWO -Nowy Porządek Świata to nic innego jak niewolnictwo 21 wieku. Nowoczesne smycze elektroniczne na każdej szyi, a właściwie na każdym czole lub prawym ręku – znamię bestii 666 znane już z każdego kodu paskowego będzie wprowadzane na razie w dowodach osobistych, a potem na czoło. Kto wie jak szybko. images

Wracając do Bolka-Wałęsy to pokazał z kim on – agencik z IQ minus 50, rozdaje karty w Polsce. Na zlecenie swoich mocodawców zaczyna lansować nowy ład na świecie. Teraz chce jednoczyć nas z Niemcami, tylko nie tłumaczy co ma na myśli, bo w unii z tymi cwaniakami już jesteśmy od wielu lat i na razie na dobre nam to nie wychodzi.

Poczytajcie sami co ta szuja wygaduje:

Wałęsa: Z Polski i Niemiec trzeba stworzyć jedno państwo.

„Świat jest źle zorganizowany. ONZ, NATO i Rada Europy – to idee starej epoki” – powiedział w wywiadzie dla agencji ITAR-TASS Lech Wałęsa. „Powinniśmy rozszerzać struktury ekonomiczne i stworzyć z Polski i Niemiec jedno państwo: Europa” – dodał.

Moja walka doprowadziła do zjednoczenia Niemiec. Granice rozbiliśmy. Na horyzoncie globalizacja. To wszystko wymaga innych programów i struktur – stwierdził w wywiadzie Wałęsa. Dodał, że podczas swoich podróży po świecie próbuje namawiać ludzi do dyskusji nad nowym porządkiem świata. Tak daleko doszliśmy w ramach technicznej modernizacji, że już nie mieścimy się w naszych krajach. Musimy rozszerzyć ekonomiczne, obronne i różne inne struktury, stworzyć z Polski i Niemiec jedno państwo: Europa – zasugerował.

Dziennikarze pytali legendarnego przywódcę „Solidarności” o ocenę stosunków polsko-rosyjskich. Niestety nie można ich nazwać dobrymi – ocenił. Niemcy przyczynili nam znacznie więcej zła, a stosunki mamy z nimi znacznie lepsze, niż z Rosją. Dlaczego? Bo Niemcy po wojnie  przyznali się do wszystkich swoich świństw. Należy raz na zawsze powiedzieć, co kto komu złego zrobił i postawić kropkę. Póki tego nie zrobimy, rana się nie zagoi tłumaczył. Dodał, że jedną ze spraw, które utrudniają relacje Polski i Rosji jest obecnie katastrofa smoleńska. Są tacy ludzie, którzy żyją historią, przeszłością, specagentami. Oni nie umieją wymyślić nic innego. Dlatego nie wolno im dawać powodu. Takie tematy należy usuwać – podsumował były prezydent.
Źródło: http://www.rmf24.pl

Po owocach ich poznacie, a Matka Boska noszona w klapie marynarki już na niewiele się zda, bo widać kim pan jest i czym pan pachnie panie Bolek – Wałęsa.

JP

3 Replies to “Agent Bolek nawołuje do NWO”

 1. Tylko ten szaraczek nawet pojecia nie ma jak zlozyc proste zdanie. A o polityce nie ma tez zielonego pojecia. Bo gdyby choc troszke zaswitalo w glowce to wiedzialbym ze Niemcy na dzień dzisiejszy nie tylko nie są stałym członkiem ONZ ale ciągle są objęci Artykułem 53 i 107 Karty Narodów Zjednoczonych uznającą ten kraj jak i wszystkie państwa osi hitlerowskiej jako państwa wrogie z którymi na dzień dzisiejszy mamy jako Polska stan zawieszenia broni,! ale są uważane jako państwo nieprzyjacielskie.

