Spotkanie z Rafałem Ziemkiewiczem
Relacja wideo

Dnia 24 września gościł w Białymstoku Rafał Ziemkiewicz. Sala Uniwersytetu w Białymstoku była zapełniona po brzegi. Okazją do kolejnej wizyty była promocja najnowszej książki ,,Jakie piękne samobójstwo”.

Co takiego ma w sobie Pan Rafała Ziemkiewicz że przyciąga tłumy na swoje wykłady? Zobaczcie sami i oceńcie.   Organizatorem spotkania był białostocki klub Myśl.pl

Spotkanie z Rafałem Ziemkiewiczem 1/2

pierwsza część spotkania z R Ziemkiewiczem

Spotkanie z Rafałem Ziemkiewiczem 2/2

– Pytania publiczności

Dryga część spotkaniaCałość materiału przygotował Oskar Wądołowski

 

One Reply to “Spotkanie z Rafałem Ziemkiewiczem
Relacja wideo”

  1. Czytałem 3 ksiązki red. Ziemkiewicza, teraz kończę właśnie 4 „Jakie piękne samobójstwo”.i gorąco polecam jej lekturę b. uważnie, bo dokładnie opisuje minioną historię naszego kraju, …jak doszło do tego naszego samobójstwa. Nie jestem historykiem, ale znam wiele realiów z okresu przed II światową i całkowicie w zasadzie zgadzam się z wywodami autora..Moim zdaniem to jego najlepsza pozycja!! Zachęcam do lektury..!! PS Ale to już HISTORIA. .Mnie interesuje teraz tylko JEDNO JAK WYPROWADZIĆ NASZĄ OJCZYZNĘ Z TEGO IMPASU.!!
    i TO JEST WYZWANIE NA TEMAT AKTUALNY I B. PALĄCY..!! A MOŻE KSIĄŻKA ST. TYMIŃSKIEGO „PRZYCZYNEK DO WOLNOŚCI”…BĘDZIE TAKĄ RECEPTĄ??! TEŻ GORĄCO POLECAM…można ją traktować jak swego rodzaju gotowy program uzdrowienia naszej Polski.!!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

*

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.