Spotkanie z Rafałem Ziemkiewiczem
Relacja wideo

Dnia 24 września gościł w Białymstoku Rafał Ziemkiewicz. Sala Uniwersytetu w Białymstoku była zapełniona po brzegi. Okazją do kolejnej wizyty była promocja najnowszej książki ,,Jakie piękne samobójstwo”.

Co takiego ma w sobie Pan Rafała Ziemkiewicz że przyciąga tłumy na swoje wykłady? Zobaczcie sami i oceńcie.   Organizatorem spotkania był białostocki klub Myśl.pl

Spotkanie z Rafałem Ziemkiewiczem 1/2

pierwsza część spotkania z R Ziemkiewiczem

Spotkanie z Rafałem Ziemkiewiczem 2/2

– Pytania publiczności

Dryga część spotkaniaCałość materiału przygotował Oskar Wądołowski

 

One Reply to “Spotkanie z Rafałem Ziemkiewiczem
Relacja wideo”

  1. Czytałem 3 ksiązki red. Ziemkiewicza, teraz kończę właśnie 4 „Jakie piękne samobójstwo”.i gorąco polecam jej lekturę b. uważnie, bo dokładnie opisuje minioną historię naszego kraju, …jak doszło do tego naszego samobójstwa. Nie jestem historykiem, ale znam wiele realiów z okresu przed II światową i całkowicie w zasadzie zgadzam się z wywodami autora..Moim zdaniem to jego najlepsza pozycja!! Zachęcam do lektury..!! PS Ale to już HISTORIA. .Mnie interesuje teraz tylko JEDNO JAK WYPROWADZIĆ NASZĄ OJCZYZNĘ Z TEGO IMPASU.!!
    i TO JEST WYZWANIE NA TEMAT AKTUALNY I B. PALĄCY..!! A MOŻE KSIĄŻKA ST. TYMIŃSKIEGO „PRZYCZYNEK DO WOLNOŚCI”…BĘDZIE TAKĄ RECEPTĄ??! TEŻ GORĄCO POLECAM…można ją traktować jak swego rodzaju gotowy program uzdrowienia naszej Polski.!!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.