  Artykuł 53

  1. W odpowiednich przypadkach Rada Bezpieczeństwa będzie korzystać z układów lub organizacji regionalnych dla stosowania środków przymusu podjętych z mocy jej władzy. Jednakże żadne środki przymusu nie mogą być stosowane na podstawie układów regionalnych ani przez organizacje regionalne bez upoważnienia Rady Bezpieczeństwa, z wyjątkiem środków stosowanych przeciwko jakiemuś państwu nieprzyjacielskiemu w rozumieniu punktu 2 niniejszego artykułu i przewidzianych w artykule 107 lub układach regionalnych, a skierowanych przeciwko powrotowi takiego państwa do polityki agresji, dopóki Organizacja nie będzie mogła na żądanie państw zainteresowanych przyjąć odpowiedzialności za niedopuszczenie do dalszej agresji ze strony takiego państwa.

  2. Określenie „państwo nieprzyjacielskie” w rozumieniu punktu 1 niniejszego artykułu stosuje się do każdego państwa, które podczas drugiej wojny światowej było nieprzyjacielem któregokolwiek sygnatariusza niniejszej Karty.

  Polska jest sygnatariuszem Karty Narodow Zjednoczonych !!!

  Artykuł 107

  Nic w niniejszej Karcie nie może uniewazniać lub wykluczać akcji w stosunku do któregokolwiek państwa, które w ciągu Drugiej Wojny Światowej było nieprzyjacielem któregokolwiek z sygnatariuszy niniejszej Karty, jeżeli państwa odpowiedzialne za taką akcję, podjęły ją lub usankcjonowały jako następstwo tej wojny.

  W związku z ograniczeniami prawno-terytorialnymi narzuconym dla Rządu

  Prowizorycznego w Zachodniej strefie okupacyjnej .Bo za taka należy uznać aktualnie działający Rząd pod Nazwa Republiki Federalnej Niemiec który do dnia dzisiejszego objęty jest prawem okupacyjnym współpraca z tym Rządem i jego administracja stanowi dla mnie kolaboracje z wrogiem.

  W tym miejscu zwracam uwagę na fakt braku Traktatu Pokojowego między Polska a Niemcami.

  O konieczności ze takowy musi jeszcze być zawarty wskazuje rozdział IX Porozumienia Poczdamskiego.

  I ten czlowiek ma czelnosc Bratac sie z wrogiem. Powinien juz za sama taka propozycje stanac przed Trybunalem stanu za zdrade RP. Dalszy komentarz na temat tego PAn to jedynie stracony czas.

  PS: O czym rownierz nie wie to fakt ze Niemcy zaplacili miedzy 1992-1997 100 miliardow marek roski za to „jego” wypedzenie Rosjan. Ale to juz inna bajka .

 2. Dziś na nich nie mamy lekarstwa. Musimy szybko coś zrobić z naszym krajem, bo żaden sąd nie pomoże, ani trybunał stanu, bo tam również siedzą byli UBecy i ich dzieci.

 3. 1) musimy sprzedawać ziemię,- aby obcokrajowcy u nas inwestowali, a nam się jutro lepiej wiodło;
  2) musimy sprzedawać ziemię,- aby udowodnić światu, że jesteśmy ludźmi postępu;
  3) musimy sprzedawać ziemię,- aby raz na zawsze pożegnać się z ciemnogrodem i wejść do jasnego grona mądrych państw, gdzie wszystko bez wyjątku jest lepsze niż u nas;
  4) musimy sprzedawać ziemię,- aby wstąpić do UE, NATO, OECD i wszelkich podobnych klubów, które tego od nas zażądają, gdyż jakpowszechnie wiadomo, poza tymi klubami, życia nie ma i nie może być;
  5) musimy sprzedawać ziemię,- aby udowodnić, że nie jesteśmy ksenofobami i mamy na uwadze dobro obywateli wszystkich państw… poza oczywiście Polską, ale to przecież nie wiąże się z tematem;
  6) musimy sprzedawać ziemię,- aby nas Niemcy wreszcie pokochali i wybaczyli nam krzywdy, które od nas i naszych ojców doznali, i aby nam przy okazji – ale to nie najważniejsze, prawda? – użyczyli jeszcze więcej pożyczek i kredytów;
  musimy wreszcie pogodzić się z faktem, że Polacy różnią się od obywateli innych państw tym, że upominanie się o prawa „reszty świata” do ziemi, to rzecz normalna, lecz upominanie się Polaków o prawa do ziemi,to faszyzm.To politruk masonów Lejbe jego kawalerskie nazwisko jest link filmu

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

*

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.