Od wczoraj, 05 maja 2013, gościmy w Białymstoku wystawę plenerową pt. „Lech Kaczyński w służbie Najjaśniejszej Rzeczypospolitej”. Wystawę zorganizowali Solidarni2010, oraz Ruch Im. Lecha Kaczyńskiego. Ekspozycja powstała dzięki współpracy gdańskiej Fundacji „Tożsamość i Solidarność”, Ruchu Społecznego im. Prezydenta Lecha Kaczyńskiego oraz Fundacji Stefczyka. Wystawa potrwa do 13 maja.
[wowslider id=”5″]

Wiele już powiedziano na temat Prezydenta Lecha Kaczyńskiego i nie czas, ani miejsce na to by rozprawiać nad jego zasługami, bo trzeba byłoby też wspomnieć i o jego przewinieniach.
Ile było zasług , a ile niedopatrzeń, gaf, pomyłek – Bilans powinien pokazać, czy był to mąż stanu. Pozostawiam to czytelnikom pod rozwagę i zachęcam do dyskusji pod artykułem.
Jedno trzeba przyznać, iż był to najlepszy Prezydent w czasach tzw. wolnej Polski, po okrągłostołowej zdradzie. Chyba nikt nie śmie zaprzeczyć tym słowom, bo żaden z poprzedników nawet mu do pięt nie dorastał.

  1. Wojciech Jaruzelski, PZPR – zdrajca współpracujący i z wywiadem radzieckim, pseudonim „Wolski”. Najsłynniejszy wyczyn to wprowadzenie stanu wojennego w Polsce i pozwolenie na strzelanie do Polaków.
  2. Lech Wałęsa pseudonim „Bolek”, okazał się zainstalowanym przez UB agentem. Krzysztof Wyszkowski, Andrzej Gwiazda, św. pamięci Anna Walentynowicz, coś na ten temat wiedzieli i do tej pory walczą w sądach o prawdę.
  3. Aleksander Kwaśniewski (żyd- prawdziwe nazwisko Stoltzman) Wałęsa mówił o nim wprost – Agent SB o kryptonimie ” Alek „, wyszkolony w Moskwie pod przykryciem studiów dziennikarskich. Ojciec pułkownik NKWD Izaak Stolzman, odpowiedzialny za mordy na polakach .

Proszę przyznać, czy w tym towarzystwie można coś Lechowi zarzucić? On pierwszy „podniósł rękę” na WSI i z nimi związane wpływowe służby radzieckie, które bezkarnie panoszą się w naszym kraju.
Dał pstryczka w nos Putinowi, tarasując najazd na Gruzję. Odkłamał historie Katynia i innych miejsc mordu polaków. Rozpoczął walkę o upamiętnienie bohaterstwa żołnierzy AK i NSZ. Zainicjował budowę muzeum Powstania Warszawskiego.

Czym zasłynęli jego poprzednicy? Strzelaniem do robotników, zdradą, a może pijaństwem na grobach pomordowanych, jak to zrobił Kwaśniewski/Stolzman?
Strach w tym miejscu wspominać o obecnie, miłościwie nam panującym namiestniku Komorowskim, bo zaczepianie tego jegomościa kończy się poranną wizytą ABW i pewnym zamknięciem w pierdlu na kilka dni, albo w wariatkowie, bo taką uchwałę chce nam zafundować rząd- wprowadzi przepis, że będzie można „zamknąć człowieka, bo inaczej myśli i wznosi antyrządowe okrzyki”. Jak w Chinach!!

Komorowski, popełnił więcej gaf w pierwszym roku panowania, niż Lech Kaczyński przez całą kadencję. Komorowski posługiwał się przywłaszczonym herbem i strugał szlachcica, ale o tym milczą zakłamane mendia. Komorowski jest uwikłany w kilka afer, lecz o tym też cisza, bo ludzie giną!! Ostatni który zmarł na „zawał” ppłk. Leszek Tobiasz, b. oficer WSI, główny świadek w tzw. aferze marszałkowej.

Można by jeszcze wiele napisać na temat byłych i obecnych kacyków , ale nie oto dziś chodzi.
Zapraszam do obejrzenia wideo-relacji z otwarcia wystawy poświęconej najlepszemu prezydentowi po 89 roku, Lechowi Kaczyńskiemu.

Jacek Porosa